Що таке Сизаль!!!!

11-17-2019

З плином часу пішли в минуле вибір з двох, трьох матраців, в гонитві за новинками і комфортом, з’явилася величезна різноманітність матраців, наповнень і пружинних блоків. При підборі комбінації, можна вибрати наповнення з піною меморі і жорсткою основою з прошарку сизалі, що зробить матрац Sleep& Fly більш довговічними і зручними для простого обивателя. На даний момент можна підібрати будь-яку вподобану вам жорсткість матраца, здоровий і комфортний сон забезпечений. Не так давно в матрацах стали використовувати такий матеріал, як сизаль. На відміну від кокосової койри, про сизале поки що мало хто чув і мало хто знає про характер цього матеріалу та його переваги. Що таке сизаль в матрацах. Також, як і кокосова койра, наповнення із сизалі — це натуральне міцне і тверде волокно, без додавань синтетичних волокон, як думають багато хто. Також хочемо вам порекомендувати сизаль для декора

Сизаль добувають з листя Агави. Листя агави дробляться і подрібнюються, після чого можна витягати волокна, які сушаться на сонці і оброблюються щітками до готовності, після чого волокно готово. Ще в 16 столітті з Сизалю виготовляли дивно міцні канати. Коли кораблі з такими канатами прибули в Іспанію, мотузки і канати з цього матеріалу охрестили Сизалем (за назвою одного мексиканського порту). Саме в той час і почалося зростання популярності всіляких виробів з сизалю. Однак сизаль дуже активно використовується при виробництві матраців, мочалок і щіток. У нинішній час практично всі матраци є багатошаровими, і кожний шар виконує певну функцію. Наприклад: пружинний блок забезпечує рівномірний розподіл ваги, верхній шар зберігає тепло і пом’якшує напруга, прошарок ж з голкопробивного сизалю забезпечує необхідний рівень жорсткості матраца для оптимальної підтримки хребта виконуючи тим самим ортопедичну функцію.

Прошарок з сизалі або кокоса — що краще. Як і кокосове волокно, сизаль є волокном органічного походження, але у нього є ряд переваг. По – перше, він набагато міцніше кокосової койри і термін служби такого матраца набагато довше, по – друге, сизаль не буде кришитися всередині матраца, навіть якщо ваші діти кожен день будуть невтомно скакати на ліжку. В цілому, матраци з сизалем в складі дуже зручні, комфортні і довговічні. При правильній експлуатації такий матрац спокійно прослужить вам не одне десятиліття, щодня даруючи вам комфортний та якісний сон. Сизаль набагато міцніше, що захищає м’який шар від пружин краще. Сизаль не кришиться, не буде сміття в матраці від зламаних волокон. Сизаль не ламається при вигині, тому топпер з сизалю можна скручувати. Це натуральний матеріал, який не викликає роздратування шкіри і дихальних шляхів.