В яких банкоматах можна зняти гроші без комісії з карти Росбанка

788

Пропонуючи банківські послуги населенню, Росбанк потурбувався про комфортне обслуговування випущених пластикових карт. Розширення числа банкоматів за рахунок входження в партнерську мережу дозволило без яких-небудь труднощів знімати готівку. Банки-партнери Росбанка представлені основними фінансовими структурами федерального значення, що володіють пристроями для зняття коштів у будь-якому куточку країни.

Завдяки тісній співпраці партнери Росбанка без комісії пропонують клієнтам отримати необхідні суми з мінімальними обмеженнями. Так як присутність банкоматів і філій організовано лише в деяких містах Росії, важливо знати інформацію, з якими банками співпрацює Росбанк.

Переваги партнерської мережі

Партнерство з Росбанком націлене в першу чергу на виконання основної потреби клієнтів – переведення сум з картки. Таким чином, фінансові установи, які співпрацюють з банком, дозволяють знімати гроші з дебетових і кредитних карт на пільгових умовах.

Клієнтам банку залишається вивчити інформацію, передану при укладенні договору на емісію, в якій вказані правила зняття готівки в пристроях сторонніх організацій.

Фактично пристрій самообслуговування партнера Росбанка у питанні зняття готівки замінює функціонал рідного пристрої самообслуговування:

 • зняття з дебетового пластику відбувається безкоштовно;
 • зняття кредитних коштів – за тарифом, установленим емітентом.

Слід враховувати, що з багатьма з організацій-партнерів співпрацю налагоджено в односторонньому порядку, тобто для власників пластику партнера банкомат Росбанка не підходить. Наприклад, власник пластику, випущеного компанією ВТБ 24, зняти гроші без комісії в пристрої Росбанка не зможе. Йому слід орієнтуватися на той список, який повідомляє банк-емітент.

Функціональні можливості банкоматів партнерства

Для Росбанка партнери з числа інших фінансових структур дають можливість підвищити рівень клієнтського сервісу, націлився насамперед на зняття готівки. Інші дії з картками безготівковим способом виконують через інтернет-банкінг або в рідних пристроях самообслуговування, число яких на даний момент вже перевищила 2,5 тисячі.

У перелік можливих операцій у пристроях самообслуговування партнерів банку входить:

 • оплата комунальних послуг, штрафів, мобільного зв’язку;
 • перекази між рахунками і картками клієнта;
 • внесення оплати кредиткою Росбанк, а також інших партнерів мережі;
 • у разі екстреної необхідності можна провести зміну ПІН-коду, якщо інші способи зв’язку з емітентом недоступні;
 • зарахувати кошти на електронний гаманець;
 • перевірити залишок коштів на картковому рахунку (інформація відображається на екрані або в роздрукованому чеку);
 • отримати виписку про залишок боргу і попередніх платежі по кредитці.

Для того щоб поповнити баланс пластику готівкою, банкомат сторонньої організації повинен бути обладнаний прийомним пристроєм. Держателю пластику досить ввести 16-значний номер картки і вказати назву емітента, щоб внести заплановану суму.

Умови обслуговування через банкомати партнерства

У кожного фінансової установи, що входить у мережу, встановлені свої обмеження по роботі з пластиком, який випустив Росбанк, без комісії.

Для переведення коштів з рахунку в 2018 році діють наступні ліміти залежно від типу картки і приналежності банкомату.

Найменування організації Ліміт для зняття по карті, тис. руб.
Альфа-Банк 200
ВТБ 24 100
Райффайзенбанк 150
Газпромбанк 10
Уралсиб 6
АК Барс По картці «Віза» – 10 тис. рублів, «Мастеркард» – 200 тисяч рублів
Россельхозбанк

Зазначені в таблиці ліміти визначають можливість одноразової видачі в межах зазначених значень. В банках РСХБ і АК Барс зняти великі суми з карток «Віза» неможливо.

Таким чином, перш ніж скористатися конкретним пристроєм самообслуговування, слід заздалегідь уточнити можливості і умови, на яких працює пристрій з картками даної фінансової установи. Якщо клієнт має намір перевести велику суму, що перевищує 100 тисяч рублів, рекомендується використовувати пристрої Альфа-Банку, Райффайзенбанку, ВТБ 24.

Крім обмежень на переведення в готівку від банків-партнерів Росбанка без комісії, є добові та разові ліміти з боку емітента. Неіменний пластик типу «Електрон», «Маестро», «Класик» передбачає:

 • добовий ліміт в 100 тисяч рублів;
 • граничну суму зняття за місяць 250 тисяч рублів.

Важливо враховувати, що обмежена саме зняття коштів через банкомат, в той час як безготівкові платежі та інші розпорядження по карті не встановлюються.

Використання пристроїв партнерів без комісійних істотно економить фінанси клієнтів, так як при переведенні в готівку через будь-які інші банкомати доведеться заплатити комісію від 99 рублів за 1 зняття або 1,2% суми виводу.

Партнерська мережа банкоматів

Входять в число партнерів банку компанії забезпечують зручний і економічний спосіб переведення в готівку. Партнерська програма допомогла Росбанку підвищить рівень обслуговування та ступінь задоволеності своїх клієнтів. Залучення ресурсів інших банків федерального значення відкрило можливість вільного розпорядження коштами по дебетовому пластику і кредиткою. Так як послуга інтернет-банкінгу дозволяє виконувати більшість операцій по розпорядженню власними фінансами в режимі онлайн, найбільш затребуваною виявилася послуга видачі готівки без комісії.

Якщо в регіоні знаходження власника пластику Росбанка рідних банкоматів мало або зовсім немає, можна скористатися пристроями самообслуговування наступних фінансових структур: ВТБ 24, Альфа-Банк, Райффайзен, Газпромбанк, Уралсиб, РСХБ, АК Барс. Працюють на взаємовигідних умовах, дані банки дозволяють безкоштовно знімати гроші за картками Росбанка в межах встановлених лімітів.

Для найбільш комфортної роботи з пластиковою картою, випущеної даної фінансової структурою, рекомендується дотримуватися наступної пам’ятки:

 • При підписанні договору після емісії пластику клієнту повідомляють основні умови використання партнерської мережі банкоматів.
 • З представленого переліку слід вибрати зручні для регулярного використання (поблизу від місця роботи, будинку, інших часто відвідуваних місць).
 • Виписати адреси банкоматів, які можна використовувати для отримання готівки, з урахуванням діючих лімітів, скільки можна зняти за 1 раз.
 • Слід враховувати, що кредитна картка переводилися в готівку зі стягненням процентів згідно з кредитним договором за встановленим тарифом, незалежно від того, який банкомат обраний для зняття.
 • Завдяки залученню технічних ресурсів найбільш поширених банків країни, Росбанк значно розширив географію зони використання емітованого пластику. Співробітництво в межах мережі банків-партнерів постійно змінюється, з’являються нові опції, можливості, змінюються правила. Рекомендується регулярно перевіряти інформацію на офіційному сайті, а у випадку найменших сумнівів уточнювати відомості по телефону.

  Так як в більшості випадків тримач пластику Росбанка відчуває потребу в банкоматах тільки для зняття грошей без комісії, ніяких проблем з повноцінним використанням функціоналу картки не існує.