Просування сайту в США

10-13-2020
Просування сайту в Україні та під США і Европу: в чому відмінності?

Створення та розкрутка сайтів в США (Америці)

У багатьох компаній виникає необхідність в просуванні сайтів в США серед англо- і російськомовного населення, що пов’язано з освоєнням міжнародного ринку. Оптимізація web-сторінок за кордоном має свою специфіку, обумовлену не тільки мовою, але й особливими алгоритмами зарубіжних пошукових систем. Щоб домогтися успіху, довіряти створення і просування ресурсів слід професіоналам, які мають впевненим досвідом роботи.

Вам потрібно високоякісне, ефективне і швидке просування сайтів в США, але ви не знаєте, до кого звернутися за послугами подібного роду і скільки вони можуть коштувати? Тоді прямо зараз компанія Sem Empire готова запропонувати вам варіант, від якого ви просто не зможете відмовитися. Спеціально для вас ми підготували широкий спектр послуг. Немає абсолютно ніякої різниці, який саме у вас ресурс: сайт-візитка, інтернет-магазин, новинний портал. Ми впораємося з будь-яким проектом незалежно від його складності.

Хотілося б відзначити, що просування сайтів в США є вельми трудомісткою завданням. Фахівцям необхідно враховувати потреби англомовної цільової аудиторії, а для цього потрібно провести доскональне маркетингове дослідження. Будь-яке просування веб-сайту, будь то в Росії, Китаї або США, починається з формування семантичного ядра. У ньому укладені ключові слова, на основі яких створюється унікальний контент. Розумно припустити, що просування сайтів в США вимагає залучення професійних лінгвістів і перекладачів. За рахунок цього семантичне ядро ​​виходить якісним, а ключові слова – актуальними.

Що ж стосується інших послуг, які супроводжують такого процесу, як просування сайтів в США, то тут мова йде про наступне:
написання професійних і грамотних SEO-текстів англійською мовою;
внутрішня і зовнішня оптимізація ресурсу з урахуванням регіональних вимог і загальної специфіки англомовних сайтів;
розміщення контекстної реклами.

Для того щоб просування сайтів в США було ефективним, фахівці використовують найбільш популярні пошукові служби. Це дозволяє збільшити темпи просування. Після цього фахівцям потрібно близько півроку для того, щоб оцінити якість обраної стратегії. Якщо майстри помітять, що семантичне ядро ​​не приносить задовільного результату, то вони вносять відповідні корективи.

Компанія Сэм Эмпая пропонує вам комплексні послуги з просування. Ми забезпечуємо індивідуальний підхід до кожного замовника, що дозволяє нам враховувати всі вимоги та побажання клієнта.