Рюкзак Kanken огляд!!!!

12-24-2019
Городской рюкзак FJALLRAVEN KANKEN DEEP BLUE

Його творцем став 14 – річний хлопець, який після підйому на гору залишився незадоволений своїм рюкзаком. Саме він придумав дерев’яну раму, завдяки якій навантаження розподіляється рівномірно по всій спині. Але на Алі експрес, звичайно ж, є копії за набагато нижчу вартість. Конкретно мій рюкзак обійшовся мені в тисячу рублів. Але з замовленням довелося неабияк помучитися: товар то зникає, то з’являється. На нього немає прямого посилання, за рюкзаком доведеться пополювати, рекомендую шукати за цим посиланням. Часто на Алі експрес можна зустріти рюкзаки, зовні ідентичні з Канкеном, але з іншим значком. Тоді краще запитати у продавця, який буде справжня емблема. Отже, йшов мій рюкзачок недовго, приблизно через 3 тижні він був вже у мене на руках. Також хочемо вам порекомендувати Рюкзак Kanken купить

Упаковано все в поліетиленовий пакет, є фірмова бирка і брошура. В наявності дуже багато кольорів, я вибирала між жовтим, блакитним і рожевим, але вибір все – таки зупинився на третій варіант. Колір у мого ніжний, дівчачий. По середині розташована емблема зі сплячою лисицею. Прошита акуратно, до речі, світиться в темряві. Зроблені міцно, на спину не тиснуть. З боків знаходяться глибокі кишені. У них без зусиль поміщається пляшка для води або банку газованої води. Так само є кишенька спереду, добре підходить для всяких дрібниць. Але він досить великий і замок розстібається мало не до самого низу. В задній кишені знаходиться вінілова підкладка. Вона не пропускає холод і дощ і дуже приємна для спини.

Самі виробники стверджують, що на підкладці можна сидіти, але мені якось не доводилося. Всередині є бирка з рядками, куди потрібно написати свої дані на випадок, якщо рюкзак загубиться. Сам Канкен дуже легкий і місткий. Хоч це і копія, але його дійсно комфортно носити і експлуатувати. Брала його для школи, спокійно поміщаються всі підручники. Він так само буде радувати вас своїм дизайном і легкістю. Але майте на увазі, що термін його використання значно нижче ніж у оригінального. Відмінно підійде до такої плісировані спідниці і до скороченому пуловеру з капюшоном в стилі печворк.