Що таке «Ощадбанк Премєр»?

619

Ощадбанк постійно розробляє програми, які б стимулювали залучення преміум-клієнтів на обслуговування в компанію. Банк пропонує не тільки знижки на свою продукцію, але і різні бонуси та акції спільно з партнерами. У цій статті розглянемо програму «Ощадбанк Прем’єр», визначимо, чи вигідно користуватися такими послугами?

Що дає «Ощадбанк Прем’єр»

«Ощадбанк Прем’єр» – це розроблена спеціальна програма, яка буде корисна для заможних клієнтів. Це не означає, що прості люди не зможуть скористатися цією послугою. Але більшість привілеїв Ощадбанк дає там, де передбачаються великі щомісячні витрати. Програма «Ощадбанку Прем’єр» – що це таке:

  • привілейовані картки преміум-класу з безкоштовним обслуговуванням і високим кэшбэком;
  • збільшені ставки за вкладами;
  • вигідний обмінний курс;
  • страхування мандрівників, необхідний для оформлення візи;
  • можливість відвідувати комфортабельні зони очікування в аеропортах.

Скільки коштує

Дана програма є безкоштовною для тих людей, у кого зберігається в Ощадбанку понад 2,5 млн рублів. При цьому гроші можуть знаходитися не на одному якомусь певному рахунку, а можуть бути розподілені між декількома рахунками. Банк враховує сукупність засобів. В іншому випадку скористатися «Прем’єром» можна платно, вартість послуги складе 2 500 рублів на місяць, хоча перші два місяці є безкоштовними.

Кому піЕкшн де

Ощадбанк дає додаткові привілеї тієї категорії громадян, які належать до клієнтів «Ощадбанк Преміум». Щоб отримувати високі бали за картковими продуктами, необхідно зЕкшн снювати витрати більш ніж на 80 000 рублів. Також це актуально для тих, хто зЕкшн снює обмінні операції з валютою або часто подорожує.

Звичайно, будь-який вкладник, що має на рахунку банку понад 2,5 млн рублів, може автоматично стати користувачем послуги, так як вона йому буде безкоштовною. Для тих же, хто хоче використовувати програму з щомісячною оплатою, розповімо про переваги «Прем’єра».

Карткові продукти

Своїм клієнтам банківська організація пропонує безкоштовні карти Visa Platinum Прем’єр і World MasterCard Black Edition Прем’єр. Це дебетові картки без нарахування комісії за обслуговування. На них можна вільно вносити і знімати гроші в межах добового ліміту.

Комісія передбачена за поповнення рахунку через сторонні банки в розмірі 1,25% з мінімальною планкою в 30 рублів, а максимум – 1 000 рулів. Зняття грошей в інших банківських компаніях обійдеться в 1%, але не менше ніж 150 рублів або 5 доларів/євро при зЕкшн сненні операції в іноземній валюті. Вносити і знімати гроші через пристрої та відділення Ощадбанку можна безкоштовно. Але встановлено добовий ліміт на видачу в 500 000 рублів, який буде еквівалентний сумі при знятті у валюті. В місяць такі операції можна зЕкшн снити не більш ніж на 5 млн рублів.

Також Ощадбанк пропонує безкоштовний сервіс СМС-повідомлень. Безпека пластику досягається шляхом системи 3D-S. Підключені послуги безконтактної оплати. Карткою можна користуватися в будь-якій точці світу. А переглядати інформацію за рахунком і робити всі необхідні операції через «Ощадбанк Онлайн».

Крім цього система «Спасибі» від Ощадбанку за даними продуктам передбачає підвищені бонуси:

  • 10% кешбека на безготівковий розрахунок за таксі і автозаправки;
  • 5% при витратах в кафе і ресторанах;
  • 1,5% при оплаті в супермаркетах.

За всі інші розрахунки пластиком система нараховує 0,5% кешбека. Обмінний курс балів становить 1 рубль за 1 бонус. А скористатися накопиченими балами можна в обмін на знижки або оплату товарів в магазинах-партнерах Ощадбанку. Банківська компанія може дати одному клієнту до 5 безкоштовних карт.

Вклади

Як просування послуги Ощадбанк використовує канал продажів через вкладників. Так, фінансова організація пропонує власникам «Прем’єра» підвищити процентну ставку на 0,8%, але це можливо тільки за умови, що сума на депозиті буде перевищувати 1 млн рублів.

Таку пропозицію було затребувано, коли Ощадбанк давав високі ставки. Поточні варіанти знаходяться в межах 5-6%, що трохи нижче, ніж альтернативні вклади в інших банках зі ставками до 9%.

Обмін валюти

Відмовитися від програми не рекомендовано тим, кому часто доводиться займатися обміном російських рублів на долари або євро. Ощадбанк готовий надати клієнтам «Прем’єр» вигідний курс при зЕкшн сненні операції в будні дні і через систему «Сбербанк Онлайн».

Приміром, на сайті Ощад фахівці підготували калькулятор, який дозволяє розрахувати приблизну економію грошей. Якщо в рік проводиться конвертація на 10 000 доларів, при використанні програми «Прем’єр» клієнт отримає вигоду в 10 400 рублів.

Сейфові комірки

Власникам програми «Прем’єр» пропонується використання сейфів зі знижкою в 20%. У них можна зберігати особисті речі, документи, коштовності, гроші і багато іншого. Банківська організація пропонує використання комірок строком від 1 дня до 3 років. Тарифікація залежить від розміру осередку і тривалості її використання.

Priority Pass

Це послуга, яка дозволяє безкоштовно перебувати в комфортабельних зонах відпочинку аеропортів більш ніж в 130 країнах світу. Власникам картки надається можливість відпочинку на зручних диванах-кріслах, прийняття душу, доступ до Wi-Fi, послуги зарядки гаджетів, свіжа преса, а також персонал, який володіє вашою мовою. Більше інформації про послуги Priority pass від Ощадбанку можна дізнатися за посиланням.

Кількість і якість послуг може варіюватися залежно від політики конкретного аеропорту. Але в будь-якому випадку відпочинок у бізнес-класі буде більш зручний, ніж використання стандартних залів.

Страховка

Для отримання «шенгену» та оформлення ряду інших віз обов’язковою умовою є наявність страхування життя і здоров’я, покриття якого поширюється на закордонні країни. Таку страховку можна оформити за свій рахунок у багатьох страхових компаніях, але це будуть додаткові витрати. За програмою «Прем’єр» послуга абсолютно безкоштовна.

Вона надається учасникам програми, так і членам сім’ї. В сертифікат можна вписати неповнолітніх дітей.

Медичне думка

Один з унікальних продуктів Ощадбанку на безкоштовній основі. У разі якщо клієнт не впевнений в достовірності діагнозу по ряду серйозних захворювань, він може за рахунок програми звернутися в закордонну клініку для проходження діагностичних досліджень за рахунок банку.

Банківська організація також покриває витрати до 500 доларів на людину в рік на лабораторні аналізи. Скористатися сервісом може учасник «Прем’єра», його дружина та неповнолітні діти.

Преміальне обслуговування

Програма, як вже говорилося раніше, може бути надана кожному клієнту банку. І якщо ви не відмовилися від послуги, то можете відчути сервіс використання програми в повній мірі. ВІП-клієнтам надається свій персональний менеджер, який буде в курсі всіх питань клієнта. Це більш компетентні співробітники з високим ступенем професійної підготовки.

Крім цього не прийдеться очікувати в чергах банку. Телефонні дзвінки приймаються по окремій лінії, а у банківських відділеннях розміщені спеціальні зони «Ощадбанк Прем’єр», де проводиться консультація клієнтів по всіх питаннях.