Сервісний центр apple

2-2-2021
Сервісний центр Apple - ремонт iPhone, iPad і MacBook? - Bagel

Гальмує і глючить mac? Батарейка на iphone вже не тримає заряд? Невдало полагодили iphone в іншому сервісі? Ми знаємо, що з цим робити! Сервісний центр А-сервіс поверне “яблуко” до життя, а зверху дасть ще й гарантію.

Наш авторизований сервісний центр «А-Сервіс» знаходиться в Києві і Львові і ми гарантуємо швидкість виконання робіт, якість і запчастини будуть оригінальними. Політика нашого сервісу побудована таким чином, щоб ви могли порадити нас своїм знайомим, і при необхідності повернулися самі.

Наші дії, якщо ви звернулися до нас:

  • діагностика;
  • визначення вартості;
  • ремонт;
  • гарантія.

Ми проводимо візуальну та апаратну діагностику. Візуальна діагностика допомагає знайти зовнішні пошкодження, визначити, чи був телефон втоплений або пошкоджений від удару, чи працюють кнопки і роз’єми. Апаратна діагностика допомагає знайти причину збою в самій електроніці.

Після діагностики ми визначаємо вартість робіт. За всі додаткові роботи або використання комплектуючих або витратних матеріалів під час ремонту ми звітуємо, якщо це впливає на вартість. До речі, при комплексному ремонті надаємо знижки.

Якщо є кілька варіантів ремонту, ми пропонуємо всі варіанти на вибір клієнта. Після ремонту проводимо повторну діагностику, щоб упевнитися, що техніка працює справно. Ми використовуємо комплектуючи найвищої якості для apple, тому з упевненістю надаємо гарантію на свою роботу. Всі комплектуючи сертифіковані і з гарантією від виробника.

Ми дотримуємося обумовлені терміни. Якщо з’являється додаткова робота, вона обговорюється з клієнтом. Ми розуміємо, що телефон, планшет або ноутбук вкрай необхідні вам для роботи і комфортного життя. До того ж, всі комплектуючи знаходяться у нас на складі, тому робимо навіть експрес-ремонт.

На виконані роботи та комплектуючи надаємо гарантію.

Розуміємо, що ремонт техніки apple може обійтися дорого, особливо, якщо проблема серйозна. Тому надаємо не тільки лояльні ціни, але і знижки. Запишіться до майстра на діагностику, щоб переконатися у вигоді нашої компанії.