Професійні фото продукції

4-28-2020
Предметная фотосъемка

Предметна фотозйомка найкраще демонструє оригінальність продукції, демонструючи всі її переваги. Такі фото зрозумілі і приємні потенційному покупцеві, а також предметна зйомка сприяє створенню позитивного іміджу компанії. Також хочемо вам порекомендувати goodshoot.com.ua студію предметної зйомки.Фахівці студії GOOD SHOOT надає послуги предметної фотозйомки в Києві, створюючи якісні професійні фотографії для вашого бізнесу.


Кому потрібні професійні фото продукції?


На наш погляд, послуга предметної зйомки в Києві потрібна всім організаціям, які займаються торгівлею. Великим торговим центрам, магазинам одягу / взуття, авторських прикрас і предметів декору, інтернет-магазинам. Предметна фотозйомка одягу і предметів необхідна для створення якісної рекламної продукції, просування товарів на просторах інтернету і просто для гарної візуалізації товарної лінійки.


Як проходить фотозйомка предметів і одягу?


Наші професіонали завжди готові допомогти і внести свій вклад в розвиток вашого бізнесу. Ми фотографуємо товари від невеликих ювелірних прикрас до великогабаритних меблів і техніки. При проведенні предметної фотозйомки використовується додаткове світлове обладнання: імпульсні або постійні джерела світла.Можливе проведення фотозйомки одягу і предметів як в студії, так і на вашій території. Ознайомитися з цінами на предметну фотозйомку можна у відповідному розділі на нашому сайті.


СХЕМА РОБОТИ

Ви відправляєте нам заявку на фотозйомку.

Ми зідзвонюємося з вами і погоджуємо мети, терміни та побажання, а також домовляємося про дату проведення зйомки.

У обумовлену дату проводимо роботи по зйомці. Терміни можуть бути збільшені від 1 до 3-х днів, в залежності від кількості об’єктів і їх віддаленості один від одного.

Ви оплачуєте виконану роботу зручним для вас способом: готівкою або шляхом переведення на карту .

Виконуємо роботи по обробці фотографій. Зазвичай це займає 2-3 дні, але при великій кількості матеріалу терміни обговорюються індивідуально.

Передаємо замовнику готовий матеріал: DVD-диск або посилання на файлообмінник.

При необхідності вносимо правки.