Parimatch: Ваша стратегія перемоги!

4-1-2021
Parimatch ставки

Parimatch – легальна букмекерська компанія, яка вже кілька років представляє на українському ринку міжнародний бренд Parimatch. У них немає оффлайн-точок прийому ставок, ми повністю дистанційно, що дозволяє швидко і якісно надавати наші послуги! Зате є великі амбіції! За посиланням https://pari-match.club/ ви можете почати робити ставки у бк Parimatch.

На сьогоднішній день наш бренд є офіційним партнером UFC, наш амбасадор – відомий реп-виконавець Баста, а також ми підтримуємо 5 футбольних клубів в РПЛ і кіберспорт.

БК Паріматч. Реєстрація, короткий огляд сайту і Лінії

Букмекерська контора Паріматч з 1994 року по 2009 рік брала ставки від гравців, які живуть в країнах СНД. Після реалізації закону про обов’язкову наявність у букмекерів ліцензії на проведення азартних ігор букмекерська контора розділилася. Одна компанія стала приймати ставки тільки у російських клієнтів і отримала ліцензію №12 від ФНС Росії. Інша теж працює за ліцензією, але виданої Кюрасао, і укладає парі з гравцями всіх інших держав. На російському сайті parimatch.ru казино і слотів немає, на відміну від офшорного ресурсу parimatch.com. У БК Паріматч реєстрація необхідна, щоб робити ставки. Ця умова стосується обох букмекерів. Авторизованим клієнтам доступний повний функціонал майданчики Парі- матч. Як зареєструватисяв БК? Чим цікава лінія букмекера? І як обійти можливу блокування сайту?

Відкриття ігрового рахунку в Паріматч

Російська букмекерська контора Паріматч співпрацює з Першим ЦУПІС. Тому гравці, які хочуть стати клієнтами БК, повинні пройти два етапи в Паріматч. Реєстрація можлива на сайті. Процедура не складна, але вимагає уваги. Ідентифікацію можна пройти різними способами. Клієнти обирають самий кращий для себе. Після закінчення учаснику привласнює номер ігрового рахунку , який одночасно є і паролем для входу в особистий кабінет на сайті БК.

заповнення даних

Для реєстрації відкрийте відповідну форму кнопкою жовтого кольору з написом Реєстрація справа вгорі або в правому блоці на сайті parimatch .ru. Уважно заповніть всі поля.

  • Ім’я та прізвище так, як вказано в паспорті.
  • Виберіть в випадаючому списку дату народження, включаючи день і місяць. Гравцеві на момент подачі заявки має виповнитися 18 років. В іншому випадку реєстрація неможлива.
  • Номер мобільного телефону в форматі +7 (код оператора) номер.

Важливо: оскільки БК Паріматч співпрацює з ЦУПІС, номери телефонів гравця повинні збігатися в профілях двох ресурсів. Крім того, такий же номер повинен бути вказаний в системі електронних платежів, щоб не виникло проблем з поповненням або виплатою коштів.

  • Адреса реальної електронної пошти.
  • Пароль – повинні бути великі, великі літери і цифри. Рекомендуємо записати його.

Прочитайте правила, угода про виграш, угоду про обробку особистих даних. Якщо згодні, відзначте згоду галочкою.

Підтвердження реєстрації

Заповнену форму перевіряє служба безпеки БК Паріматч. Після перевірки надсилає на електронну пошту повідомлення. Якщо його немає тривалий час, відкрийте папку Спам – лист могло потрапити туди.

У листі є посилання. Натисніть на неї, щоб підтвердити реальність клієнта і електронної пошти. На підтвердження дається три доби. Після закінчення часу процедуру реєстрації потрібно буде пройти знову.

На сайті Паріматч реєстрація завершена. Вона майже ідентична процедурі на сайті офшорного букмекера Parimatch за винятком додаткового поля з вибором валюти. Однак у російській букмекерській конторі можуть зареєструватися лише російські учасники. В офшорній – клієнти з інших країн СНД .

Наступний етап – ідентифікація клієнта БК Паріматч в Першому ЦУПІС і БК Паріматч. Цю тему ми розкрили в окремій статті.