Переваги лазерної різки металу!

8-12-2019

Цей метод відрізняється своєю перспективністю і прогресивністю, він сприяє економії трудовитрат і енергоресурсів, а також серйозно спрощує процес. Одночасно, різка лазером – це відносно нова методика, яка належним чином була оцінена і визнана лише в останні роки, це ідеальна варіація різання будь-яких металів: як звичайних легких, так і м’яких листових. Здібності лазерная необмежені, це акуратна і точна різання, схожа з роботою ювеліра.

Процес відбувається за рахунок дії високої температури, а конкретніше – чітко спрямований промінь виробляє нагрівання зона, яку слід розрізати. Завдяки газу буде видалено продукт горіння, а з допомогою запущеної на комп’ютері програми, лазер певним чином розрізає матеріал. Приміром, різання фанери і металу мають абсолютно різні налаштування. Фанера вважається одним з найбільш проблемних і примхливих матеріалів для різання лазером, так як різні сорти дерев – це вже абсолютно різні параметри лазера, і лише професіонал високої якості здатний вірно налаштувати обладнання.

Важливою перевагою лазерного різання є її висока швидкість. Значно полегшили людське життя промислові лазери, їх поява подарувало можливість швидко та чітко обробити будь матеріал: і дерево, і сталевий лист, і пластик. До недоліком промислової лазерної різання можна віднести високу вартість стану для її втілення. У підсумку, варто зробити висновок: лазерна різка заснована на комп’ютерної техніки, за допомогою якої програмується процес, участь людини – мінімалізовано, а отже, зменшено ймовірності похибок.