Умови та процентна ставка іпотеки на вторинне житло в Ощадбанку

766

В сучасних економічних умовах, особливо в ситуації кризи, багато російські родини не мають можливості накопичити грошей на власну квартиру. Тому багато молоді люди купують житло за коштами іпотеки. Це досить зручний спосіб з урахуванням того, що можна підібрати комфортний щомісячний платіж і поступово виплачувати кошти за власну квартиру. Наші громадяни воліють у своїй більшості купувати вже готову квартиру, колишню у вживанні.

Іпотека на вторинне житло – це, звичайно, відмінний спосіб обзавестися власною нерухомістю. Але не варто робити поспішних висновків і відразу звертатися в банк. Необхідно вивчити всі умови і програми, що пропонуються банківськими організаціями. Один з найбільш наЕкшн них і стабільних банків у сфері іпотечного кредитування – це Ощадбанк. Давайте розглянемо, на яких умовах цей банк видає кредит на купівлю житла вторинного ринку.

Стаття в тему: чим вигідний кредит на вторинне житло і які підводні камені можуть виникнути в процесі оформлення.

Купуємо готову нерухомість з допомогою Ощадбанку

 

Ощадбанк Екшн сно є досить економічним варіантом. Тут можна оформити іпотеку на придбання житла на вторинному ринку під 12,5% річних. Основні умови, на яких банк надає іпотеку:

 • Мінімальна сума на покупку житла 300 000 рублів.
 • Початковий внесок від 15%.
 • Купити можна тільки приміщення для проживання, тобто на цих умовах немає можливості придбати промислове або комерційне будівництво.
 • Строк, на який оформляється кредитний договір, – до 30 років максимально.
 • Оформлення іпотеки можливе лише з декількома документами. Є варіанти, коли клієнту навіть не доведеться підтверджувати свої доходи.
 • Молодим сім’ям дешевше

  Ощадбанк активно підтримує різноманітні соціальні програми. Якщо вік одного з членів сім’ї менше 35 років, то така сім’я вважається молодою, і Ощадбанк пропонує взяти кредит на житло під 12,5%. Але щоб оформити такий кредит з мінімальною ставкою, потрібно враховувати ряд нюансів. По-перше, необхідно внести спочатку 50% від вартості житла і оформити кредит не більше ніж на 10 років. Крім цього існує ще ряд правил:

 • Якщо не оформляти комплексне страхування, то річна відсоткова ставка зросте на 1%.
 • Якщо не надавати повний пакет документів, що підтверджують рівень доходів, то + 0,5%.
 • Якщо вам нараховують зарплату не на карту Ощадбанку, а на дебетову карту сторонньої банківської організації, + 0,5%.
 • З цих умов видно, що для оформлення іпотеки необхідно підготуватися заздалегідь. Наприклад, написати на роботі заяву, щоб зарплату вам перераховували на банківську карту Ощадбанку, за законом вам можуть перераховувати на будь-яку картку будь-якого банку за вашим бажанням. Назбирати 50% від вартості житла, це, звичайно, непросто, але економія за процентною ставкою буде суттєва. Також заздалегідь підготувати повний пакет документів і вивчити умови по страхуванню.

  Кому видається іпотека на житло вторинного ринку?

  Іпотеку від Ощадбанку можуть взяти громадяни від 21 року і до 65 років. Якщо ви можете підтвердити документально, що у вас є постійний джерело доходу, то верхній поріг зсувається до 75 років. Необхідно мати загальний офіційний стаж роботи не менше одного року, при цьому на момент оформлення кредиту на одному місці відпрацювати не менше, ніж півроку. Також для збільшення суми, що видається в кредит, дозволено мати до трьох позичальників. І якщо ви хочете заощадити на процентною ставкою, то підготуйте документи про те, що ви офіційно працюєте, і довідку про доходи.

  Яку квартиру схвалять в іпотеку?

  Ощадбанк висуває ряд вимог до самого будинку і квартирі, яку ви бажаєте придбати в іпотеку на вигідних умовах щодо відсоткової ставки. Головними умовами є:

  • знос будівлі не повинен перевищувати 60%. Проводиться оцінка незалежної конторою;
  • конструкція не підлягає знесенню, які не належать до будівель, які потребують реконструкції або капітального ремонту;
  • оформлення угоди носить чистий юридичний характер, і майно застраховане за правилами страхування;
  • фундамент виконаний із залізобетону, цегли або каменю;
  • в квартирі є всі необхідні умови для проживання: санвузол, вода, опалення, електрика.

  Які потрібні документи?

  Після того як ви зверніться в банк, вам попередньо розрахують суму, яку можуть надати. У вас буде 60 днів на збір всієї необхідної документації. Потрібно буде пред’явити паспорт з позначкою про вашу прописку. Будь-другий документ, який засвідчував би особу: воЕкшн ські права, військовий квиток, закордонний паспорт. Також потрібно буде підтвердити інформацію про наявність початкового внеску, наприклад, надати виписку з банку, де зберігаються грошові кошти.

  Якщо ви берете участь у зарплатному проекті Ощадбанку, то цих документів буде достатньо. Також щоб знизити процентну ставку, рекомендується надати довідку з місця роботи та інформацію про ваші доходи, можна замовити довідку 2-НДФЛ в бухгалтерії вашого роботодавця. Щасливим власникам сертифікату на материнський капітал потрібно буде не забути його пред’явити. І звернутися в Пенсійний Фонд, де запросити документ, який підтверджував би наявність грошових коштів з цього сертифікату.

  Порядок Екшн при оформленні іпотеки

 • Первинне схвалення. На цьому етапі надаються всі необхідні документи і заповнюється анкета позичальника.
 • Розгляд пакета документів з купованого майна. Цей пакет різний для різних регіонів. Повний набір краще уточнити в додатковому офісі банку вашого регіону.
 • Схвалення застави, в тому числі і вже наявного. Далі підписуються додаткові договору страхування і відбувається оформлення самого кредиту, в якому прописуються всі умови та процентна ставка.
 • Підтверджується право на власність, після чого видається сума позики.
 • Основні переваги іпотеки в Ощадбанку

  Ощадбанк в плані іпотечного кредитування є на даний момент одним з лідерів. Компанія пропонує досить низькі процентні ставки, і, крім того, є ряд переваг, які виділяють цю банківську структуру із загального числа:

  • хороша програма для молодих сімей;
  • всі заявки на надання кредиту розглядаються в індивідуальному порядку;
  • додатково відбувається схвалення персональної кредитної карти до 200 000 рублів або неіменний – до 150 000 рублів;
  • максимальна сума до 15 000 000 для жителів Москви і Санкт-Петербурга і 8 000 000 рублів – до решти населення. Це максимальні суми за умови внесення 50%;
  • знижені процентні ставки для учасників зарплатного проекту Ощадбанку;
  • щорічний відсоток досить низький;
  • відсутність комісій на внесення платежів, а також при повному достроковому або частково достроковому погашенні;
  • залучення позичальників з метою збільшення максимально наданої суми.

  Додаткові можливості для тих, хто хоче оформити іпотеку в Ощадбанку

  Існує і додаткова вигода від іпотечного кредитування в Ощадбанку.

 • Можливість використовувати материнський капітал. На розсуд клієнта Ощадбанк пропонує різні варіанти використання материнського капіталу. Ви можете використовувати його як початковий внесок і в якості частково дострокового погашення.
 • Відповідно до законодавства позичальник зберігає за собою право на податковий відрахування до 260 000 рублів. Держава поверне вам суму сплачених податків, якщо ви оформите іпотечний договір.
 • Виходячи з усього вищесказаного, можна зазначити, що іпотека в Ощадбанку – досить вигідну захід, але при певних умовах. Вам краще заздалегідь підготуватися і перевести зарплатний проект на карту Ощадбанку. Процентна ставка не може бути нижче до 1%. Також при можливості накопичити якомога більше на початковий внесок. Адже при внесенні 50%, ви зможете оформити кредит з мінімальною процентною ставкою і непогано на цьому заощадити. Також важливо заздалегідь підготувати пакет документів, який включав відомості про вашій роботі і ваших доходах.