що таке Сleverence

4-9-2019

not found
Програмне забезпечення Клеверенс працює з більшістю моделей сучасного обладнання, представленого на російському ринку і використовуваного для вирішення завдань мобільного автоматизації збору даних, маркування та обліку. Це дозволяє компанії стійко тримати високу частку в сегменті для терміналів збору даних, мобільних принтерів і RFID.
Також хочемо вам порекомендувати програму Сleverence https://cleverence.in.ua/
Драйвер Wi – Fi терміналу збору даних для «1С: Підприємства» на основі Mobile SMARTS, ПРОФ, MS – 1C – WIFI – DRIVER – PRO ПРОФ – версія.
Драйвер дає можливість використовувати радіо – термінал збору даних (ТСД) з Wi – Fi або Bluetooth для онлайн роботи з базою «1С: Підприємства», дозволяючи виконувати перевірку залишків і цін, приймання та відпуск товару, друк по команді з ТСД цінників, рахунків та інших документів, а також проводити інвентаризацію відразу декільком співробітникам з ТСД в руках. У поставку програми включений комплект обробок обслуговування для всіх підтримуваних конфігурацій.
Драйвер версії ПРОФ від Клеверенс повністю відкритий для доопрацювань і може використовуватися в будь-яких проектах, що вимагають онлайн підключення терміналу збору даних до «1С: Підприємства».
З: Готове робоче місце (ГРМ) – це сервіс, який дозволяє працювати з типовими та галузевими програмними продуктами 1С в хмарі через мережу Інтернет.
Фахівці нашої компанії пройшли навчання та сертифікацію за розробленою фірмою 1C технології роботи і допоможуть, використовуючи переваги платформи 1С: Підприємство, підвищити ефективність бізнес-процесів компанії, не пов’язаних з підтриманням відповідностей законодавства і звітності. В заході взяло участь більше 70 бухгалтерів і керівників госпрозрахункових і бюджетних підприємств, які змогли дізнатися актуальну інформацію про зміни у законодавстві в програмах 1С.
Іваново проходила зустріч рязанських та іванівських підприємців. Делегація підприємців Рязанської області вирушила на захід для встановлення ділових контактів з представниками іванівського бізнесу.
Єдиний семінар 1С для співробітників підприємств р. Рязані і районів Рязанської області. Учасники змогли дізнатися актуальну інформацію про зміни в законодавстві, в програмах 1С.