Віртуальний сервер (VPS)!!!!

11-17-2019

Багато, плануючи розміщення свого сайту в Мережі, стикаються з проблемою вибору: віртуальний або VPS хостинг. При цьому поряд з абревіатурою VPS нерідко виявляється слово «сервер», яке прийнято вживати у словосполученні «фізичний сервер», розуміючи під ним безпосередньо обладнання. По – перше, варто відзначити, що VPS – це virtual private server, тобто персональний Виртуальный сервер (VPS) , який частково володіє перевагами фізичного. Порівнюючи пропозиції хостинг провайдерів, легко помітити, що ціни на VPS виявляються трохи вище вартості віртуального хостингу. У першу чергу, з обсягом пропонованих ресурсів – VPS пропонує більше можливостей для професійної підтримки сайтів.

До того ж, всі ресурси VPS гарантовані – вони не розподіляються між іншими користувачами того ж сервера, так як фактично Ви орендуєте сервер самі, не тільки фізичний, а віртуальний. У випадку з віртуальним хостингом ситуація протилежна – Ваші ресурси ділять всі клієнти провайдера, яких він розмістив на одному сервері з Вами, що неминуче накладає певні обмеження, хоча і обійдеться Вам дешевше. Друга важлива відмінність VPS від віртуального хостингу – це функціональність: якщо на віртуальному хостингу Ви зможете управляти своїми майданчиками з допомогою спеціальної Панелі управління, пропонованої обраним хостинг провайдером, то VPS дозволить Вам встановити на свій віртуальний сервер, з якою Вам буде справді комфортно працювати. По суті, віртуальний хостинг є економічним рішенням для забезпечення безперебійної роботи сайтів з відносно невеликою аудиторією і навантаженням на сервер. Він ідеально підійде початківцям інтернет – проектів і користувачам, а служба технічної підтримки хостинг провайдера допоможе вирішити виникаючи при управлінні майданчиками питання і проблеми.

Купуючи VPS хостинг, користувач отримує в своє розпорядження повноцінну віртуальну машину, якою може керувати віддалено, налаштовуючи її під свої потреби. У кожен з 5 тарифів входять виділені IP – адреси, які можна замовити додатково, підтримка DNS і можливість редагування, безлімітний трафік і інші незаперечні переваги, ознайомитися з якими можна на сайті компанії або в інтернет – магазині. Якщо ж Ви зробите вибір на користь віртуального хостингу, Вас чекають тарифи лінійки всього за 89 рублів в місяць і класичні тарифи для Unix, що забезпечують більш потужну підтримку інтернет – проектів. Для підвищення якості обслуговування на сайті.