Шкіряні меблі в інтер’єрі – розкіш і стиль

10-21-2019

Гарнітур м’яких меблів з натуральної шкіри свідчить про наявність гарного смаку у господаря будинку або квартири. В теперішній час актуально використовувати меблі зі шкіри для комплектації вітальні або кабінету, тому як два цих приміщення передбачають періодичне перебування великої кількості людей.

Відзначається, що дані меблі, як правило, мають вставки з благородної деревини , які в рази підвищують візуальні враження від меблів. У всі часи меблі з натуральних матеріалів були ознакою достатку господаря будинку, а також присутності почуття стилю у господині.

Як би добре ви не доглядали за шкіряною оббивкою, якою б міцною вона не здавалася, але час робить свою справу … Свіжість оббивки йде, кольору тьмяніють, з’являються «залисини» і плями, на «насиджених» місцях з’являються провали. Що ж робити, не продавати ж шикарні меблі за «три копійки», а потім купувати нову за ціною автомобіля?

Звичайно, ні. Не поспішайте розлучатися з коханою диваном і кріслами тільки через те, що вони трохи «втомилися». Існує просте, перевірене і ефективне рішення – замовити ремонт дивана або крісла в надійної київської компанії.

Для того, щоб оббивка прослужила якомога довше і не знадобилася перетяжка, слід зазначити, що крім всіх вищеназваних аспектів, необхідний мінімальний догляд за меблями зі шкіри, який дуже простий. Умовою підтримки її в презентабельному зовнішньому вигляді є дотримання рекомендацій по догляду за натуральним матеріалам. Для ознайомлення з правилами догляду слід звернутися до матеріалів друкованої та інтерактивної форми, які в повній мірі розкривають всі нюанси процесу.

Крім іншого, необхідно мати на увазі, що всі предмети меблів, що виробляються в даний час, мають високі показники комфорту і надійності, так як в якості внутрішніх компонентів використовуються матеріали і наповнювачі високої якості, що, в свою чергу, підвищує комфортабельність їх використання.

Також треба звернути увагу на ремонтопридатність, особливо диванів. Вони мають бути обладнані розбірним механізмом розкладання/складання, який змонтований на каркасі з натуральної деревини.

До складових частин м’яких меблів відносяться дивани і крісла, а також м’які пуфи і інші елементи. Підбір елементів виконується в суворій відповідністю з певними моментами, які стосуються стилістичного рішення простору, а також до переваг господаря помешкання та особистісними характеристиками. При грамотному підході процес вибору проходить досить швидко і відносно просто.

Джерело: remont-mebel.kiev.ua