Що таке еротичний массаж

1-14-2020

Еротичний масаж дівчині — це один з найкращих подарунків, який може зробити чоловік для жіночого тіла. Хочемо порекомендувати замовити еротичний массаж , перешовши на цей сайт

Така забава не тільки відмінно розслабляє, але і доставляє масу чуттєвих задоволень. І в деяких випадках масаж дівчині навіть може довести її до оргазму.

У цій статті ти дізнаєшся, як робити еротичний масаж дівчині, як готувати її, і що за чим робити, щоб подарувати їй незабутні відчуття і море яскравих емоцій.

Почнемо з підготовки твого лігва. Світло в кімнаті, де будеш робити еротичний масаж, повинен бути не яскравим. Тому запали свічки, розпали вогонь в каміні і гарненько прогрій кімнату. Додай аромату за допомогою ароматичних свічок або паличок.

Тепер про звуки. Лірична спокійна романтична музика сприятиме встановленню потрібної атмосфери в кімнаті. І не забудь відключити мобільний.

Поговоримо про смаки. Трохи їжі і спиртного допоможуть вам розслабитися. Що стосується дотиків, подумай, як ти будеш проводити еротичний масаж. Підготуйся, зосередься і розслабся. Пам’ятай: незалежно від того, ти робиш масаж або тебе его роблять, ви завжди отримуєте задоволення удвох. Значить, радість від дотиків відчувати будете обидва.

Якщо вступаєш в статевий контакт до, після або під час масажу — це чудово, але не варто ставить це за мету. Твоє головне завдання — це задоволення коханої. Взаємодій з тілом партнерки за допомогою теплих відносин, ласкавих дотиків, жартів, цікавості, любові — отримуй насолоду. Пам’ятай, що ви взаємодієте через дотики.

Найкращим місцем для того, щоб робити еротичний масаж дівчині, є масажний стіл (можна лягти на килим або ж ліжко, якщо такого столу не є). Підігрій злегка масло для масажу в чашці, наповненою теплою водою. Є такі головні положення рук:

постукування;
надавлювання;
пощипування;
удар прямою рукою;
удар одним пальцем і удар ребром руки.
Пам’ятай: масажувати потрібно тверді тканини і м’язи, але ні в якому разі не кістки. Почав масаж, старайся постійно утримувати контакт з її тілом.


Повільно опусти свою дівчину в своєму просторі, ніжно доторкнися до неї. Набери в руку трохи масла і зігрій його. Розмаж рівномірно масло для еротичного масажу по всій поверхні її спини. Спочатку дай їй знати, що збираєшся робити: сильні удари, м’які пощипування або все разом. Плавно просував свої руки вниз по її спині, потім в сторони і вгору до плечей. Так зроби кілька разів. По різні боки хребта проведи до низу. Тихенько постукивай кулаками по поверхні спини. Дану частину масажу заверши легким погладжуванням.