Що вибрати – рулонні штори або горизонтальні жалюзі.

9-2-2019
Горизонтальные жалюзи Venus

Часто наші клієнти задаються цім питанням. Тому в цій статті ми постараємося пояснити схожість і відмінності, переваги та недоліки обох видів сонцезахисту. Рулонні штори або тканинні ролети – це тканина, яка за допомогою спеціального механізму скручується в рулон, встановлюється на стулку або отвір і фіксується на заданій висоті. Основне завдання, як рулонних штор, так і жалюзі – це захист приміщення від сонячних променів. І рулонні штори і жалюзі з нею відмінно справляються. Ось тільки рулонні штори, завдяки тканини Black – out, можуть повністю затемнити приміщення на 100%. Найчастіше такий ефект потрібно для кімнат з прожектором, домашнім кінотеатром, ну і для спальних кімнат, в разі необхідності денного сну. Жалюзі в цьому плані, скоріше, програють. За нашими спостереженнями, їх найчастіше вибирають офіси, де основне завдання – захист від сонця, а не прикраса вікна. Деякі клієнти вибирають жалюзі горизонтальні ціна з – за того, що можна регулювати проникнення сонячного світла звичним способом – розворотом ламелей. Використовуючи рулонну штору, регулювання освітлення відбувається зовсім по – іншому.

Її на відміну від жалюзі, потрібно піднімати або опускати, щоб отримати бажаний рівень освітлення. Тому дуже важливо правильно підібрати щільність тканини. Зміна положення горизонтальних тканинних смуг і сіточки в цій шторі, дозволяє отримати той же результат, але і більш стильний вигляд. Тому, можна сміливо стверджувати, що обидва види сонцезахисту з регулюванням освітлення справляються добре. Як жалюзі, так і рулонні штори можна мити, протирати вологою ганчіркою і пилососити. Ось тільки на жалюзі дуже швидко осідає пил з – за розташування ламелей, тому їх часто доводиться знімати для миття.

Після закінчення часу до них можна застосовувати перераховані вище методи збирання, ось тільки пилу на тканини осідає дуже мало, завдяки скручування в рулон, відповідно догляд за ними мінімальний. Через складність технологічного процесу та організації виробництва, ціна на рулонні штори вище, ніж на горизонтальні жалюзі. Для ясності, ми оформили наш огляд у вигляді таблички. Тепер, ми сподіваємося, ви самі можете відповісти на основне питання цієї статті. Ви отримуєте результат в залежності від завдань, які перед собою ставите. Легких і вірних рішень вам і вдалих покупок. Якісні рулонні штори – тільки під замовлення. Що вибрати – рулонні штори або горизонтальні жалюзі. Майстер на замір приїжджає з усіма зразками тканин. Якщо під час виміру оформляється замовлення, замір проводиться безкоштовно. Якщо замовлення не оформлюється – вартість виїзду майстра 150 грн.