Скупка золота в Харкові

10-30-2020

Ювелірні вироби не просто прикраси – вони стануть хорошою інвестицією в своє майбутнє. Завдяки стабільному зростанню вартості дорогоцінних металів і каменів, кожен забезпечує собі стабільну фінансову підтримку. Ці вироби продаються швидше, а в разі термінової потреби їх можна здати в ломбард на вигідних умовах.

Ломбард «КIТ Груп» в місті Харків має 15 філій, що дозволяє кожному клієнту знайти найближчий до будинку. В кожному відділенні ви можете зробити безкоштовну високу оцінку вироби та отримати швидко суму позики. Тут можна здати брухт або виріб, який не хотіли б бачити більше у себе в колекції.

Ломбард знаходиться під контролем державних служб, що забезпечує гарантію будь-якій людині, яка звернулася до нас в чистоті угоди. На сторінках нашого сайту можна ознайомитися з наступною інформацією про нашу роботу: про швидке позику, відсотках, картах лояльності, режимі роботи і другом.

Процедура позики і скупки золота:

- відвідати один з філій і принести виріб, що підлягає здачі під заставу;
- оцінку вироби проводить експерт;
- вибрати умови позики з правом викупу або без нього;
- оформлення договору позики;
- швидке отримання фінансових коштів.

Після оформлення договору позики, ваші вироби будуть зберігатися в сейфі до повного погашення взятого кредиту. Також, ви можете отримати відстрочку по позиці, переоформивши договір. Навіть якщо ви оформили договір без викупу, ваші прикраси будуть лежати в сейфі до одного місяця (на випадок, якщо ви передумаєте і вирішите повернути свої прикраси) – після вони відправляться на завод або надійдуть у продаж. Будь-яка з послуг, що надаються нашим ломбардом, виявляється швидко і зі зручністю для кожного клієнта. Оплата кредиту і повернення виробів виробляються в філії, де здійснювалася угода по позиці.