В якому банку найвигідніше взяти кредит

704

Один з найбільш зручних і доступних способів знайти бракуючі грошові кошти на невідкладні потреби – оформити кредит в одній з російських кредитних організацій. Щоб визначити, в якому банку краще взяти споживчий кредит, необхідно врахувати безліч показників – від умов оформлення та погашення до максимальної величини кредитної лінії та процентної ставки.

Визначення параметрів вибору

В процесі підбору кращого кредитної пропозиції майбутній позичальник повинен оцінити наслідки підписання договору з банком, переплату за відсотками, можливість дострокового погашення, доступність терміналів банку для внесення засобів, вимоги до забезпечення і т. д. Крім умов отримання позикових коштів, необхідно врахувати і вимоги, які висувають різні кредитні установи до кандидатури позичальника. Таким чином, процес підбору вигідного кредиту потребує ретельного опрацювання зі сторони майбутнього позичальника.

Практично всі великі банки у портфелі послуг мають програми споживчого кредитування. Умови жорсткої конкуренції змушують кредиторів постійно вдосконалювати позикові продукти, які максимально враховують інтереси клієнтів. З іншого боку, банк хоче мати гарантії повернення боргу з відсотками у встановлений термін і в повному обсязі.

В результаті серед пропозицій банків є і стандартні позики, і особливі умови для окремих категорій громадян, чия репутація платника бездоганна, і ризик неповернення мінімальний.

Питання, які вирішуються при підборі кредиту

Перш ніж приступити до вибору, людина має визначити коло питань, пов’язаних з кредитуванням:

 • Мета кредиту (нецільової/автокредит/іпотека).
 • Терміни можливого погашення.
 • Можливості використання заставного забезпечення.
 • Наявність людей, готових поручитися за платника.
 • Виходячи з відповідей на дані питання, підбирають кредитні програми з числа діючих на даний момент.

  Як вибрати банк?


  в якому банку можна швидко взяти кредит

  Визначаючи, в якому банку найвигідніше взяти кредит, слід звернути увагу на більш знайомі клієнту організації. Найбільше шансів отримати найбільш вигідну пропозицію до тих кредитних організаціях, з якими клієнта пов’язують інші способи співпраці. Наприклад, якщо у клієнта оформлений в даному банку депозит або випущена зарплатна картка, кандидатура вважається наЕкшн ною і має великі шанси на отримання великих сум під менші відсотки. Пільгові умови банк може запропонувати в тому випадку, якщо позичальник вдається до допомоги банку не в перший раз.

  Якщо умови банку, з яким вже співпрацював клієнт, не влаштовують, або таких кредитних організацій не є, слід звернути увагу на споживчі позики зі стандартними умовами.

  Параметри вигідного кредиту

  Серед безлічі кредитних продуктів рекомендується звертати увагу на банки, які надають найбільш гнучкі умови. Наприклад, термін погашення не має строго фіксованої тривалості, а надається в залежності від потреб позичальника. Для споживчого кредиту оптимальним стає термін до 5 років. Це дає можливість підібрати термін, виходячи з платіжних здібностей клієнта.

  Вигода банківського пропозиції в першу чергу залежить від повної вартості позики. Подібний параметр введено порівняно недавно і дозволяє наочно показати, наскільки вигідно буде укладення договору з банком.

  На повну вартість за кредитом входять всі платежі, комісії, надбавки, ставки, які неминуче повинен внести платник у процесі погашення позики. Повна вартість обчислюється, як і основна ставка, у відсотках по відношенню до основної суми боргу.

  Параметри, що враховуються в повній вартості, включають:

 • Сума переданих коштів клієнту (основний борг).
 • Процентна переплата – сума, що виплачується за послуги банку.
 • Комісія за прийняття до розгляду заявки та видачу коштів.
 • Комісія за обслуговування рахунку або карти.
 • Супутні витрати (нотаріальне завірення документів, проведення незалежної оцінної експертизи і т. д.)
 • Оформлення страховки.
 • Всі витрати по кредиту підсумовуються і в річному обчисленні представляються у вигляді підсумкового відсотка за позикою.

  Вимоги до позичальників

  Крім параметрів позики та умов оформлення, першочергове значення має, які шанси має громадянин, подаючи заявку в банк. Як правило, кожен банк має свою специфіку, особливу спрямованість, виходячи з якої визначається клієнтська база організації.

  Стандартні умови, пропоновані позичальникам в більшості випадків, виглядають наступним чином:

  • російське громадянство. Переважна більшість кредиторів воліють мати справу з росіянами, однак є і такі організації, які надають позики підданих іноземних держав;
  • наявність постійної прописки. Багато кредитори видають позики тільки, якщо клієнт має постійну прописку;
  • вимоги до віку. Позичальником найчастіше може стати людина віком від 21 року, однак деякі банки оформляють кредити та для осіб, ледь досягли повноліття. Діапазон вікових вимог – від 18 до 65 років;
  • максимальний вік позичальника в більшості випадків обмежується настанням пенсійного віку, проте існує маса пропозицій для пенсіонерів у віці 70-85 років;
  • постійна робота. Основним показником платоспроможності клієнта служить наявність стабільного трудового доходу. Банк буде розглядати критерії загального трудового стажу та тривалості роботи на останньому місці.

  Види споживчих кредитів

  Споживчий кредит можна отримати на самі різні цілі, однак найчастіше пропозиції банків охоплюють такі форми позик:

 • Придбання дорогих товарів у розстрочку.
 • Використання карт з позиковими засобами на певну суму.
 • Персональні пропозиції.
 • Овердрафт.
 • Експрес-видача позик.
 • Розрізняють позики, які видаються під забезпечення і без нього. В якості забезпечення можуть бути використані об’єкти власності (нерухомість, автомобілі), також залучаються поручителі, інші способи надання гарантій.

  Список популярних споживчих кредитів в 2017 році

  Щоб зрозуміти, в якому банку краще взяти кредит готівкою в 2017 році, можна скористатися зведеною таблицею поточних пропозицій по споживчому кредитуванню.

  Банк Програма Сума, крб Термін погашення, max Мінімальна ставка, %
  Ренесанс Кредит готівкою 700 тисяч 60 міс. 12,9
  ВТБ24 Готівкою 3 млн 60 міс. 14,9

   

  Пошта Банк Перший Поштовий 1 млн 60 міс. 12,9
  Східний Банк Сезонний 15 млн 240 міс. 15,0
  Совкомбанк Готівкою 100 тисяч 12 міс. 12,0
  Промсвязьбанк Готівкою по 2-ПДФО 1,5 млн 60 міс. 12,9
  Хоум Кредит Готівкою з довідкою про доходи 850 тисяч 84 міс. 14,9
  Бінбанк Готівкою з підтвердженням доходу 2 млн 84 міс. 14,99
  РусФинансБанк Споживчий 500 тисяч 24 міс. 8,0
  Тінькофф Платинум без довідок 300 тисяч 36 міс. 15,0

  Дані в таблиці являють собою відомості про стандартних умовах, однак кожна з організацій може запропонувати індивідуальне рішення за запитом позичальника, наочно переконуючи, в якому банку вигідно взяти кредит готівкою.

  Із забезпеченням

   

  Забезпечення являє собою міру, що гарантує повернення боргу з відсотками, навіть якщо позичальник не зможе погасити кредит. Найпоширенішим випадком є забезпечення у вигляді заставного майна (нерухомість, транспортні засоби, цінності, депозити тощо).

  Є й інші способи дати банку гарантію, що всі фінансові зобов’язання в рамках кредитного договору будуть виконані:

  • порука;
  • неустойка.

  Россельхозбанк

  Кредитор пропонує скористатися програмою споживчого кредитування із забезпеченням на умовах:

 • Максимальний термін – 5 років.
 • Гранична сума — 1 мільйон рублів.
 • Вік позичальника – 21-65 років.
 • Наявність стабільного трудового доходу.
 • Якщо кредит оформляється на 1 рік, ставка становить 17,9%, якщо термін погашення більше – 18,9%.
 • Банк розглядає можливість оформлення забезпечення у вигляді поруки юридичної особи або звичайних громадян або передачі в заставу майна клієнта.

  Ощадбанк

  Особливо вигідні варіанти кредитування пропонує Ощадбанк, де можна взяти кредит під поруку».

  Отримати позику можна під 14,9% річних, проте можливе надання акційної знижки з установленням ставки в розмірі 12,9%.

  Загальні умови видачі позики під поручительство:

 • Максимальний термін – 5 років.
 • Кредитна лінія – не більше 5 млн рублів.
 • Подача заявки можлива за паспортом та документами, що підтверджують дохід.
 • Порука оформляється на 1-2 поручителів. Поручителями для осіб молодше 20 років можуть стати батьки.
 • РосЕвроБанк

  В пакеті пропозицій Росєвробанку є «Кредит на все з забезпеченням». Постійні клієнти можуть розраховувати на отримання 2 млн рублів, у той час як стандартний ліміт становить 750 тисяч рублів.

  Процентна ставка за позикою із забезпеченням нижче звичайного пропозиції на 5%. Якщо клієнт підключає спеціальну програму захисту, підсумкова ставка складає до 18% річних.

  Забезпеченням виступає:

  • майно клієнта у вигляді транспортного засобу вартістю до 600 тисяч рублів і випущеного не більше 3 років тому;
  • поручитель з фізичних осіб зі стабільним доходом (кредит на 1 млн рублів оформляється тільки з поручительством чоловіка/дружини);
  • векселя банку-кредитора.

  Без забезпечення

  Розглядаючи, в якому банку позичальнику можна взяти кредит протягом лічених днів, вивчають пропозиції позик з спрощеним оформленням. Забезпечення надає підвищені заходи безпеки банку, гарантуючи йому повернення всієї суми боргу, навіть у випадку, коли позичальник не зможе або відмовиться виплачувати за кредитом. Це дозволяє отримати максимально вигідні умови за споживчим кредитом.

  Позики без забезпечення розглядаються банком як ризикованих угод, що змушує збільшувати процентну ставку.

  Пропозиції без забезпечення відрізняються менш вигідними умовами, проте не вимагають залучення сторонніх осіб, а також передачі в заставу власності. Такий варіант слід клієнтам вибирати, які не мають житла, автомобілів, інших цінностей, оскільки іншого варіанта отримання споживчого кредиту не є.

  Промсвязьбанк

  Банк пропонує швидко взяти кредит «Відкритий ринок» до 750 тисяч рублів під 14,9 % річних. Термін погашення позики – не більше 5 років, а для оформлення не потрібні поручителі і інші варіанти забезпечення.

  Ощадбанк

  Найбільший банк дозволяє оформити позику без додаткового забезпечення.

  Умови позики:

 • Максимальна сума – до 5 мільйонів рублів.
 • Додаткові знижки клієнтам, які мають зарплатні картки, а також отримують пенсії на картки банку.
 • Ставка за позикою – 13,9-15,9% річних (залежно від терміну погашення).
 • Погашення – протягом 5 років.
 • Московський Кредитний Банк

  Даним банком пропонується оформлення нецільового позики в рублях або доларах.

  Сума розміром від 50 тисяч до 3 мільйонів рублів може бути видана під 19% річних, а термін кредитування становить рекордні 15 років.

  Так як більшість споживчих кредитів видається на строк не більше 5 років, пропозицію МКБ є унікальним.

  Якщо позичальникові потрібна сума в межах 1,5 млн рублів, крім паспорта документи не потрібні, на більший розмір кредиту потрібно підготувати додаткові документи.

  Юнікредит Банк

  Позика видається на максимальні 1,5 мільйона рублів на умовах:

  • термін погашення – в межах 84 місяців;
  • ставка – вище 15,9 % річних.

  Видача позики відрізняється простотою, а для оформлення потрібно тільки цивільний паспорт (за умови гарної історії позичальника). Для діючих клієнтів банку пропонується знижена ставка, а також безкоштовне оформлення дебетової картки з 1-процентним кэшбэком.

  Альфа-Банк

  Кредитор в даний час проводить активну видачу нецільових позик для найрізноманітніших ситуацій:

  • кредит «Великі суми, великі плани» дозволяє отримати до 1 мільйона рублів на термін до 60 місяців під 16-26% річних (залежно від суми);
  • кредитна карта може бути підібрана з числа декількох варіантів, включаючи карти, емітовані при співпраці з відомими брендами і забезпечують підвищений кэшбэк. Пропозиція по позикових коштах на карті становить 23,9% річних на суму від 5 до 500 тисяч рублів. Багато пластикові продукти банку оснащені технологією PayPass, що дозволяє розплачуватися сучасним безконтактним методом.

  Вибір банку для споживчого кредитування: інструкція до дії

  Робота по підбору найкращого кредиту включає кілька етапів відбору. Дотримуючись наступної інструкції, можна швидко визначитися зі списком найбільш вигідних кредитів:

 • Визначення кола банків, що надають послуги споживчого кредитування.
 • Уточнення, чи відповідає громадянин критеріям банку.
 • Робота з кредитними калькуляторами банків, розміщеними на офіційних сторінках. Шляхом внесення необхідних параметрів по терміну, рівнем доходу, категорії клієнта можна отримати детальний опис умов і розрахунок приблизної вартості кредиту.
 • Відправка онлайн-заявок в найбільш наЕкшн ні банки, де можна взяти кошти на кращих умовах.
 • Після отримання відгуку з кредитної організації визначити остаточний варіант позики.
 • Найчастіше на сайті кредитора вказують лише загальну інформацію про надання коштів під відсотки, і лише адресне звернення дозволить виявити невраховані витрати і вигоду. Можливо, банк надасть позичальнику хороші індивідуальні умови в рамках спеціальної акції або висуне додаткові умови отримання коштів.

  Отримавши інформацію безпосередньо з банку, можна вибрати кращий банк і планувати відвідування відділення для оформлення позики.