Вигідний курс і обмін гривні на долари

11-10-2019

Выгодный курс и обмен гривны на доллары
В готелі та аеропортах начебто курси вище.
Також хочемо вам порекомендувати https://obmen.dp.ua/usd-uah
Дірхам прив’язаний до долара, тому в цілому по всьому місту курс обміну USD на AED буде приблизно однаковим. Наприклад євро: аеропорт – 26, готель – 0, в обмінному пункті в місті-.
За обмін валюти в обмінних пунктах беруть комісію 3 дірхама за одну операцію. Краще один раз поміняти певну суму грошей. Сподіваюся, тут Ви отримаєте рекомендації та відповіді на Ваші запитання. Курс продажу множите на 3, 66 – отримуєте ціну долара. Далі дієте за результатами множення брати, або ні. При багатьох готелях є сувенірні лавки, можна поміняти там, обдурити не повинні.
У готелях звичайно ж курс трохи нижче. А так, в Еміратах особливо не коливається курс долара. Щоб поміняти гроші потрібно обов’язково мати при собі копію паспорту. І тільки 1 раз курс впав, але шейх відшкодував різницю звернулися на підставі підтвердних документів. Хто ще про цю історію чув. Наскільки правдиво про незмінному курсі.
Найнижчий – на ринках в старій частині міста район Дейра .
В торгових центрах – різниця з курсом на ринку за невеликої суми, буде зовсім не значною .
У готелях особливо 5*, курс іноді буває грабіжницьким .
Висновок: якщо не хочете їхати і шукати обмінний пункт на ринку . Різниця при невеликих сумах буде незначною. Всередині молла буває теж різниця в обмінних пунктах але також незначна на копійки.
Витрачати час і гроші на дорогу в пошуках обмінника на ринку не доцільно, якщо у Вас невелика сума .
В інших випадках при великій сумі має сенс все ж таки поїде на базар. І знайти вигідний для себе обмінний курс. Все робимо це спочатку поїздки . В кінці подорожі, залишок в дірхамах витратите із задоволенням в аеропорту при вильоті в магазині безмитної торгівлі Duty free (шикарнейший до речі, мені подобається). Якщо ж залишиться велика сума в дірхамах, то також зможете поміняти в молле або на ринку.
ТАК, все вірно, курс дірхама прив’язаний до долара безпосередньо. Курс залишається незмінним до долара протягом дуже довгого часу.
І ще, долар як і всі валюти у світі, схильний до інфляції.
Як дістатися ввечері з аеропорту , термінал.
З Дубаї в Доху недорого. У спеціальних пропозиціях не зазначені податки і збори.