Протиударні чохли на «Самсунг Гелаксі»

5-15-2020

TPU чехол Epic Transparent 1,0mm для Samsung Galaxy S20 Ultra

Смартфони Samsung Galaxy – одні з найпопулярніших в Україні в усьому світі. У нашій країні налічуються мільйони власників цих ультрасучасних гаджетів, багато з яких прагнуть захистити і зробити свій телефон унікальним. Також хочемо вам порекомендувати https://armored.com.ua/2709-galaxy-s20-ultra у нас великий вибір чохлів на Самсунг Гелаксі.

Найдоступніший і ефективний спосіб – покупка чохла в нашому інтернет-магазині . Ці недорогі аксесуари повністю змінюють зовнішній вигляд мобільного телефону і виділяють власника серед сотень інших користувачів. Обкладинки, кейси, книжки, бампери – аксесуари будь-якого типу і дизайну ви знайдете в нашому асортименті.

Ще одна важлива функція чохла – захист гаджета від пошкоджень, в першу чергу – від подряпин і потертостей. Проти падіння з висоти такі аксесуари безсилі, проте в нашому магазині ви знайдете надійний захист для смартфона від будь-яких життєвих негараздів.
Протиударні чохли на «Самсунг Гелаксі»

Серед усього асортименту чохлів для Samsung Galaxy особливо виділяються протиударні моделі. Вони мають посилений пластиковий корпус, який відрізняється більш товстим шаром матеріалу, особливо в уразливих місцях – на кутах і навколо екрану. У багатьох моделях є спеціальні ребра жорсткості, які приймають на себе основний удар і розподіляють його силу по всьому корпусу. Вони надійно захищають смартфон при падінні з висоти до 2,5 м, а також перешкоджають проникненню всередину пилу, вологи і піску.

Наш інтернет-магазин пропонує великий вибір захисних чохлів на «Самсунг Гелаксі»:

    з чорного та прозорого пластика, силікону та інших матеріалів;
    для моделей S10, S10 Plus, S9, S9 Plus і інших;
    стильні акуратні вироби з силікону або справжню броню, яка підходить для занять екстремальним спортом, туризму або неакуратних дітей.

На весь асортимент надається гарантія магазину, діють вигідні умови доставки по всій Україні.