Системи електронного документообігу

4-17-2020

not found
Скачайте рекомендації по створенню електронного архіву в організації.
Також хочемо вам порекомендувати электронный документооборот
Платформа vs Як правильно вибрати СЕД в умовах кризи. Так чи функціональні платформи і так універсальні «коробки», як їх описують.
Рішення розроблено для організації електронного документообігу з постачальниками і покупцями. Прискорення всіх пов’язаних бізнес – процесів: узгодження і підписання договорів, автоматичний облік і контроль виконання.
І відповіли на них просто, стисло і зрозуміло.
СЕД/ ECM – платформа з набором готових сценаріїв для автоматизації документообігу, створення корпоративних електронних архівів і управління бізнес – процесами.
Докладні описи проектів впровадження доступні для ознайомлення. Не втрачайте ліцензії при звільненні співробітника.
Специфіка банківських СЕД — жорсткий контроль виконання документів, що надходять від регуляторів, контроль і швидке зміни бізнес – процесів.
Чітке дотримання встановлених правил обробки документів, миттєвий контроль порушення цих правил. У підготовці ТУ задіяні фахівці декількох віддалених підрозділів.
Платформа vs Як правильно вибрати СЕД в умовах кризи.
Як прийняти правильне рішення в умовах кризи. Як забезпечити швидке повернення інвестицій, не ризикуючи великими сумами. Розповімо про це за 1 годину. Що можна і потрібно зробити прямо зараз. На порталі ItWeek почалася публікація циклу статей Володимира Андрєєва про те, як перевести на “удаленку” документообіг і управлінські процеси компанії: нюанси, рекомендації, конкретні кроки і важливі етапи, які не можна пропустити. Як прискорити і спростити процес.
Тепер всі співробітники Департаменту мають доступ до картографічної підсистемі ИСОГД. Гнучкий інтерфейс дозволяє створити будь-які тематичні карти, а для будь-якої точки міста, виділеної на карті, система дає можливість швидко отримати загальнодоступні відомості.
Перехід на тотально безпаперовий документообіг з контрагентами.
Запрошуємо на безкоштовний вебінар 9 квітня. Проаналізуємо необхідність електронного документообігу з контрагентами, реальні та уявні складності цього кроку. Розповімо, як уникнути перешкод в переході.
Залишається в епоху цифровізації привід говорити про особливості впровадження СЕД/ ЄСМ в регіонах. Це велике випробування для всіх, однак, як і будь-яке випробування, воно дозволяє виявити нові можливості. Одна з них – перспектива зробити бізнес більш ефективним. В якості ресурсу для оптимізації розглянемо процеси управління.