Що таке Дюкастель Субтил

6-10-2019

Что такое  Дюкастель Субтил
Єдиний барвник, який заснований на 7 – ми фарбувальних пігментів, що дозволяє досягти неповторного, соковитого і неперевершеного відтінку. Палітра з 56 унікальних відтінків Subtil Infinite дозволяє отримати стійкі, насичені кольори і одночасно відновити і зміцнити Ваші волосся. Також хочемо вам порекомендувати https://1beauty.com.ua/ducastel

Формула нових продуктів містить також захищають шкіру компоненти, що робить цю фарбу доступними для застосування і при дуже чутливій шкірі голови. А освітлити такий засіб здатне до трьох рівнів, чого не було раніше ні з одним засобом без аміаку. Завдяки дивовижному складу при нанесенні, суміш, обволікаючи волосся, як ллється масло, проникає всередину тканини волосся, щоб створити бездоганний колір. Унікальність складу Subtil Infinite полягає також в її умінні збагачувати структуру волосся активними захисними елементами, який запобігає пошкодження і втрату кольору.

Після фарбування волосся набувають однорідний насичений колір, виглядають ідеально гладкими, блискучими і шовковистим, як – ніби Ви зробили фарбування і ламінування за одну процедуру. Сухі волосся стануть більш еластичними і зволоженими. Приємна новина для дам з тонкими волоссям: тепер Ваші волосся після фарбування Subtil Infinite стають більш щільними і об’ємними. Завдяки цій фарбі капілярний волокно волосся захищене краще ніж при класичному фарбуванні окисленням, що дозволяє збільшити частоту фарбувань, все більше захищаючи волосся з кожним нанесенням. Спосіб застосування: нанести одну частину DUCASTEL Subtil Infinite в неметалічну ємність. Додайте таку ж частину окислювача “SUBTIL OXY” 3 % 1 л.

Прапорция розведення фарби з окислювачем 1: 1. Ретельно перемішайте в шейкері або за допомогою пензлика, яка буде використовуватися для нанесення суміші на волосся. За допомогою пензлика нанесіть отриману суміш на сухе немите волосся звичним для Вас способом. Час витримки на волоссі становить 35 хвилин після нанесення на корені.

Після закінчення часу витримки добре спіньте суміш на волоссі, додавши невелику кількість теплої води, а потім змийте. Subtil pH – відновлюючий шампунь – закінчує процес фарбування, відновлює р. Н, який був змінений під дією лужного середовища при фарбуванні або освітленні, зберігає пігменти фарби в структурі волосся. Закриває лусочку, зберігаючи насиченість кольору волосся значно довше, ніж без її використання. Догляд під час фарбування – це можливо.