В яких банкоматах можна зняти гроші без комісії з карти ВТБ-24

837

Банк ВТБ 24 входить в групу компаній ВТБ. Це найбільша організація, яка є системоутворюючою банківської компанією в Росії. На 2018 рік частка держави в підприємстві склала 60,9% акцій, що означає, що група – державний банк. Але навіть найбільші компанії не мають можливості покрити банкоматами і терміналами всі окремі регіони. Тому група компаній оформляє договори партнерства зі сторонніми банками, щоб забезпечити безкоштовне обслуговування своїм клієнтам. Сьогодні поговоримо про банках-партнерах ВТБ 24 і розповімо, як вигідно знімати гроші навіть за кордоном.

Для чого необхідні партнери

Співробітництво між банківськими організаціями вигідно для всіх сторін угоди. І в першу чергу у виграші залишається клієнт компанії. Банкомати – це багатофункціональні пристрої, які в тому числі дозволяють знімати грошові кошти з допомогою картки. Зняття готівки без комісійних витрат можливо, якщо банкомат належить тому ж банку, що емітував картку.

Розглянемо основні плюси для банківських партнерів:

 • грошові кошти можна знімати без комісії. Це вигідно для клієнтів ВТБ 24;
 • немає необхідності купувати і містити додаткові банкомати, що призводить до економії для банків-партнерів;
 • лояльність з боку клієнтів до партнерським організаціям, що збільшує приплив клієнтів.

Партнерські відносини не обмежуються лише договорами про банкоматах. Компанії співпрацюють і з різним банківським напрямами. Наприклад, спрямовують потік клієнтів за тим продуктам, які відсутні в даній банківській компанії, – іпотека або автокредитування.

Банки, які співпрацюють з групою

Банки партнери ВТБ 24 розташовані не тільки на території Росії, але і в країнах СНД. У списку партнерів в Росії входять організації, які безпосередньо беруть участь в групі компаній:

 • головна компанія Внешторгбанка;
 • Пошта Банк;
 • Банк Москви.

Партнери ВТБ 24 забезпечують використання банкоматів на тих же умовах, які передбачені вимогами договору з клієнтом банку, тобто в залежності від тарифу можна зняти гроші без комісії і перевести гроші третім особам за лояльним умовам.

Партнери банку ВТБ розміщені і на території країн СНД. Розглянемо, які банки входять у цю групу, перелік партнерів за кордоном:

 • Республіка Білорусь;
 • Вірменія;
 • Азербайджан;
 • Казахстан;
 • Грузія;
 • Україна.

В банкоматах партнерів ВТБ за кордоном клієнти банку знімають гроші без додаткових витрат. Варто враховувати, що термінал працює з певною платіжною системою. Тому перед поїздкою необхідно уточнити, картку якої платіжної системи – Visa або MasterCard – в конкретній країні.

Тарифи

Тарифікація залежить від продукту, який оформлений в банківській організації. В банкоматах банківської організації та партнерів ВТБ 24 без комісії можна знімати за дебетовими картками, в тому числі і зарплатних. По кредитній картці передбачена комісія 5,5%, але мінімум 300 рублів незалежно від банкомату.

Але якщо в ВТБ банк-партнер дозволяє дебетову картку використовувати безкоштовно, то за зняття готівки в сторонніх організаціях стягується комісія в розмірі 1%, при цьому є мінімум в 300 рублів.

Така ж ситуація передбачена і у випадку зняття готівки в касах банківських організацій. Тому, якщо з’явилася потреба зняти готівку грошові кошти, то слід знайти банкомати банку ВТБ 24 або партнерів, щоб уникнути додаткових комісій.