Що треба знати про безконтактні RFID-картки!!!!

1-7-2020
Картинки по запросу Що треба знати про безконтактні RFID-картки!!!!

RFID-картки вони допомагають вирішувати безліч задач в різних областях людської діяльності. Компанія виробляє смарт – карти на професійному обладнанні останнього покоління, що забезпечує високий рівень захисту електронних модулів. Наше високотехнологічне поліграфічне обладнання дозволяє виконувати замовлення будь-якої складності в найкоротші терміни. В ви можете придбати RFID карти з фірмовим логотипом, фото, текстовою інформацією, надруковані по готових макетів. Також хочемо вам порекомендувати http://vikna.if.ua/cikavo/105690/view

Також при необхідності наші дизайнери підготують якісний дизайн – макет, відповідний вашим вимогам. Повнокольоровий офсетний друк на сучасних професійних машинах дозволяє нам досягти високої чіткості і яскравості зображення. Ми використовуємо стійкі до стирання барвники і наносимо захисний шар, що в рази збільшує термін служби нашої продукції. Захист поверхні: плівкою ламінації плівка (гладка/ фактурна), лак (матовий/ глянцевий). Типи обліку: чіп, друкована нумерація, штрих – код, QR – код, магнітна смуга – для комбінованих карток. Оформлення: стерео – варіо, голограма, тиснення, фольгування, УФ – мітка, скретч – смуга, вибірковий «кришталевий лак». Щоб розрахувати точну вартість, нам потрібно знати обсяг і терміновість замовлення, бажаний вид ідентифікації та тип пластика. Якщо ви хочете купити пластикові картки з чіпом або дізнатися попередню ціну, вам допоможуть наші оператори. Яскраві і соковиті кольори, точність виконання. Гарантія на всі види продукції.

У нас ви можете замовити смарт – карти з перевірки перед підготовкою, виготовленням і упаковкою. Замовте пластикові ценнікови делителі високої якості для збільшення продажів. З картридерами від Ваші карти будуть виглядати більш ефектно і статусно. Друк та виготовлення будь-яких буклетів для реклами Ваших товарів і послуг. Якісні анкети для збору клієнтської бази, листівки і флаєри – яскрава реклама за суперціною. Даний сайт використовує файли cookie та інші схожі технології. В тому числі, ми обробляємо Ваш IP – адресу для визначення регіону розташування. Використовуючи цей сайт, ви підтверджуєте свою згоду з політикою конфіденційності сайту.