Топ-7 біткоіни гаманців для зберігання і покупки: як створити, поповнити і вивести гроші

258

Здрастуйте! у цій статті ми поговоримо про біткоіни-гаманці.

сьогодні ви дізнаєтеся:

  1. для чого потрібні біткоіни-гаманці;
  2. як створити біткоіни-гаманець;
  3. як захистити свій гаманець від злому.

Для чого потрібен біткоіни гаманець

біткоіни – віртуальна валюта нового покоління. Це означає, що помацати, помацати її не вийде, а зберігати таку валюту в звичайному гаманці не можна. Біткоіни-гаманці потрібні саме для того, щоб зберігати і переводити гроші.

Без гаманця ви не зможете працювати з біткоіни.

Як працюють біткоіни-гаманці і що це таке

біткоіни-гаманці — частина величезної платіжної системи. Вона повністю самостійна, в ній немає посередників, і за всі переклади відповідають самі користувачі. При цьому багато оптимістів називають битки валютою майбутнього.

Біткоіни-коешльки містять повну інформацію про всі транзакції, проведених всередині системи. Вони повністю автономні, вимагають підключення до інтернету і дозволяють користувачам отримати інформацію про всі операції.

Незважаючи на те, що отримати доступ до операцій може кожен, алгоритми шифрування не дозволяють дізнатися, хто володіє конкретним гаманцем. Тобто, розібравшись в базі даних і зіставивши всі транзакції, ви можете дізнатися, скільки грошей і коли переводилося на цей гаманець, але хто це зробив і хто ним володіє — не можете.

Плюси біткоіни-гаманців

Поява біткоіни-гаманців було справжнім проривом у фінансовому світі. Поки банки та інші платіжні системи дивилися на їх розвиток скептично, користувачі вивчали плюси. Їх знайшлося чимало:

  • анонімність транзакцій.
  • швидкі операції.
  • відсутність центрального регулювання.
  • простота у використанні.

Біткоіни-гаманці можна назвати ідеальним сервісом для тих, хто хоче накопичувати заощадження і не витрачати величезні відсотки на комісію. Навіть переклади всередині гаманця яндекс в 1-2 тисячі рублів коштують набагато дорожче, ніж переклад декількох десятків біткоіни.

Блоки транзакцій складаються кожен 10 хвилин, а це означає, що якщо транзакція буде підтверджена, ви будете чекати максимум 8-9 хвилин до формування блоку.

Біткоіни-гаманці підходять не тільки для основної валюти. Різний форкі, в тому числі і біткоіни-кеш також можна в них зберігати.

Де зберігати біткоіни-види біткоіни-гаманців

Всього існує 5 видів bitcoin-гаманців. Давайте детально зупинимося на кожному з них.

десктопні (локальний гаманець).

Це програми, які містять повну базу даних про біткоіни. Вони важать близько 50 гб і дуже довго завантажуються, але в той же час залишаються найбезпечнішими, адже у них немає посередників. Всі дані зберігаються виключно на пк.

мобільні.

Це варіант для тих, хто хоче мати невелику суму криптовалюта для отримання переказів на повсякденні потреби. Спеціальна програма встановлюється на телефон, довантажується тільки та частина даних, яка потрібна для здійснення операцій, і проводяться платежі відразу з мобільного на гаманець. Просто і зручно.

браузерні.

Полегшена версія десктопних гаманців. Компанія, що запускає браузерний гаманець, виділяє спеціальні сервери, на яких зберігається вся інформація. Користувачеві потрібно тільки ввести логін / пароль і увійти в гаманець. Всі дані вже завантажені, можна приступати до операцій. Такі електронні гаманці користуються великою популярністю.

апаратні (холодні гаманці).

Як випливає з назви, апаратні гаманці-пристрої, які виконують функцію зберігання криптовалюти. Це не просто програми, а повноцінні девайси. Але у них є істотний недолік – вони ламаються, а також за них потрібно заплатити пристойну суму, що робить їх все ще неконкурентоспроможними в порівнянні з браузерними і мобільними.

паперові.

Паперові гаманці-незвичайний вид біткоіни-гаманців. Це аналог браузерного, тільки ключі ви зберігаєте не на пошті або в електронному документі, а на роздрукованому аркуші паперу. Це підвищує безпеку і не дозволяє зловмисникам скористатися вашими грошима.

Великою популярністю користуються мобільні і браузерні гаманці. Це зрозуміло, адже нікому не хочеться чекати кілька годин, поки на пк завантажиться база даних. Майнер все ж вважають за краще десктопні гаманці через те, що працюють з великими сумами криптовалюта, і їм не потрібні посередники.

Топ-7 біткоіни-гаманців

Тут ми зібрали для вас всі перевірені гаманці, які працюють не один рік і постійно розвиваються.

mycelium.

Компанія mycelium почала свою роботу ще в 2008 році, до того як сатосі накамото представив світу свою революційну ідею. Незабаром компанія переходить на обслуговування біткоіни, і з 2009 року працює в цій сфері. З 2016 року представлений новий гаманець, який відповідає всім принципам біткоіни: анонімності, відсутності комісій і найвищому рівень захисту.

coinbase.

Криптокошелек, який пішов шляхом найменшого опору і запропонував поповнення балансу за допомогою дебетових карт. Правда, система працює тільки в америці, тому жителі снд такою функцією скористатися не можуть. В основному це чесний гаманець, який бере свою комісію за перекази всередині системи блокчейн.

блокчейн.інфо.

Цей гаманець можна дійсно назвати ветераном. З тих, хто займається криптовалюта більше двох років, немає вже нікого, хто б не чув про таке сховище біткоіни. Це перший офіційний біткоіни гаманець: надійний, швидкий, але поступово застарілий. Є версія російською.

circle.

Досить цікаве рішення в сфері переведення в готівку криптовалюта. Circle-міжнародний сервіс платежів, в якому біткоіни виступає в ролі посередника. Тобто ви можете переводити гроші за кордон, але не за допомогою банківських переказів, а платежами всередині мережі біткоіни. Відповідно, в circle є гаманець, в якому можна зберігати токени і переводити їх в реальні гроші.

харо.

Швейцарська компанія пропонує своїм клієнтам скористатися послугами гаманця і грошових переказів. В цілому це звичайне середньостатистичне сховище крипти, якби не можливість отримати дебетову карту з криптовалюта.

armory.

Навряд чи підійде як перший гаманець, але для просунутих користувачів-в самий раз. Складний інтерфейс з безліччю налаштувань, але за ними ховається потужна криптографія і можливість підігнати зовнішній вигляд програми під себе. Новачків може відлякати незвична складність дизайну, тому для початку потрібно вибрати щось простіше.

trezor.

Trezor – апаратний гаманець. Виглядає як звичайна флешка, з зберігаються на ній даними про баланс гаманця і всіх транзакціях. Плюс гаманця в тому, що про не зберігає всю інформацію всередині себе. Дані є на сайті компанії, але необхідно підтверджувати операції з конкретного пристрою. Це повністю виключає хакерські атаки і спроби злому вашого гаманця.

Всі гаманці в цілому схожі. Вони виконують однакові функції: зберігання і передачу криптовалюта. Відмінності будуть лише в інтерфейсі і розмірі комісій. а тому ми не будемо радити, який біткоіни-гаманець вибрати, так як це справа смаку і особистих переваг.

Можна зберігати біткоіни не тільки в особистих гаманцях. Для цього можна використовувати і біржі. Якщо ви активно інвестуєте, намагаєтеся грати на різниці курсів і заробляєте не тільки на зростанні криптовалюта, то найвигіднішим варіантом буде тримати більшість активів саме на біржі. Більшість гравців вибирають біржу exmo через низькі комісій, відсутність порогу введення / виведення і простоти у використанні.

Як створити біткоіни-гаманець

1. Зробити гаманець біткоіни дуже просто, достатньо слідувати нашій інструкції.

Спочатку виберете один з 7 сервісів, які ми представили вище. Зайдіть на його офіційний сайт і пройдіть просту форму реєстрації. Якщо це десктопний гаманець, скачайте його на комп’ютер.

Якщо ви заповнили всі поля, то на пошту прийде ідентифікатор гаманця. Його важливо зберегти, краще записати або скопіювати в файл на комп’ютері. Він дозволяє заходити в особистий кабінет програми.

Не зберігайте пароль від гаманця наКомп’ютер. у пк можна залишити тільки ідентифікатор, який виконує роль рахунку гаманця.

Після того, як ви відкрили гаманець, можете його поповнювати і здійснювати різні операції. якщо ви захочете вийти з гаманця, вам запропонують встановити код відновлення. Він складається з 4 англійських слів, яких немає в реальності. Запишіть цей код, так як він вам стане в нагоді в майбутньому.

Введення і виведення коштів на біткоіни-гаманець

Деякі сервіси працюють над системою введення і виведення біткоіни з гаманця. Одні пропонують обмінювати валюту на долари і виводити в платіжні системи за поточним курсом, інші дозволяють вільно обмінювати крипту на щось ще. Але це далеко не скрізь, і тому питання поповнення гаманця залишається відкритим. Проблема з прямим поповненням, відразу на гаманець, залишається актуальною, а тому доводиться користуватися послугами посередників.

Внести і вивести кошти можна декількома способами:

  • біткоіни-обмінниками;
  • біткоіни-біржами;
  • виплатами на гаманець.

За допомогою обмінників ви можете перевести на гаманець необхідну суму з будь-якої доступної валюти. можна зробити це через ощадбанк, яндекс гроші, вебмані. обмінники і біржі беруть комісію за операції з біткоіни. наприклад, за те, щоб перевести біткоіни на ківі, ви заплатите від 0,1 до 1% від суми. Якщо будете працювати з обмінниками, почитайте про них відгуки. Адже ви все-таки довіряєте їм свої гроші.

Як убезпечити біткоіни-гаманець

Кріптовалютние гаманці – саме захищене місце для зберігання віртуальної валюти. Але незважаючи на це все ж бувають випадки, коли зловмисники викрадають великі суми у користувачів. Тому захистити свої заощадження-одне з найважливіших завдань.

Більше 95% всіх зломів криптокошельков трапляються з вини користувачів.

Така статистика говорить нам про те, що винні зовсім не збої в програмах і недобросовісні сервіси, а самі користувачі. Саме тому ми розробили для вас 3 правила, які допоможуть зберегти валюту.

правило 1. не зберігайте паролі в електронному вигляді.

Навіть якщо ви єдиний, хто заходить на ваш пк, не варто думати, що зловмисники не зможуть отримати до нього доступ. Є багато способів, як обійти захист і віруси. Саме тому, якщо хочете максимально убезпечити себе від злому, не потрібно зберігати ключі від гаманця в файлі блокнота на робочому столі з назвою «паролі». Краще роздрукуйте собі лист а4 і сховайте.

правило 2. заходьте в гаманець тільки зі своїх пристроїв.

Не варто користуватися відкритим wi-fi, іншими пк в громадських місцях і навіть комп’ютерами друзів. Якщо ви не хочете, щоб хтось міг отримати доступ до вашого гаманця, відкривайте його тільки вдома або зі свого мобільного.

правило 3. дотримуйтесь правил безпеки в інтернеті.

Складно уявити, щоб комусь не говорили «не заходь на фішингові сайти, не залишай своїх паролів, не качай дивні файли». Але все ще знаходяться люди, які залишають свої дані на сторонніх сайтах, а потім дивуються, куди пропали всі гроші.

Базові правила безпеки в мережі такі: поставити хороший захист від вірусів, не заходити по незнайомих посиланнях і не залишати дані на підозрілих сайтах.

Висновок

Біткоіни-нова, популярна і затребувана валюта. Незважаючи на те, що вона морально застаріває, битки зберігають за собою перше місце серед крипти. А біткоіни-гаманці-єдиний спосіб зберігання цієї віртуальної валюти. Ставтеся правильно до вибору гаманця, підбору сервісу і його безпеки, і тоді зможете не тільки збирати гроші в криптовалюта, але і заробляти на цьому.