В яких банкоматах можна зняти гроші без комісії з карти Газпромбанку

768

Газпромбанк являє собою велику фінансову організацію, засновану РАТ “Газпром” в 1990 р. Створений для того, щоб управляти фінансами компаній, банк увійшов в партнерство з іншими банківськими структурами, членами Об’єднаної розрахункової системи. Успішний розвиток дозволило банку увійти в список п’яти кращих кредитних установ за низкою основних показників. Банки-партнери Газпромбанку, надали пільгові умови обслуговування клієнтів організації, сприяють зростанню числа клієнтів.

Особливості використання карт Газпромбанку

Якщо спочатку метою банку було обслуговування фінансових потоків Газпрому, то в подальшому діяльність істотно розширилася, дозволивши реалізувати безліч напрямків по обслуговуванню населення всіх соціальних категорій і юридичних осіб.

Одним з перспективних напрямків, затребуваних серед громадян, став випуск пластикових карт з широкими можливостями використання та високим рівнем захисту. Пластикові картки випускаються з трирічним терміном дії й можуть бути використані для перекладів, переведення в готівку, розрахунків у роздрібних та інтернет-магазинах.

Для того, щоб вільно знімати гроші, не зазнаючи труднощів з пошуком потрібного банкомату, багато фінансові структури, включаючи Газпромбанк, об’єдналися в ОРС, що дозволило значно розширити список мережі банків-партнерів Газпромбанку, в яких можна знімати кошти на пільгових умовах, без переплати за використання пристрою стороннього банку.

Випускаючи карту, кожен банк припускає використання тільки рідних банкоматів, що належать тільки до даного кредитній установі. Якщо банкоматів не так багато, клієнт змушений знімати кошти через пристрої сторонніх установ. У даного способу переведення є істотне обмеження – комісія у розмірі не менше 2% від зняття.

Незважаючи на пільгові умови, за послуги банку-партнера все одно доведеться платити, проте відсоток буде мінімальний. Перш, ніж скористатися пристроєм іншого закладу, необхідно вивчити правила роботи. В залежності від різних параметрів визначається розмір комісії.

Умови використання карт в банкоматах системи ОРС

Функція переведення передбачає певні параметри:

 • за величиною відсотка за зняття готівки;
 • розміру суми готівки;
 • параметру перекладу.

Величина комісії

В залежності від виду операції будуть змінюватися умови:

 • за переведення в готівку знімають 0,5% від суми;
 • при перерахуванні коштів на іншу картку, емітовану партнерською організацією, стягують 1,5%, але не менше 50 рублів за 1 операцію.

Завдяки вигідним тарифам, клієнтам ДПБ стало простіше застосовувати карти, звільняючись від потреби пошуку «рідного» пристрою.

Крім вигоди для клієнтів, власників пластику, входження в систему ОРС сприяє розвитку банківської діяльності та розширення обсягів послуг в роздрібному сегменті.

Тариф, який справляється за зняття коштів з кредитної картки, становить 4,9%, проте не менше 290 рублів.

Ліміти за обсягами готівки

Для того щоб зняти невелику суму, з приводу лімітів зняття можна не турбуватися. Якщо переводилися в готівку велика сума, застосовуються наступні добові ліміти залежно від типу пластику:

 • Classic – 150 тисяч рублів;
 • Gold – 200 тисяч рублів;
 • платинові – до півмільйона рублів;
 • Infinite – без обмежень.

Розраховуючи знімати великі суми протягом тривалого періоду, враховують встановлені обмеження на місяць:

 • Classic – до мільйона рублів;
 • Gold – до півтора мільйонів рублів;
 • платинові – 3 млн рублів.

При використанні карток привілейованого типу вищої категорії місячних лімітів не встановлюється.

Партнерська мережа банкоматів

Дізнатися, які банкомати дозволять зняти кошти з пластику Газпромбанку, можна на офіційному інтернет-ресурсі кредитної установи. Можна знайти кілька банкоматів в найближчому розташуванні, вибираючи зі списку банків, представлених на сайті.

Входження кредитних установ в Об’єднану розрахункову систему вигідно всім: і клієнтам і банкам. Особливо виграють ті банки, чия філіальна система нерозвинена, а число банкоматів обмежена. В ОРС входять не тільки молоді банки, але і найбільші установи, відомі по всій країні.

Таким чином, молоді фінансові структури отримують можливість використовувати існуючу мережу партнерів банку на самих вигідних умовах, а великі організації можуть мати стабільну додатковий прибуток за рахунок клієнтів інших організацій.

Газпромбанк і банки-партнери створили широку мережу ОРС, яка постійно розширюється. Зростає і число пристроїв самообслуговування. В даний час їх кількість вже перевищила 15 тисяч пристроїв, дозволяючи вільно вибирати найбільш зручний банкомат з наступного переліку організацій:

 • ВТБ і ВТБ 24;
 • Пошта Банк;
 • Альфа-Банк;
 • АК «БАРС»;
 • Промсвязьбанк;
 • МТС-банк;
 • Уралсиб;
 • БыстроБанк;
 • Бінбанк і безліч інших кредитних установ федерального і регіонального значення.

При знятті суми у відділеннях Ощадбанку потрібно враховувати, що дана організація не входить до партнерської мережі, а значить, пільговий тариф не буде діяти.

Можливості мережі

Використання переваг ОРС дозволяє не тільки витрачати кошти на пластику, але й поповнювати їх. Досить вибрати будь-який з доступних поблизу пристроїв з функцією внесення готівки і запросити виписку з даними рахунку.

Не важливо, в якому місті відбувається зняття, практично будь-який житель Росії, в Самарі та Москві, Калінінграді і Новосибірську, великих і дрібних містах, може вільно розпоряджатися фінансами з мінімальною комісією.

Якщо є потреба у клієнта Газпромбанку без комісії зняти кошти, краще пошукати рідний банкомат. У Газпромбанку банкомати є в багатьох російських містах, а знайти їх можна на офіційному сайті кредитної установи.