Що таке бінарні опціони

12-27-2018

Что такое бинарные опционы
Бінарні опціони сьогодні – вже далеко не новинка. Щодня величезна кількість інвесторів, що вкладають в опціони на акції, фондові індекси, товари і валюти. Завдяки бінарним опціонах за 15 хвилин можна заробити 70% прибутку на акціях Google, Apple, Microsoft, Nike, BMW, Coca-Cola, Mercedes-Benz і інших найбільших у світі компаніях. Крім акцій, серед активів є і фондові індекси, сировинні товари, такі як нафта, газ, золото, валюти.
Також хочемо вам порекомендувати http://options.tradelikeapro.ru
Бінарні Опціони – це інтелектуальний спосіб заробітку. Вони дозволяють одночасно заробляти на акціях, фондових індексах, товарах, таких як нафта і газ, і валюті. І хоча здається, що ця сфера призначена тільки для багатих інвесторів, заробити на цьому інструменті може кожен в силу повної доступності. Самі трейдери з Wall Street стверджують, що сьогодні різниці між професійними учасниками ринку і любителями немає ніякої. Вся інформація по всіх активах у вас однакова, завдяки поширенню інтернету у світі. Тепер і самі біржі працюють тільки онлайн. Вже давно немає тих торгових залів, де сотні людей стояли і кричали один на одного, викрикуючи заявки на покупки і продажу.
Наприклад, ви вважаєте, що акції Mercedes сьогодні будуть зростати, так як в продаж надійшла нова серія автомобілів. Ви відразу інвестуєте в бінарний опціон на акції Mercedes на один день з умовою зростання ціни (ВГОРУ). Якщо після закінчення строку угоди ціна на акції Mercedes підніметься хоч на 0,001 пункт від моменту покупки бінарного опціону, ви отримаєте 70% прибутку від суми інвестиції.
Мінімальна інвестиція в угоду – , максимальна – . Ви можете інвестувати одночасно у різні активи, наприклад, на зростання нафти і падіння золота. Прибуток і збиток від інвестицій завжди відомі заздалегідь. Ще до відкриття операції брокер показує відсоток можливого прибутку і збитку. У випадку, коли ціна піде проти вашого умови, ви втрачаєте гроші. АЛЕ, за умови високої прибутковості від 70 до 85% за угоду, прибутку компенсують будь-які втрати.
Фундаментальний аналіз розглядає політичні, кліматичні, економічні події, катастрофи. Від них залежить: підвищиться ціна або піде на спад. Наприклад, в новинах було сказано про насувається шторм. Незабаром цунамі затопив завод Самсунг в Південній Кореї, і акції підприємства пішли вниз. Значить, потрібно купувати бінарний опціон на зниження ціни акцій Самсунг.