Умови користування кредитною карткою Ощадбанку

1141

Кредитна картка – це простий і зручний спосіб робити покупки. Такий продукт має як свої переваги, так і недоліки. На відміну від простого споживчого кредиту, картка має поновлюваний ліміт. Це означає, що витративши кошти з кредитки, можна внести суму заборгованості і продовжувати користуватися картою. Для того, щоб не потрапити в боргову яму перед банком, важливо уважно вивчити умови договору. Сьогодні розглянемо лінійку кредиток найбільшого банку в Росії – Ощадбанку. Отже, кредитна картка компанії Ощадбанк, умови користування.

Загальна інформація для всіх кредиток Ощадбанку

Ощадбанк має цілу серію кредитних карток. Кожен продукт розроблений на певну категорію громадян з урахуванням основних потреб. Важливо розуміти, що, щоб вигідно використовувати кредитку, потрібно оцінити свої фінансові можливості. Але всі карти мають загальні положення:

 • Валюта кредитної карти Ощадбанку – це рублі.
 • Вік клієнта починається з 21 року, за винятком продукту «Молодіжна картка». Її можна оформити з 18 до 30 років.
 • Є обмеження на максимальний вік клієнта. Таким чином, оформити договір може жінка не старше 52 років та чоловік не старше 57 років.
 • Ощадбанк надає унікальну можливість оформляти картку на індивідуальних підприємців.
 • Пільговий період карти Ощадбанку може досягати 55 днів. Це термін, коли клієнт може внести суму заборгованості по кредитці без оплати відсотків за користування грошовими коштами.
 • Обов’язковий платіж формується з 5% від загальної заборгованості по карті плюс відсотки на готівковий і безготівковий розрахунок згідно з тарифом.
 • Щоб стати клієнтом банку в цьому напрямі, необхідно мати загальний трудовий стаж не менше року і працювати на поточному місці працевлаштування понад 6 місяців, а також бути громадянином Російської Федерації.
 • Умови досить стандартні для будь-якого банку. Важливо перед оформленням договору уважно вивчити всі правила використання карти. Тому розглянемо можливі витрати з пластику.

  Витрати по кредитній карті

  Так як кредитні карти мають пільговий період для оплати, і по суті користуватися коштами можна без відсотків, то банк встановлює додаткові умови для клієнтів, щоб мати мінімальний прибуток з цього продукту.

 • Щорічне обслуговування. За використання пластику нараховується комісія на щорічній основі. Для кожного окремого тарифу сума різна, і розглянемо конкретні цифри трохи нижче.
 • Комісія за зняття готівки. Оплачувати покупки за безготівковим розрахунком можна безкоштовно, без додаткових відсотків, але от, якщо ви бажаєте зняти готівку через банкомат або касу, то спишеться одноразова комісія, яка складає 3% від суми, що знімається, якщо операція зЕкшн снюється через Сбер, і 4%, якщо знімаєте гроші через сторонні банки.
 • Пільговий період не поширюється на готівку. За зняття готівкових крім комісії необхідно буде сплачувати відсотки згідно із щорічною процентною ставкою.
 • Штраф за прострочення. Якщо вчасно не внести обов’язковий платіж, то буде накладено штраф у розмірі 38% річних від суми простроченої заборгованості.
 • Переваги картки

  Кредитні картки дуже затребувані серед населення, так як вони мають ряд своїх переваг:

 • Умови оформлення. Кредитка видається лише один раз і на тривалий термін. Не буде необхідності кожного разу, коли потрібно зробити покупку, на яку недостатньо власних коштів, звертатися в банк і запитувати кредит. На пластиці вказаний термін дії, але він автоматично перевипускається і можна продовжувати користуватися кредитними коштами.
 • Умови отримання. Після складання заявки на картку і надання всіх необхідних документів Ощадбанк з вами зв’яжеться і запросить отримати кредитку в офісі банку.
 • Широка мережа відділень та банкоматів. Ощадбанк – один з найбільших банків країни, який розташований практично у всіх містах Росії.
 • НаЕкшн ність компанії. Багаторічний досвід цієї фінансової організації довів спроможність банку. Напевно, з цим пов’язано повну довіру з боку клієнтів.
 • Кеш-бек. На покупках можна і заробляти. Послуга «Спасибі» від Ощад дозволяє повертати на рахунок до 10% від вартості товару, якщо угода укладена у партнерів банку, яких чимало.
 • Безкоштовні сервіси. Можна дистанційно керувати своїм рахунком і отримувати всю необхідну інформацію через особистий кабінет, телефон або мобільний додаток.
 • Тарифи

  Перейдемо безпосередньо до тарифів, розглянемо кредитні картки Ощадбанку і умови користування.

  Преміум-сегмент

  Для VIP-клієнтів банківська організація розробила такі продукти, як Visa Signature і MasterCard World Black Edition. Банк готовий надати клієнтам до 3 000 000 рублів кредитних коштів з процентною ставкою всього 21,9%. Обслуговування пластику обійдеться в 4 900 рублів. Карта піЕкшн де тим, для кого важливий статус, а також, хто часто подорожує.

  Gold

  Золоті картки також користуються популярністю у клієнтів з VIP-статусом. Ліміт по картці нижче, не більше 600 000 рублів, а відсотки трохи вище – 25,9%. Зате є можливість оформити пластик без комісії за щорічне обслуговування. Картка піЕкшн де також для мандрівників.

  Серія Momentum

  Такі картки можна отримати безпосередньо в день звернення. Також не стягується комісія за щорічне обслуговування, за умови, що для клієнта сформовано відповідну пропозицію. Ліміт – 120 000 рублів, ставка – 25,9%.

  Молодіжні картки

  Такі картки піЕкшн дуть студентам, навіть очного відділення. Адже для оформлення не потрібно довідки з роботи. Вік від 18 до 30 років, а доступний ліміт до 200 000 рублів. В рік за користування продукт0м береться комісія в розмірі 750 рублів, а ставка за кредитом 33,9%.

  «Стандарт»

  У стандартному тарифі є кредитний ліміт, що не перевищує 600 000 рублів, і процентна ставка від 25,9%. При цьому обслуговування коштує від 0 до 900 рублів.

  «Аерофлот»

  Спеціальна пропозиція від Ощадбанку, у якого є партнерські відносини з компанією «Аерофлот». Така послуга дозволяє клієнту накопичувати бонуси у вигляді миль. За витрату в розмірі 60 рублів Ощадбанк дарує 2 милі. ПіЕкшн де, відповідно, тим, хто часто літає. Ліміт по картці 3 000 000 рублів, 21,9% – ставка, а обслуговування недешеве – 12 000 рублів щорічно.

  Серія Gold буде дешевше в обслуговуванні – 900 рублів, але з меншим лімітом (до 600 000 рублів). А процентна ставка відповідає стандартним умовам.

  «Подаруй життя»

  Продукт піЕкшн де тим, хто з трепетом ставиться до дітей і не проти благоЕкшн ності. Акція створена спільно з компанією «Подаруй життя». За рахунок того, що клієнти користуються таким продуктом, Ощадбанк перераховує грошові кошти в фонд допомоги дітям з онкологічними захворюваннями. Умови користування стандартні, щорічне обслуговування – 900 рублів.

  Таким чином, кожна людина, в залежності від своїх потреб, може вибрати підходящий для нього тариф. Важливо лише повністю ознайомитися з правилами використання і уточнити всі питання у фахівця прямо в момент оформлення договору.