Плюси клею для плитки Kerakoll

9-11-2019

Kerakoll- сумісний, еластичний, органічний мінеральний клей для високоміцної укладання з підвищеною адгезією і без стікання з вертикальних поверхонь на деформівних основах. Kerakoll забезпечує підвищену еластичність і тиксотропию гарантуючи укладання по діагоналі і зверху вниз, керамічної плитки і природного каменю чутливе до води на всмоктуючих і невсмоктуючих деформівних підстав. При контакті з полістиролом, на не зовсім сухих основах, що піддаються проникненню вологи. Основа повинна бути рівною, міцною, мати відповідну несучою здатністю, сухим і без речовин, що зменшують прилягання укладаються елементів, таких як: залишки фарби, истертая гума, жири, масла, цементне молоко і под. Також хочемо вам порекомендувати Купить Kerakoll

Нерівності основи необхідно вирівняти за допомогою відповідних розчинів – це не стосується гіпсових і ангідридних підстав, які не слід вирівнювати. Kerakoll готується шляхом змішування обох компонентів за допомогою тихохідного змішувача. Змішування проводити до отримання однорідної маси без грудок. Час придатності для роботи становить приблизно 1 годину при температурі +20 С. Цей час може змінюватися залежно від кількості використаного матеріалу, температури навколишнього середовища, клею і підстави. У випадку більш високої температури і великої кількості суміші час придатності для роботи зменшується, при більш низькій температурі і при використанні невеликої кількості суміші – подовжується.

СУПЕРФЛЕКС ЕКО) необхідно наносити безпосередньо на основу за допомогою спеціального зубчатого шпателя. Плитки укладаються на свіжий розчин і притискаються таким чином, щоб вся їх поверхня виявилася пов’язаною з підставою. У випадку матеріалів, схильних до деформацій, або підстав, окремі частини яких зазнають переміщення, необхідно передбачити шви. Kerakoll товщиною 2 – 3 мм і після остаточного схоплювання продукту провести основну операцію – приклеювання елементів на одержане таким способом основу. Інструменти і поверхні, вкриті залишками клею, очищати поки клей свіжий водою і спиртом. Після схоплювання клей змити неможливо і очищення можна проводити тільки механічним шляхом. Приготувати таку кількість продукту, яке в даних умовах буде повністю витрачено перед закінченням його часу придатності для роботи.