Що таке послуги ріелторів

4-26-2020
DOM.RIA – Послуги ріелторів та агентств нерухомості: типовий перелік


При цьому клієнт застрахований від шахрайства: «просування в черзі», «бронювання» квартир за додаткову плату не проводиться. 1 Виїзд на об’єкт нерухомого майна (огляд технічного стану квартири; планування; вивчення інфраструктури фотографування об’єкта нерухомого майна, прибудинкової території). 1 Індивідуальні житловий будинок, дача, земельна ділянка. 3 Комерційна нерухомість (будівлі, споруди або земельні ділянки, що використовуються для комерційної діяльності). 2 Пошук покупця на об’єкт нерухомості Замовника. 20 Підготовка угоди про завдаток / попереднього договору/ договору ку

DOM.RIA – Послуги ріелторів та агентств нерухомості: типовий перелік
 
 

півлі – продажу/ обміну/ дарування та ін. Організація зустрічі зацікавлених сторін для узгодження ціни, часу, строків звільнення і способу розрахунку по угоді. Підбір варіанту покупки для Замовника з завершенням сделки30 Підбірка варіантів покупки для Замовника, відповідного його заявці. 5 Первинний аналіз правовстановлювальних документів на об’єкт нерухомості, а так само всіх представлених Продавцем нерухомості документів і довідок. Також хочемо вам порекомендувати услуги риэлторов

Збір необхідних документів до майбутньої операції по покупці нерухомості в будь-якій формі та організація оформлення угоди у відповідних компетентних органах (агентства нерухомості, банки, нотаріальні контори, орган, що здійснює державну реєстрацію прав на нерухоме майно). Первинне оформлення права власності на об’єкт нерухомого майна/ приватизація.

Первинний аналіз правовстановлювальних документів на об’єкт нерухомості, а так само всіх поданих Замовником документів та довідок. 8 Збір документів для отримання дозволу органів опіки та піклування на відчуження/ заставу/ об’єкта нерухомості (частки), з участю неповнолітніх дітей або недієздатних громадян.
Виїзд на об’єкт нерухомого майна (огляд технічного стану квартири, планування, вивчення інфраструктури; фотографування об’єкта нерухомого майна, прибудинкової території). 1 Первинний аналіз правовстановлювальних документів на об’єкт нерухомості, а так само всіх поданих Замовником документів та справок1 Збір документів на узгодження перепланування, супровід та завершення оформлення перепланування (органи БТІ, проектні організації, органи місцевого самоврядування). 16 Збір документів на узаконення перепланування, супровід та завершення оформлення перепланування (органи БТІ, проектні організації, органи місцевого самоврядування, судові органи). Підготовка договору цесії, повідомлення забудовника.
Вартість довідок, техдокументації, держмита і т.
При продовженні терміну дії договору Замовник оплачує кошти за рекламні послуги згідно з пунктом I.