Процентні ставки за вкладами у Россельхозбанк для фізичних осіб

566

Россельхозбанк є однією з найбільших банківських організацій в Росії. Компанія впевнено входить до топ-10, займаючи лідируючі позиції. Россельхозбанк відомий своїм партнерам не тільки як організація з вигідними кредитними умовами, але і як фінансова установа, що пропонує відкрити своїм клієнтам вигідні депозити. У цій статті розглянемо ставки за вкладами в Россельхозбанк для фізичних осіб.

Вклади

Для початку варто відзначити, що будь-який внесок у Россельхозбанк на сьогодні бере участь в системі державного страхування. Це означає, що якщо раптом у РСХБ заберуть ліцензію, клієнт не втратить свої грошові кошти, включаючи і фактично нараховані відсотки за вкладами.

Таким чином, розміщувати депозити в Россельхозбанк – це зручний спосіб зберегти свої заощадження. Але чи можна на цьому заробити? Які відсоткові ставки за вкладами пропонує Россельхозбанк?

Компанія в області вкладів справила певний ребрендинг, виділивши напрямки для інвесторів і для пенсіонерів. При цьому зник ряд вигідних тарифів. Але про все детальніше. Розглянемо окремо умови та процентні ставки за всіма вкладами в Россельхозбанк.

Скасовані тарифи

Россельхозбанк попередив своїх клієнтів, що з кінця 2016 року припинилася пролонгація вигідних вкладів на 365 днів. До таких відносяться:

 • «Класичний».
 • «Платиновий».
 • «Накопичувальний».
 • «Максимальні накопичення».
 • «Золотий».
 • «Керований».
 • Це означає, що власникам цих тарифів після закінчення терміну дії договору необхідно буде або зняти грошові кошти, або пролонгувати заново депозит на інший строк, або відкрити договір за іншими тарифами, про які розповімо трохи нижче.

  Після цього банк оголосив, що припинений прийом грошових коштів на депозитні рахунки по лінійкам:

 • «Золотий».
 • «Платиновий».
 • «Максимальні накопичення».
 • Натомість на сьогоднішній день запропоновано ряд тарифів під відсотки, які можна назвати середньоринковими.

  «Інвестиційний»

  Це досить унікальна пропозиція від Россельхозбанка. Цей депозит може бути відкритий тільки за умови вкладення в пайові рахунки. Причому розмір внеску повинен бути порівнянний з розміром інвестицій в пайовий рахунок. Строк договору 180 або 395 днів. Процентна ставка по вкладу: 8,6 % для рублів, 1,45 % для доларів – в першому випадку, 8,75 % і 1,5 % – у другому.

  Таким чином, клієнт може не тільки отримувати прибуток з вкладу, але і в потенціалі мати дохід з пайового рахунку під керівництвом досвідчених фахівців з ТОВ «РСХБ Управління Активами». Крім того, видається депозитна картка «Амурський тигр» при відкритті рахунку не менш ніж на 50 000 рублів.

  З мінусів можна відзначити, що відсотки виплачуються в кінці строку, тобто немає капіталізації, а також немає можливості поповнювати і знімати гроші в процесі договору.

  «Амурський тигр»

  Россельхозбанк вклади пропонує на різних умовах. Для тих, хто хоче вкласти гроші і отримувати відсотки щомісяця, це пропозиція може виявитися цікавим.

  Депозит можна відкрити на три строки:

  • 395 днів під 7,60 %;
  • 540 днів під 7,55 %;
  • 730 днів під 6,90 %.

  При цьому розрахунок ведеться тільки в рублях. Мінімальна сума для оформлення договору 50 000 рублів. Відсотки нараховуються щомісяця, але без капіталізації, так як за вкладом додається карта, на яку і відбувається виплата відсотків. Карткою можна користуватися на свій розсуд.

  Обидва договори – «Інвестиційний» і «Амурський тигр» – відкриваються тільки при особистому зверненні у відділення банку, розташоване на території РФ. Немає можливості поповнювати вклад і знімати гроші достроково. Але «Амурський тигр» може бути автоматично продовжено на той самий термін і на тих же умовах, на яких оформлявся договір.

  «Класичний»

  Це універсальний договір, де клієнт сам визначає, як, коли і яким чином будуть розподілятися відсотки за депозитом. Є три можливі варіанти розподілу відсотків:

  • виплата в кінці строку;
  • виплата на рахунок клієнта;
  • виплата на рахунок за договором з подальшою капіталізацією.

  Також договір можна оформити дистанційно через особистий кабінет, за умови, що ви до цього вже були клієнтом Россельхозбанка.

  Залежно від способу відкриття договору, розподілу відсотків і терміну договору буде змінюватись процентна ставка. Максимальна величина 7,95 % річних, що є досить середнім пропозицією.

  Оформити депозит можна від 31 до 1 460 днів. Поповнення та дострокове зняття всієї суми або частини не передбачено умовами договору. Також є можливість відкрити вклад як у доларах – до 1,30 %, так і в євро – до 0,40 %.

  «Накопичувальний»

  Виходячи з назви тарифу, можна відразу визначити, для яких цілей використовується такий вид договору. Його основна перевага – це можливість поповнювати рахунок у будь-які суми, але не пізніше ніж за 30 днів до завершення договору.

  При цьому передбачена капіталізація внеску, що дозволить мати максимальний ефект від накопичення, але не виключений і варіант з щомісячним перекладом процентів на рахунок клієнта. Дистанційний спосіб оформлення договору буде кілька вигідний, але в цілому процентна ставка прямо корелює з терміном і сумою вкладу. Основні критерії:

  • 91-1 095 днів.
  • 7,55 % – рублі.
  • 1,20 % – долари.
  • 0,35 % – євро.

  Накопич на мрію

  Специфічний тариф, передбачений для тих, хто збирає початковий внесок на автомобіль або квартиру, які згодом мають бути придбані за рахунок кредитних коштів.

  Договір оформляється терміном на 730 днів з автопролонгацією. Тільки в рублях і під 6,65 %. Можна поповнювати рахунок на суму не менше 3 000 рублів на місяць. При цьому капіталізація передбачена на всі грошові кошти, що знаходяться на рахунку.

  Без втрати нарахованих відсотків за фактичне використання договору можна зняти всю суму достроково. Але це можливо, тільки якщо гроші будуть використані для оплати автокредиту або іпотеки. В іншому випадку при достроковому розірванні, як і на інших продуктах, зняти суму можна на умовах «до запитання», що буде невигідно клієнту банку.

  «Керований»

  Перевага цього тарифу в тому, що вкладник має право зЕкшн снювати видаткові операції до певного незнижуваного балансу. В рублевому еквіваленті цей залишок складає:

  • 10 000;
  • 100 000;
  • 300 000;
  • 500 000.

  Це та мінімальна сума, нижче якої грошові кошти знімати не можна, щоб зберегти щорічну процентну ставку. Сам залишок клієнт визначає самостійно при оформленні договору. Від розміру незнижуваного балансу і терміну договору залежить процентна ставка.

  В цілому депозит можна оформити від 91 до 730 днів, під 7,05 % в рублях, 0,90 % в доларах і 0,01 % в євро. Маються на увазі щомісячна капіталізація і поповнення в процесі договору – мінімум 5 000 в рублях. За дистанційне оформлення збільшена відсоткова ставка.

  «Пенсійний дохід»

  У РСХБ також є лінійка тарифів для пенсіонерів. Такі договори оформляються при безпосередній присутності в офісі банку. Мінімальні обмеження за віком становлять: 55 років для жінок і 60 років для чоловіків. Знадобитися наступний пакет документів:

 • Пенсійне посвідчення.
 • Паспорт.
 • Сам тариф передбачає процентну ставку до 7,5 % і строк від 395 до 730 днів. Мінімальний внесок – 500 рублів, з якими поповненнями. Рахунок можливий тільки в рублях з щомісячною капіталізацією, дострокове зняття не допускається.

  «Пенсійний Плюс»

  Цей внесок на відміну від свого попередника дозволяє без втрати відсотків знімати грошові кошти до мінімального залишку в 500 рублів. Також відрізняються термін і процентна ставка. Депозит відкривається в двох видах:

  • 395 днів – 7,15 %;
  • 730 днів – 7,30 %.