Поради щодо вибору ламінату

5-28-2019

Советы по выбору ламината
Ви можете вибрати лакований або матовий підлогу. Дошка може імітувати граніт або дерево. Не можна однозначно відповісти на питання, ламінат якої фірми вибрати. Необхідно уважно вивчити основні характеристики ламінатного покриття. Від нього залежить довговічність ламінованої підлоги. Упаковка покриття не інформує про це критерії, але можна розрахувати його самостійно за формулою P= M/S* d.
Також хочемо вам порекомендувати купить SPC-ламинат в Киеве
На упаковці зазвичай вказуються перераховані вище дані. Щільність її повинна бути не менше 850 кг/ метр квадратний.
Це другий критерій при виборі ламінату для квартири. Він відображає ступінь міцності ламінованої дошки. По ньому можна судити про суміщення покриття з вже встановленими дверима.
Самим надійним є жорсткий ламінат. Він спокійно витримає тривалі навантаження. Кожен виробник випускає дошки різної довжини і товщини. При самостійному монтуванні покриття краще вибрати стандартний розкрій. Термін їх служби досягає 6 років в комерційних приміщеннях і 20 – у квартирах. При питанні, як вибрати ламінат і який ламінат краще, не варто звертати увагу на продукцію без гарантійного терміну служби або ж з мінімальною гарантією. Через короткий час на ньому з’являться пошкодження, а висунути претензії продавцю або виробнику ви вже не зможете.
Всі умови гарантії можна дізнатися на сайтах виробників. Вибрати ламінат для квартири краще в реальному магазині, а не на просторах інтернету. Там ви зможете задати продавцеві будь-які питання.
Не варто питати у продавця: . Краще поцікавтеся асортиментом підлогового покриття. Приходьте в магазин вже підготовленим і з власною думкою. Ламінат краще вибирати з основних колекцій виробника. У цьому випадку ви отримаєте якісний товар, який прослужить тривалий термін. У зворотному випадку через два роки вам доведеться переукладати підлогу. Іноді транспортування ламінату вже включена в його вартість і ціна матеріалу стає вельми пристойною. Намагайтеся купувати в одному магазині ламинатное покриття і необхідні для нього приналежності. Добре, якщо можна здати назад цілі пачки ламінату і в який термін. Тоді вам не доведеться турбуватися про те, що після ремонту залишиться зайвий матеріал. Обов’язково зберігайте чеки і накладні на покупку. Не купуйте дешеву підлогове покриття. Якість практично завжди відповідає ціні. Уточнюйте усі нюанси, коли купуєте ламінат. Тоді ваш будинок довгі роки буде радувати вас міцним і красивим підлогою.
Схожі новини: Терасний декінг — види, основи монтажу. Як будувати будинок з бруса. Опалення приватного будинку своїми руками. Колір року для інтер’єру. Тканини для штор: як не заплутатися в асортименті. Стінові панелі для кухні: які вибрати і як їх встановити.