Ремонт елітного взуття

2-25-2020
Картинки по запросу "Ремонт елітного взуття"

Якісно і в мінімальні терміни. Заміна набійок, закаблуків, блискавок, супін. Усунення подряпин, заломів і потертостей верху взуття, покрас, полірування. Надаю широкий спектр послуг по ремонту взуття, починаючи від підклеювання взуття і завершуючи складними ушивка, заміна союзки, зміною форм. Чи є у вас взуття, вимагає якогось ремонту, або пора встановити набійки, профілактику. Здійснюємо всі види ремонтів і реставра. Заміна механізму з платою і LED стрічки. Також хочемо вам порекомендувати ремонт обуви masterskaya24 в Києві.

Можимо привести в порядок вашу взуття, яка носиться протягом сезону і ретельна підг. Якісно виконаю ремонт взуття будь-якої складності. Заміна підошви на будь-яку модель. Супінатори, набійки, латки і тд. Накопичилася взуття, по якій є питання, але немає часу та сил куди її віднести. Полагоджу взуття, відпадає підошва, отклеіваються носок або п’ята взуття, полагоджу швидко, красиво і не дорого. Термін виконання роботи від 1 до 3х днів. Якісно зроблять ремонт взуття будь-якої складності. Заміна набійок, профілактика, латки, декор, блискавка. заміна жорсткої і м’якої устілки. Це досить затребувана послуга, так як проблеми з взуттям трапляються регулярно, а викидати пару через зламану блискавки або злетіла набійки буде нераціонально.

Ця послуга відрізняється відносною ціновою доступністю – якщо взуття дійсно якісна, відремонтувати її буде вигідніше, ніж купувати нову пару. До того ж, до майстра можна звернутися заздалегідь, щоб запобігти взуття від можливих ризиків: поставити профілактику, посилити слабкі елементи і т. Якщо майстер виконав роботу професійно, взуття після ремонту буде експлуатуватися ще досить довго. Крім того, професіонали завжди дають гарантію на відремонтовану пару.
Цікавить ремонт взуття у досвідченого майстра. Це швидко, просто і вигідно: замовник сам встановлює ціну послуги і сам вибирає виконавця, орієнтуючись на відгуки та рейтинг кожного майстра.