В яких банкоматах можна зняти гроші без комісії з картки Райффайзен Банку

805

Дистанційне обслуговування – важливий аспект, що характеризує якість банківської організації. За допомогою банкоматів можна вносити і знімати гроші без комісії, зЕкшн снювати перекази грошових коштів і оплату на користь третіх осіб. Але не кожен банк може похвалитися широкою мережею технічних пристроїв. В цьому випадку компанії укладають між собою партнерські угоди, що дозволяють клієнтам користуватися сторонніми пристроями на лояльних умовах. Отже, партнери Райффайзен Банку, що надають безкоштовне обслуговування у банкоматах.

Банкомати

На даний момент Райффайзен Банк має 2 000 власних банкоматів по всій Росії. 16 000 технічних пристроїв партнерів, де можна проводити зняття готівки відповідно до умов свого тарифу, як ніби обслуговування проходить у Райффайзен Банку. І крім того, 7 700 терміналів, де можна вносити гроші на картки і рахунку без комісії.

По всьому світу Raiffeisen Bank має понад 22 000 технічних пристроїв, включаючи банкомати партнерів, де є можливість зняти гроші без комісії, а також у валюті країни з урахуванням конвертації. Можливі функції банкоматів Райффайзен Банку і партнерів:

  • зняття готівки в рублях і іноземній валюті;
  • зарахування грошових коштів на картрахунку і оплата в сторонні організації;
  • перекази грошей з картки на картки інших банків в Росії;
  • перевірка балансу рахунку;
  • зміна ПІН-коду;
  • внесення суми на мобільний телефон;
  • підключення або відключення особистого кабінету;
  • зміна номера стільникового для СМС-оповіщення, а також підключення та відключення послуги.

Співробітництво з іншими банками дозволяє використовувати частину функцій у сторонніх банкоматах «за внутрішнім тарифом». Розглянемо, з якими банками співпрацює Райффайзен.

Банки

Поповнювати грошові кошти можна в банках-партнерах Райффайзен Банку без додаткової оплати комісії. Рублі на картрахунок зараховуються миттєво. У випадку іноземної валюти – в цей же день з понеділка по суботу до 18:00. Якщо оплатити пізніше або в неділю, то зарахування може відбутися на наступний операційний день.

Партнери пропонують більше 7 000 терміналів і банкоматів з функцією внесення грошей. Банки, які співпрацюють з Райффайзен в цьому напрямку:

  • Московський Кредитний Банк;
  • Бінбанк.

Ці партнери не стягують комісію за операції, вони мають представництва в 30 регіонах країни. Через банкомати є можливість вносити до 45 000 рублів за одну операцію. Якщо необхідно поповнити рахунок в іншій валюті, то це можна зробити через касира у відділенні.

За один день можна зЕкшн снювати не більше трьох транзакцій по зарахуванню безкоштовно. За тиждень таких операцій може бути до 10, а в місяць встановлено обмеження на 15 операцій. За тиждень можна поповнити рахунок на 300 000 рублів, в місяць до 450 000 руб. Існують обмеження щодо деяких тарифами, наприклад по корпоративних картках, цю інформацію необхідно уточнити заздалегідь у фахівців.

Крім того, партнери пропонують вносити гроші на рахунок готівкою, тобто в таких банках з картки Райффайзен ви знімаєте гроші без витрат. Отже, список партнерів і граничні суми на операції.

Назва банку Ліміт зі зняття у руб.
Росбанк

150 000

УралСиб
Московський Кредитний Банк
Юнікредит 100 000
Россельхозбанк 200 000
Бінбанк 150 000
Энерготрансбанк
Газпромбанк 250 000

Цю суму грошових коштів можна зняти одноразово без комісії. Також банківські організації самостійно можуть встановлювати місячний, тижневий і щоденний ліміт, який варіюється в залежності від рішення банку. Тому точний ліміт можна уточнювати у Райффайзен Банку або партнерів безпосередньо перед виконанням операції.

Фінансовим організаціям вигідно мати такі додаткові угоди. Це дозволяє компаніям економити на обслуговуванні технічних пристроїв і фахівців. Немає необхідності створювати додаткові орендні угоди.

А також підвищується лояльність клієнтів. Адже клієнт одного банку, звертаючись до банкомати сторонніх організацій, бачить, що банківська система добре функціонує, грошові кошти надходять вчасно або зняття відбувається без комісії. І в подальшому при виникненні якої-небудь потреби, наприклад для оформлення кредиту, позичальник може вибрати цей партнерський банк.