Ставки та умови по іпотеці Ощадбанку в 2018 році

665

З настанням 2018 року багато кредитори переглянули свої умови кредитування у бік зменшення відсотків. Будучи одним з ключових гравців на ринку іпотечних послуг, Ощадбанк вніс корективи до програми, з урахуванням змін, введених згідно з останнім прийнятим законодавчим актам. Багато ставки і умови по іпотеці Ощадбанку в 2018 році були переглянуті з урахуванням продовження колишніх соціальних програм, а також введенням нових, розрахованих на підтримку певних верств населення.

Процентні ставки по іпотеці на сьогодні

Вибір кредитора часто залежить від пропонованих умов, вимог до позичальника, а ключовим параметром в оцінці є відсоток по іпотеці.

Дізнатися, скільки буде переплата при використанні тієї чи іншої програми в Ощадному банку зараз, можна на підставі поданої нижче таблиці:

Різновид іпотечного кредиту Мінімальна ставка, %
З державною підтримкою (для позичальників, які виховують неповнолітніх дітей) 6,00% (при народженні 2-го або 3-го малюка після 1.01.2018 року)
Вторинний ринок 8,60% (для молодих сімей, які використовували електронний варіант подачі заявки)
Споруджуване житло 6,70% (при підключенні субсидії на 7-річний період і перевищенні позики 3,8 млн рублів)
Будівництво будинку 10,00% (Зведення житлового будинку на ділянці під ІЖС)
Заміська нерухомість 9,50% (під будівництво або купівлю дачі, садового будинку, ділянки)
Військова іпотека 9,5% (не більше 2,3 млн рублів)
Рефінансування іпотечних позик у сторонніх кредиторів 9,50%
Іпотека з маткапиталом 8,90%

Відсоток іпотеки в Ощадбанку на сьогодні визначається з урахуванням безлічі параметрів: термін, сума, частка першого внеску, наявність підстав для використання пільги або субсидії і т. д. Найзручніше скористатися спеціальним додатком-калькулятором, який кілька секунд зробить розрахунки процентної переплати по будь-якій з вищевказаних програм, коригуючи суму першого внеску, оптимальний ліміт коштів, термін виплати.

Іпотечні програми Ощадбанку

Крім стандартних умов, Ощадбанком реалізуються спеціалізовані іпотечні програми на 2018 рік, а умови оформлення, розрізняючись в нюансах, припускають єдині вимоги до погашення і самому позичальнику.

Військова іпотека

Враховуючи заробіток і можливості військовослужбовців, кредитор, при тісній взаємодії з державними структурами, організував видачу кредитних коштів, які направляються військовими на вирішення житлових питань:

  • придбання вторинного житла;
  • купівля нерухомості в новобудові або ще не зданому об’єкті.

Особливістю оформлення у осіб на військовій службі є відсутність потреби у підтвердженні доходу та оформленні особистої страховки.

Умови отримання позики обмежують суму 2,3 мільйона рублів з обов’язковим мінімальним внеском у розмірі ½ від загальної ціни об’єкта. За умови відповідності вимогам організації, призначається знижена до 9,5% ставка з періодом погашення до 20 років. Підставою для отримання виключних умов служить участь позичальника у програмі накопичення для військових.

Іпотека плюс материнський капітал

Багато сімей, у яких з’явилася друга дитина, вже встигли дізнатися умови реалізації маткапитала. Невипадково за популярністю використання капіталу немає рівних напрямом поліпшення умов проживання всієї родини. В рамках іпотечної позички позичальник має право використовувати кошти з сімейного сертифікату на прийняття в якості першого внеску, або дострокове погашення (повне або часткове) діючої іпотеки.

Програма розрахована на сім’ї з 2 і більше дітьми, за умови підтвердження наявності наступних документів:

  • Бланка сертифіката на маткапитал.
  • Довідки з ПФР про те, яка сума, дозволена до витрачання в рамках сімейного капіталу.
  • Особливістю реалізації капіталу служить потреба в узгодженні угоди та відповідності нового житла критеріям, які висуваються по програмі. Слід врахувати обмеженість терміну дії довідки з фону – не більше 1 місяця з моменту виготовлення.

    З моменту звернення до ПФР до зарахування коштів на рахунок продавця йде, як правило близько 3 місяців.

    Заміська нерухомість

    Об’єктами придбання в рамках проекту «Заміська нерухомість» можуть стати:

    • дача;
    • будівництво садового будинку або іншої будови на дачній ділянці;
    • ділянка землі для ведення садівництва.

    Іншими словами, придбаний об’єкт не призначений для цілорічного проживання.

    Кредитна лінія починається від 300 тисяч рублів, але не більше 75% від оціночної вартості придбання.

    Якщо купується готовий об’єкт – оформляється обов’язкова страховка застави. При купівлі землі страховка необов’язкова.

    Для отримання позики буде потрібно представити докази своєї готовності внести до ¼ від загальної вартості власних коштів.

    Будівництво житлового будинку

    Одним з традиційних варіантів іпотечного позики є фінансування банком будівництва приватного домоволодіння для всесезонного проживання всієї родини.

    Підставою для виділення коштів стане заявка кредитується, навмисного побудувати будинок на землі, яку відносять до категорії ІЖС.

    Основні параметри угоди:

  • Мінімальна сума – від 300 тисяч рублів.
  • Ставка в рублях – 10,0%.
  • Внесок – не менше 25%.
  • Тривалість погашення – до 30 років. Мінімально можливий строк погашення іпотеки – протягом першого року.
  • В рамках стандартного вимоги до іпотечного житла, передбачається оформлення в заставу ділянки або майбутнього об’єкта власності, з обов’язковим його страхуванням.

    Іпотека з держпідтримкою для сімей з дітьми

    Одна з останніх програм, введених з настанням 2018 року, пов’язана з державною підтримкою населення, розрахована на гарантовано низьку ставку по іпотеці.

    Правом на самі низькі ставки можуть скористатися громадяни, у яких в період з 2018 по 2022 рік народився другий або третій дитина.

    Незважаючи на тривалий термін кредитування, гарантія на низьку ставку поширюється тільки на частину періоду виплат:

    • протягом перших 3 років – при народженні другої дитини;
    • протягом 5 наступних років після народження третьої дитини.

    Завдяки допустимості підсумовування, підсумковий термін особливо низької ставки може скласти 8 років. Надалі відсоток переглядається у бік збільшення – до 9,25%.

    Придбання готового житла

    Успіхом у позичальників користуються квартири з вже зданих об’єктів нового і вторинного фонду. Правила оформлення вторинного житла не менш привабливі, ніж умови іпотеки в Ощадбанку на новобудови.

    До особливих переваг кредитування ґуже зданої в експлуатацію нерухомості відносять:

  • Можливість отримання до 15 мільйонів у столичному регіоні без довідки про доходи (потрібно всього 2 документа від позичальника для попереднього узгодження заявки).
  • Спрощений процес попереднього розгляду для покупок у межах 8 мільйонів в цілому по всіх регіонах Росії.
  • Можливість кредитуватися і по досягненні пенсійного віку (до 75 років на момент останнього внеску).
  • При недостатності доходу бажаної суми кредиту, залучаються додаткові 2-3 співпозичальника, або сім’я використовує маткапитал в якості першого внеску.
  • Придбання споруджуваного житла

    Не менший інтерес викликають у населення пропозиції по іпотеці в Ощад на новобудови. Кредитор дозволяє отримати вигідні позики на тривалий термін на придбання ще не зданих в експлуатацію щойно збудованих квартир.

    В рамках купівлі первинного житла допускається застосування додаткових програм:

    • держпідтримка для сімей;
    • маткапитал;
    • військова іпотека;
    • акційні пропозиції від забудовників-партнерів.

    Особливо вигідні умови – за позиками для сімей, в яких подружжя ще не виповнилося 35 років. Рекомендується звернути увагу на список будівельних компаній, в наЕкшн ності яких кредитор впевнений. У разі підбору житла із зазначеного списку, можна сподіватися ан отримання особливо вигідних індивідуальних умов.

    Для всіх клієнтів зарплатного проекту встановлюється знижена на 0,5% ставка. При відмові від страховки ставка зростає на 1 пункт.

    Умови отримання іпотеки в 2018 році

    Щоб отримати іпотеку в Ощадбанку 2018 року, ставки та умови уточнюють на офіційному інтернет-ресурсі банку. Клієнту, який має російське громадянство, потрібно звернутися у відділення:

    • у безпосередній близькості від місця реєстрації клієнта або співпозичальника;
    • в регіоні розташування об’єкта;
    • за місцем роботи, якщо роботодавець акредитований в іншому регіоні.

    Отримавши особисто підписану або подане онлайн заяву на видачу, фінансова установа протягом наступних 5 днів перевіряє кандидатуру і оцінює свої ризики при видачі позики. Умови отримання припускаю високу оцінку наЕкшн ності платника і відмінну репутацію в якості платника за попередніми кредитами.

    Вимоги до позичальників

     

    Щоб переконати банк у своїй наЕкшн ності, клієнт повинен не тільки зарекомендувати себе як відповідальний платник, але і розрахувати оптимальний платіж, частку початкового внеску, яку він зможе виплатити при оформленні іпотеки.

    До основних параметрів успішної кандидатури Сбербанк Росії відносить:

  • Вік 21-75 років (на момент проведення останнього платежу клієнтові повинно бути менше 75 років).
  • В останнього роботодавця термін роботи – не менше півріччя. Загальний стаж за останнє п’ятиріччя повинен перевищувати 1 рік.
  • При оформленні важливо враховувати обов’язковість залучення подружжя як співпозичальника. Виняток становлять випадки оформлення шлюбного контракту, коли клієнт несе повну відповідальність за взятий борг і оформляє власність повністю на себе.

    В разі оформлення кредиту за 2 документам (без підтвердження заробітку), максимальний вік не повинен перевищити позначку у 65 років.

    Оформлення іпотечного кредиту

    Як і в будь-якому іншому кредитному установі, іпотеку в Ощадбанку оформляють у два етапи:

  • Первинний розгляд заявки (допускається без відвідування офісу).
  • Узгодження документів на угоду і проведення самої операції з видачею коштів на користь продавця.
  • На першому етапі, після отримання схвалення, клієнту дають 3-місячний термін для пошуку житла і узгодження умов майбутньої угоди. Таким чином, мінімальний термін оформлення складає від декількох днів (на розгляд заявки і збір документів) до кількох місяців.

    Перелік документів

    Список документів для оформлення іпотеки відрізняється, з урахуванням використовуваної програми, а також індивідуальний умов, заявлених кредитором.

    В стандартний пакет позичальника входять:

    • анкета-заява;
    • цивільний паспорт;
    • при тимчасову прописку – свідоцтво відповідного зразка;
    • документи про доход (2-ПДФО, декларації, виписки з банківських рахунків і т. д.);

    На нерухомість готується свій пакет документації, що включає правовстановлюючої документації, кадастровий, техпаспорт, виписку про особовому рахунку і т. д.

    Додатково проводиться оцінка приміщення з видачею незалежного висновку експерта, а також укладається страховий договір на об’єкт застави, документи, що підтверджують передачу в заставне обтяження.