Скільки часу робиться карта Ощадбанку?

2880

За допомогою зручних сучасних пластикових продуктів можна використовувати максимальний спектр банківських послуг, не відвідуючи офіс банку. З їх допомогою зЕкшн снюють безготівкові розрахунки, перекази, комунальні платежі, оплати рахунків різним організаціям, онлайн-платежі. Випуск карти Ощадбанку відбувається на різних умовах, залежно від типу, призначення, особливостей картки. Термін, скільки часу робиться карта Ощадбанку, залежить від типу банківського продукту, є іменним, потрібен індивідуальний дизайн і т. д.

Загальні терміни

Інформація про те, скільки робиться дебетова карта Ощадбанку, цікавить насамперед тих, хто вперше випускає пластик, або у разі термінової потреби в ній.

Щоб визначити, скільки днів робиться карта Ощадбанку, потрібно визначити такі параметри:

 • кредитна або дебетова;
 • соціальна, зарплатна, молодіжна;
 • стандартного дизайну або індивідуальної розробки;
 • іменна або миттєва.

Незважаючи на деякі відмінності, загальний час, необхідний на те, щоб виготовити пластик, становить 10 днів. Це стандартне час, який необхідно:

 • для прийому і розгляду заяви;
 • обробки даних заявника;
 • перенесення на віртуальний рахунок;
 • розробки індивідуального номера, коду, захисного чіпа.

Окремого розгляду варто випуск соціального пластику. Призначений для зберігання власних фінансів, без залучення позикових грошей, пластик даного виду оформляється і обслуговується безкоштовно для клієнта і призначений для отримання стабільних відрахувань з подальшим їх витрачанням готівковим або безготівковим способом.

Існує особливий вид пластику, поширений серед клієнтів банку, що передбачає використання власних і кредитних коштів з миттєвим випуском, – ощадбанківську карта Моментум. Неіменний пластик не потребує спеціального випуску, тому його виготовлення займе не більше 15 хвилин.

Якщо потрібно нанести ім’я власника, банк готує продукт більш тривалий час – у середньому близько 10 днів.

Дебетові продукти

Для дебетової картки потрібно менше часу на узгодження, так як клієнт передбачає використання тільки власних грошей. Випуск іменного пластику готується протягом стандартного терміну – близько 10 днів, однак, в деяких випадках тривалість може бути більше:

 • якщо виготовляється продукт індивідуального дизайну;
 • організаційні питання (високий попит і завантаженість банку).

Як правило, термін випуску не перевищує 14-денного періоду.

Соціальні та зарплатні картки

 

Особливістю соціальних і зарплатних банківських карток, дозволила об’єднати їх в окремий розділ, є їх призначення – надходження грошей ззовні з офіційних джерел (від роботодавця чи держави).

Таким чином, клієнт розпоряджається тими засобами, які він отримав за свою роботу або за законом, при використанні права на одержання допомоги, субсидії, пільги, пенсії.

Внаслідок соціальної орієнтованості такі варіанти виготовляються безкоштовно для власників і припускають використання основних функцій банківського пластику.

Загальної відповіді, скільки буде робитися карта Ощадбанку для отримання зарплати або пенсії, не існує зважаючи на відмінності в ситуаціях.

Якщо пластик випускає підприємство-роботодавець, час, скільки робиться карта Ощадбанку, може залежати від різних обставин:

 • Організація самостійно виготовляє пластик, погоджуючи з банком всі необхідні питання, пов’язані з випуском.
 • Співробітник діє особисто, оформляючи і подаючи документи в фінансову структуру після того, як сповістить бухгалтерію.
 • Збираючись отримувати зарплату на пластик, слід враховувати час, як довго роблять карту Ощадбанку, так як строки можуть бути збільшені. Мінімальний термін виготовлення становить 1 тиждень. В окремих випадках доведеться почекати більше 21 дня.

  Для зарплатних проектів вибирають пластик, підтримує платіжні системи Visa, Мастеркард, Віза Класик, однак в останній час все частіше звертаються з проханням зробити вітчизняну картку Світ. Дане перевагу виявляють державні структури і бюджетні організації, проводячи масовий організований переклад співробітників на нову платіжну систему, що діє в Росії.

  Перевипуск зарплатної картки

  Отримати зарплатний варіант повторно можна в наступних випадках:

  • втрата або крадіжка пластику з чинним терміном;
  • закінчення строку дії.

  Час, скільки робиться зарплатна картка Ощадбанку натомість недіючою, залежить від двох обставин:

 • Дати закінчення дії попереднього пластикового продукту (місяць і рік закінчення дії зазначений на звороті і становить 3 роки з моменту першого випуску).
 • Часу, скільки чекати емісії нового платіжного інструмента.
 • Щоб співробітник не залишився без щомісячного зарплатного перерахування, необхідно зайнятися питанням перевипуску завчасно і враховувати час, відведений Ощадбанком, скільки робиться карта.

  По закінченні терміну дії зарплатного пластику можна буде зробити наступні дії:

 • Залишити попередній рахунок на тих же умовах і тарифах.
 • Повністю закрити рахунок, прив’язаний до такі депозити пластику, з видаленням непотрібного сервісу та даних клієнта.
 • Перейти на інший формат обслуговування.
 • На виготовлення зарплатного продукту потрібно близько 10 днів, проте індивідуальний дизайн виготовляється довше.

  При отриманні нового пластику для зарплати колишній здається і знищується.

  Кредитна картка

  Час, скільки робиться кредитна карта Ощадбанку, залежить від особливостей її замовлення і розрізняється в залежності від того, є вона іменний і потрібен індивідуальний вигляд. Процедура виготовлення виглядає аналогічної отримання дебетової картки Ощадбанку, однак є деякі додаткові заходи, пов’язані з перевіркою клієнта і розглядом його заявки на надання позикових коштів у певному обсязі.

  Перш ніж випустити кредитку, банк зобов’язаний перевірити історію позичальника, його наЕкшн ність і стабільність доходу. Підтверджують свою спроможність клієнти з допомогою пред’явлення довідок про зарплату від поточного роботодавця. Можливі додаткові вимоги залежно від типу запитуваної кредитки.

  Тривалість, як довго робиться кредитка, становить до кількох днів. На термін виготовлення вплинуть:

  • віддаленість відділення від центрального офісу;
  • необхідність випуску іменного пластику;
  • перевірка кандидатури позичальника.

  Слід враховувати, що при зверненні у віддалене відділення банку на час, скільки роблять кредитну картку Ощадбанку, буде впливати не тільки виготовлення, але і віддаленість доставки випущеної кредитки до потрібного філії.

  Скільки готуються інші варіанти карток

  Багато обставини впливають на тривалість, скільки часу робиться пластиковий продукт. Крім стандартних варіантів для всіх своїх клієнтів, фінансова структура організувала випуск продукту за спеціальними програмами.

  Для молоді

  Для осіб молодше 25 років пропонують на вибір випуск:

  • звичайної карти на загальних умовах;
  • молодіжного варіанти з особливими перевагами.

  Тривалість часу, скільки робиться карта Ощадбанку «Молодіжна», в середньому становить до 10 днів.

  Даний пластиковий продукт переважно використовується особами у віковій категорії 14-25 років, що не мають офіційної роботи, а також студентами вузів.

  Продукт розрахований на вигідну користування банківськими послугами на пільгових умовах обслуговування. За рік володіння пластиком для молоді платять всього 150 рублів.

  Трохи довше займе процес перевипуску подібного продукту, якщо пластик загублений клієнтом. Молодіжну карту перевипускають протягом 2-3 тижнів.

  Іменна або з індивідуальним дизайном

  При кожному випуску вирішується питання:

  • робиться іменна картка Ощадбанку або моментальна;
  • у класичному дизайні або за індивідуальним проектом.

  В Ощадбанку терміни на виготовлення індивідуального виду карт тривають довше за все, однак таку картку важко сплутати з іншими, її легко впізнати серед безлічі інших кредиток і пластиків.

  В процедуру емісії індивідуалізованого пластику входять узгодження дизайну та передача необхідної для оформлення документації. Середній період очікування карти з унікальним дизайном складе не менше 1 місяця. В окремих випадках замовник змушений чекати приблизно до півтора місяців.

  Різноманітність вибору

  Банківська карта Ощадбанку дозволяє оцінити всі переваги співпраці у фінансовій сфері: при зЕкшн сненні будь-яких транзакцій, розпоряджень, переказу коштів. Великою зручністю стало підключення сервісу онлайн-подання заявок на випуск того чи іншого продукту через інтернет.

  До переваг онлайн-подання відносять:

  • скорочення періоду очікування у відділенні;
  • можливість завчасно замовити перевипуск або початкову емісію картки;
  • зЕкшн снення взаємодії з банком навіть в умовах фізичної неможливості присутності для подачі заявки.

  Коли терміново потрібна карта Ощадбанку, питання, скільки робиться замовлення, має основне значення.

  Для тих, хто випускає пластик в рамках зарплатного проекту, фінансова структура запропонує організувати випуск особливого продукту Світ в Ощадбанку на найбільш вигідних умовах.

  Карту в Ощадбанку можна зробити і протягом лічених хвилин, якщо скористатися пропозицією миттєвого випуску. Як правило, більшість швидких кредитів оформляється з видачею таких варіантів, проте розпізнати таку кредитку буде складно через відсутність написи з ім’ям власника.

  При виборі карти Ощадбанку, скільки робиться той чи інший вид пластику, є одним з найбільш важливих питань.