Рекомендації по вибору “свого” гінеколога

3-16-2020
Картинки по запросу "Рекомендації по вибору "свого" гінеколога"Давайте розглянемо кілька критеріїв вибору хорошого лікаря:

Професіоналізм. Це, мабуть, найважливіший аспект. Звичайно, кандидат наук або навіть доктор наук зазвичай більш інформований щодо новітніх методів лікування. Однак і просто досвідчений гінеколог може часом підібрати більш ефективний метод лікування, ніж лікар зі статусом. Як показала практика, професіонал в приватній клініці : https://asklepiy.com зможе розповісти про можливі методи терапії і доцільності застосування кожного з них. Він підбере самий відповідний метод для вашого випадку, з огляду на всі фактори, опише можливі перспективи.
Поради подруг. Дійсно це хороший спосіб вибрати хорошого лікаря. Можна розпитати подруг чи колег по роботі, можна поспілкуватися з матусями на місцевому форумі – саме жінки в декреті активні завсідники інтернету. Зберіть якомога більше відгуків. Чи не гребують районними жіночими консультаціями – часто там ведуть прийом досвідчені фахівці. Попитати про платні клініках. Дуже часто до хороших лікарів запис ведеться за кілька тижнів.
Довіра. Це неоціненний аспект ставлення до лікаря. Як правило, довіру закладається тоді, коли лікар відповідає на всі питання, докладно пояснює особливості майбутнього лікування вашого захворювання. Безумовно, хороший фахівець може здаватися грубуватим, тут важливо визначити для себе ступінь допустимого. Абсолютно неприпустимо, щоб лікар давав якісь моральні оцінки вашого захворювання. Не соромтеся розпитувати лікаря про стан здоров’я, про результати аналізів, про перспективи лікування і послідовності дій. Лікар не повинен приховувати від пацієнтки можливі ризики, наявність побічних ефектів, щоб врешті-решт вона сама прийняла рішення про допустимість процедур. Особливо важливо коректне ставлення лікаря під час вагітності або при питанні її переривання.

Грають роль при відвідуванні лікаря і здавалося б на перший погляд незначні нюанси. За ним можна визначити, чи ваш це доктор чи ні:

гінеколог не повинен поспішати під час прийому, переривати пацієнтку. Він повинен вислухати всі скарги, задати уточнюючи питання. Це означає, що він уважно ставиться до вашого нагоди;
хороший лікар зможе пояснити все гранично просто на рівні пацієнта, на засипаючи його складними термінами;
гінеколог повинен провести не тільки огляд на кріслі, а й загальний огляд. Всі дії повинні проводитися максимально делікатно, з поясненням, що зараз відбувається;
буде непогано, якщо висновок буде отримано в роздруківці, так як почерк у лікарів не особливо читається;
нерозголошення нюансів захворювання – важливий момент. Дзвонити з усіх питань лікар повинен тільки вам, а не передавати через сусідів;
хороший доктор завжди пояснить коли прийти наступного разу, де пройти процедури або здати аналізи, в який час підійти за результатом;
ідеальний варіант, якщо раз на півроку вам буде приходити смс-ка від лікаря або з клініки про необхідність її відвідування для огляду.

За статистикою сьогодні вже третина жінок, які уважно ставляться до свого здоров’я мають свого гінеколога: тобто, лікаря, до якого зверталися вже кілька разів. При виборі фахівця для себе прислухайтеся до свого внутрішнього голосу – наскільки вам комфортно в цих лікарем, наскільки ви довіряєте йому, наскільки він на вашу думку професійний.