Що таке Ощадний рахунок в Ощадбанку

512

Зберігати грошові кошти в банку може бути не тільки зручно, але й вигідно. Крім того, що фінанси захищені від втрати і шахраїв, грошові кошти, що знаходяться в банку, можуть приносити прибуток. А також при оплаті з допомогою безготівкового розрахунку можна отримувати дохід у вигляді cash back і різних бонусів від партнерів банку. Ощадний рахунок Ощадбанк пропонує відкрити будь-якому громадянину Російської Федерації. На відміну від вкладу, такий рахунок буде менш прибутковим, але дозволить без обмежень зЕкшн снювати постійні фінансові операції. Ощадний рахунок в Ощадбанку: що це таке, як його відкрити і який прибуток він буде приносити – сьогодні мова піде про це.

Суть ощадного рахунку

Ощадний рахунок дозволяє знімати та поповнювати грошові кошти в будь-який момент часу. Цей рахунок не має яких-небудь обмежень на фінансові транзакції. Депозит не буде мати термінів і, крім того, не буде автоматично закритий при нульовому залишку, тобто знявши усі гроші з ощадного рахунку в Ощадбанку, клієнт може у будь-який момент поповнити його і продовжити користуватися фінансовими операціями.

Стаття в тему: Що таке банківський депозит і як ним користуватися?

Повний доступ та інформацію з сберсчету клієнт може отримати за допомогою онлайн-кабінету. Можливості і недоліки такого виду вкладу:

 • Низькі процентні ставки. Оскільки це не внесок у прямому сенсі, Ощадбанк пропонує невеликі процентні ставки.
 • Немає обмеження по транзакціям. На відміну від звичайного вкладу, який повинен відкриватися на певний термін (і гроші можна було б зняти тільки по закінченню цього часу), сберсчет не має обмеження на зняття коштів. Рахунок можна поповнювати в будь-який час, а також оплачувати товари і послуги в магазинах і знімати готівку.
 • Капиталиация. На залишок по сберсчету на щомісячній основі нараховуються відсотки. Їх сума залежить від наявності грошових коштів на рахунку на кінець місяця.
 • Кэшбэк. При оплаті товарів і послуг у партнерів Ощадбанку на рахунок повертається певний відсоток від суми витрат.
 • Стаття в тему: Огляд найкращих карт з кэшбэком

  Як зняти гроші? Грошові кошти можна знімати без комісії в будь-якому банкоматі або відділенні Ощадбанку.

  Відсоткові ставки


  Варто зазначити, що мета такого депозиту не високої прибутковості, а у схоронності грошей. Сберсчет можна використовувати в операційних цілях для щоденних витрат. Для того щоб отримувати чистий дисконтований дохід, краще скористатися вкладом. Є банківські пропозиції до 10 % річних, що номінально вище порога інфляції.

  Ощадбанк пропонує невеликі відсотки на сберсчет: від 1,5 до 2,3 % річних з щомісячною капіталізацією. Найнижчі ставки на суми менше 30 000 рублів, максимальний відсоток можна заробити на суму понад 2 000 000 рублів. Для вкладів у доларах і євро сума відсотків становитиме від 0,01 до 0,1 %. Найменший відсоток для сум менш 1 000 доларів, найбільший – від 100 000 доларів.

  Як відкрити?


  Для того щоб відкрити рахунок, необхідно звернутися у відділення банку і написати відповідну заяву. Весь процес займе не більше 5 хвилин. При собі потрібно мати паспорт громадянина Росії. Крім цього сберсчет можна оформити не виходячи з дому – за коштами інтернету. Цю можливість мають власники особистого кабінету в Ощадбанку. Якщо така послуга підключена, то спочатку необхідно отримати логін та пароль.

  Стаття в тему: як відкрити онлайн вклад в Ощадбанку

  Щоб відкрити рахунок через особистий кабінет, слід вибрати розділ «Накопичити і зберегти». Потім вибрати послугу «Ощадний рахунок для фізичних осіб» і натиснути опцію «Оформити». Вам не потрібно що-небудь оплачувати, Ощадбанк відкриє нульовою сберсчет, який можна буде поповнити вже самостійно з допомогою банкомату або через фахівця у відділенні.

  Сберсчет буде вигідний порівняно із звичайними картковими рахунками, у яких не передбачено нарахування відсотків на залишок. Хоч тут і мінімальні відсотки, які не можуть принести прибуток в умовах інфляції, для операційної діяльності такий депозит може бути корисний.