Всі способи оплати кредиту Тінькофф без комісії

540

Відмінною рисою співпраці з банком Тінькофф є особливий комфорт обслуговування. Незважаючи на відсутність відділень і представництв, отримати кредитку досить легко, а знаючи, як оплатити Тінькофф-карту, клієнти виплачують позику, оптимально використовуючи відповідні варіанти. Банк має широку клієнтську базу кредитування по всій Росії, доставляючи картки в гранично стислі терміни в будь-якій її куточок.

Способи оплати

Після отримання пластика та використання позикових коштів виникає питання, як оплатити кредит Тінькофф. Банк передбачив безліч варіантів внесення коштів на картку:

 • Через термінал, встановлений іншою кредитною організацією.
 • У роздрібних мережах.
 • Банківським зарахуванням.
 • Безготівкове перерахування через платіжні онлайн-системи.
 • У будь-яких поштових відділеннях.
 • Через термінали різних платіжних систем типу «Аміго» або «Елекснет».
 • З будь-якого питання, що стосується оплати кредиткою, а також у разі утруднень, як оплатити кредит Тінькофф, рекомендується телефонувати в єдину службу банку. Фахівець відповість на запитання, а також підкаже, як погасити кредит.

  Термінали

  Зручним способом погасити щомісячний внесок служить внесення готівки через платіжні пристрої («Елекснет», «Квік-Пей», «Аміго»). Багато клієнтів користуються зручною платіжною системою «Ківі» (термінали встановлені навіть на зупинках громадського транспорту).

  Слідуючи простим алгоритмом, можна погасити борг по картці Тінькофф Банку в найкоротші терміни:

 • У терміналі вибирають розділ погашення позик.
 • Серед списку банків, які приймають платежі через термінали, знаходять шуканий банк.
 • Банк можна знайти за номером БИК, що складається з 9 цифр.
 • Екран відображає калькулятор, який допоможе підрахувати суму комісії за переклад.
 • Розмір комісії не входить у суму платежу, тому, перераховуючи кошти в рахунок оплати за кредитом, необхідно вносити трохи більшу суму: 50 рублів або 1,6% від розміру платежу.
 • Далі позичальник вводить комбінацію цифр за номером рахунку в банку або номером картки.
 • Осередок додаткових полів заповнюється відомостями про платника (його особистими даними).
 • Далі вносять купюри в розмірі щомісячного платежу з урахуванням комісійних та підтверджують факт оплати.
 • Слід врахувати, що перший внесок потребує введення ПІН-коду (зазначений у вхідному СМС-повідомленні) для підтвердження транзакції. Далі клієнт може оплачувати кредит у Тінькофф, заходячи в свій кабінет.

  ЗЕкшн снюючи оплату даними способом, платник позики повинен пам’ятати, що є певні обмеження у розмірі перекладу. Якщо кредит узятий на невелику суму, проблеми із зарахуванням коштів не виникне. Якщо по карті Тінькофф оплата перевищує 15 тисяч рублів, необхідно вводити кошти двома і більше платежами (щоб одноразове перерахування не перевищила 15 тисяч). Також діє обмеження на тиждень – до 600 тисяч рублів.

  Перевагою даного методу є миттєве зарахування коштів. В окремих випадках платіж йде максимум 1 добу.

  На пошті

  Зручний спосіб оплати – через Пошту. Якщо клієнт часто відвідує відділення за місцем свого проживання або роботи, погасити кредит Тінькофф не складе труднощів: достатньо захопити з собою на пошту паспорт та квитанцію (її попередньо отримують по електронній пошті). У квитанції повинні бути заповнені графи з особистими відомостями про платника і суму платежу.

  В окремих випадках отримати квитанцію на електронну скриньку неможливо. У цьому випадку можна оплатити кредит, скориставшись звичайним бланком перекладу, вказавши при заповненні необхідні реквізити.

  Даний спосіб оплати кредиту Тінькофф без комісії має свої плюси і мінуси. До позитивних моментів оплати через пошту відносять доступність відділень по всій території країни і в будь-якому місті, а також відсутність додаткових витрат на послуги по перерахунку. Однак є і обмеження, що не дозволяють проводити термінове поповнення на великі суми: максимальний розмір перерахування за Тінькофф-кредиту – не більше півмільйона, а на зарахування коштів може піти до 2 діб. Правда, найчастіше «Пошта Росії» обробляє і зараховує кошти вже через 1 годину після переведення.

  Переклад через CONTACT або «Золоту Корону»

  Можна оплачувати кредит Тінькофф без комісії за допомогою пунктів CONTACT / «Золотої Корони». Алгоритм Екшн так само простий, як і видача позики:

 • Касиру пункту обслуговування повідомляють про необхідність переказу коштів на рахунок кредитної картки.
 • Для внесення щомісячного внеску співробітникові повідомляють реквізити договору або номер картки.
 • При зарахуванні коштів на кредитку надають громадянський паспорт позичальника.
 • У даного способу є декілька істотних переваг, адже плату можуть вносити не тільки самі позичальники, але і їх близькі. Гроші моментально надходять на карту Тінькофф, як тільки відбувається операція, а за послуги не стягується комісія. Єдиний мінус у тому, що пунктів платежів систем «Золота корона» або Contact, де можна сплатити внесок, не так вже й багато, тому спосіб рекомендований до використання в безпосередній близькості офісів даних мереж.

  Переклад через інший банк

  Оплата внеску по карті у відділенні іншого банку можлива при наявності реквізитів перерахування:

 • БИК, ІПН банку.
 • Банківські реквізити картки.
 • Відомості про договір позики.
 • При внесенні коштів потрібно пред’явити паспорт та виплатити комісійні.

  Погашення кредиту Тінькофф з допомогою сторонніх банків приваблює багатьох позичальників зважаючи на зручне розташування місць оплати. Виконуючи переклад коштів, потрібно враховувати, що кошти відразу надходять на рахунок. Краще заплатити кредит за 2-5 днів до настання строку.

  Внесення коштів через салони зв’язку, роздрібні мережі

  Без комісійних і з моментальним зарахуванням обслужать кредит клієнта банку Тінькофф в салонах стільникових операторів «Білайн», «Іон», а також роздрібних пунктах мереж «Зв’язковий», «Евросеть» і пр. Держателю картки потрібно перерахувати кошти за номером контракту або своєї кредитки. При перерахуванні до 15 тисяч рублів від платника не потрібно показувати паспорт. Кожна із мереж має свої власні ліміти на 1 операцію. Так як знайти пункти зв’язку нескладно, проблем з погашенням позики не виникне.

  Оплата через інтернет

  Якщо попередні способи здебільшого вимагали володіння певною сумою готівки, то за допомогою інтернет-банкінгу оплата зЕкшн снюється прямо з дому. Оплата кредиту Тінькофф через інтернет можлива:

  • з особистого кабінету стороннього банку;
  • з дебетової картки Тінькофф без комісії.

  Платіжне доручення формується з використанням реквізитів. Перевагою даного способу є цілодобова можливість оплатити кредитну картку.

  Потрібно враховувати, що термін виконання зарахування може бути більше 1 дня. Іншим недоліком є необхідність оплати комісії (0,3-1,0% від величини перерахування).

  Отримуючи кредитку, можна не турбуватися про те, як оплачувати кредитну картку Тінькофф в банку. Список партнерів банку, готових надати послугу по перерахуванню коштів на карту, досить широкий. Залишається лише вибрати найбільш зручний варіант: з використанням готівки або безготівковим способом.