Автономна каналізація для дачі

10-18-2019

Автономна каналізація для дачі це система очищення каналізаційних стоків від заміського будинку, з постійним проживанням від одного до чотирьох осіб. На відміну від міст, селища далеко не завжди оснащені системою центральної каналізації. Але у Вас є прекрасна можливість встановити автономну каналізацію – біосептик, забезпечивши собі максимальний комфорт проживання. Вигрібна яма — найдешевший і примітивний з варіантів. Він має великий мінус – є ймовірність попадання нечистот у грунт і підземні ґрунтові води ділянки, що є небезпечним для Вашого здоров’я.

Буває моно або кілька секційний септик. Автономная канализация для дачи або біосептик – найкраща заміська система біологічної очистки стічних вод, яка відповідає всім сучасним екологічним нормам, даючи на виході технічну воду зі ступенем очищення-до 98%, яку можна використовувати для господарських побутових потреб і поливання городу. Має модульні пластикові контейнери, в яких проводиться багатоступінчате очищення. Існують спеціальні біопрепарати для вигрібних ям і септиків. Це по суті сапрофитные бактерії, які харчуються відходами життєдіяльності людини. Така біохімічна очистка знешкоджує, допомагає утилізувати ці відходи і очищає фекальні стоки. Купити біосептик завжди можна в інтернет – магазині .

Компактна установка такої еко системи займе 1 – 2 дні без залучення фахівців. На нашому сайті є встановлення комплексної очистки стічних вод Вартість споруди залежить від типу установки, яка передбачає розрахунок на певну кількість людей. Продаж установок здійснюється через інтернет. Кожна позиція має фото, детальний опис тих характеристик та відгуки, що допоможе зробити правильний вибір. Купити автономну каналізацію можна оптом і в роздріб. Доставка здійснюється протягом 1 – 2 робочих днів у Київ, Харків, Кривий Ріг, Одеса, Запоріжжя, Дніпропетровськ (Дніпро) і інші міста нашої країни.