Система автоматизації бізнес процесів

4-17-2020
Автоматизация бизнес-процессов: с чего начать и что внедрять

Що таке автоматизація бізнес – процесів.
Загальним для цих програм є те, що вони допомагають компаніям досягати бізнес – цілей, що виходять далеко за рамки ІТ – відділу. BPA дає вам максимальну гнучкість, тому що ви можете використовувати її для автоматизації будь-якого процесу – в будь-якому відділі вашої організації. Автоматизуючи процеси, що ви можете досягти нового рівня продуктивності і скоротити витрати і помилки, пов’язані з виконанням ручних завдань. Підвищення ефективності робочих процесів у вашому бізнесі є ключем до максимізації цінного робочого часу працівника, особливо в тих областях, де ресурсів є більше проектів, ніж годин в день. Автоматизація бізнес – процесів вже давно присутній у роботі кожної організації. Вона є не такою очевидною але без неї вже складно уявити робочий день будь-якого співробітника. Починаючи від електронної пошти та комп’ютера і закінчуючи генерацією рахунків і автоматичною відправкою звітності. Це всі базові системи автоматизації. Також хочемо вам порекомендувати электронный документооборот

Простою мовою, BPA змінить ваш стиль роботи. Організації, які впроваджують автоматизацію бізнесу, часто уражаються того, наскільки простіше, швидше і ефективніше можуть відбуватися рутинні процеси і прагнуть розширити область автоматизації в своїх організаціях. Зробіть ручні, повторювані завдання пішли в минуле у багатьох відділах і зосередьтеся на тому, де співробітники дійсно можуть принести користь.
Одним з основних напрямків діяльності компанії є автоматизація бізнес – процесів підприємств. Впровадження систем взаємовідносин з клієнтами і контролю продажів. Підвищує якість роботи менеджерів, прискорює всі ключові процеси роботи з клієнтами.
Чат – бот — це сервіс, віртуальний цифровий помічник, який підтримується штучним інтелектом. Компанія  займається розробкою і впровадженням чат – роботів і штучного інтелекту для бізнесу.

Налаштування і адаптація системи управління складом. Супровід та оперативна технічна підтримка. Впровадження систем комплексного супутникового стеження за автопарком. Контроль, економія і безпеку всього вашого транспорту. Впровадження POS – систем, які вирішують всі питання ведення ресторану і кафе: онлайн – каса, склад, фінанси, аналітика, CRM, управління меню. Залишилися Питання або потрібна консультація. Проведуть повну консультацію та підбір засобів і систем які підійдуть саме вам.