Всі способи перевірити баланс карти Ощадбанку

4395

Допомогти в контролі за витратою коштів та надходженнями допоможе інформація, як дізнатися баланс карти Ощадбанку. Існує кілька способів уточнення відомості про залишок на картковому рахунку. Власники карток самостійно обирають, який з методів більш зручний.

На вибір клієнта Ощадбанку пропонуються різні програми, пристрої, що надають інформацію різного ступеня повноти.

Способи віддаленої перевірки балансу

Необов’язково бути поруч з банкоматом або пристроєм самообслуговування, щоб отримати дані про прибутково-видаткових операціях по своїй картці. Для тих, хто знаходиться далеко від терміналів та відділень, є зручні варіанти, як дізнатися баланс по карті Ощадбанку.

Дзвінок в службу підтримки

Наявність телефону допоможе запитати баланс через дзвінок оператора колл-центру, що надає цілодобовий сервіс за інформування. Для дистанційної перевірки суми на залишку не потрібно відвідування ощадкас. Дзвінок зЕкшн снюється з будь-якого куточка країни в будь-який час без перерв і вихідних.

Гаряча лінія Ощадбанку Росії доступна за коротким номером для стільникових телефонів: 900 або за безкоштовним федеральному № 8-800-555-55-50.

Будь-який з номерів абсолютно безкоштовний для клієнтів банку.

Так як при дзвінку в фінансова установа діє автоматичне меню. Після того, як користувач додзвониться, меню зажадає визначити мету дзвінка і проблему. Щоб скоротити час очікування, рекомендується заздалегідь отримати індивідуальний код клієнта, за яким система автоматично визначить того, хто телефонував і переадресує звернення на конкретного менеджера.

4-значний код отримують у відділенні банку або через банкомат. Отримавши індивідуальний номер, власник банківської картки зможе постійно його використовувати для оперативного зв’язку з менеджером банку.

Далеко не у кожного власника пластику є свій індивідуальний номер. У таких випадках необхідно слідувати інструкціям автоматичного меню. Для уточнення питань необхідно додатково набрати на телефоні комбінації:

 • з питань банківських карток – «1»;
 • при потребі уточнення залишку грошей на карті Ощадбанку – «1».

Щоб отримати відомості автоматичним шляхом далі вводять останні 4 знака з номера картки. Отримавши потрібні дані про запитуваному пластику, автовідповідач повідомить точну суму доступного до витрачання балансу, а в разі наявності заборгованості – повідомить про необхідність внесення конкретного розміру платежу.

Використовувати даний спосіб дуже просто, навіть якщо немає можливості використовувати смартфон чи ні особливих знань в роботі з технікою. Для більш просунутих користувачів сучасних мобільних пристроїв, є ще більш зручний спосіб отримання вичерпної інформації.

Мобільний додаток Ощадбанку

Якщо у клієнта є смартфон, існує можливість підключення до сучасного сервісу мобільного додатку. Подивитися баланс через мобільний додаток можна, попередньо скачавши його і підключившись до нього. Робота з мобільним додатком повторює принципи Екшн в інтернет-банкінгу.

Схема отримання інформації про залишок коштів виглядає наступним чином:

 • Первинна ідентифікація користувача.
 • При вході через мобільний додаток смартфона буде потрібно ввести пароль.
 • На першій вкладці, відкриється меню програми з’являться дані про баланс.
 • Якщо карток у клієнта кілька, можна буде перевірити відомості по кожній з них через головну сторінку меню. Карта, перевіряється з телефону, потребує попередньої прив’язці.

  Так як число користувачів сучасних мобільних пристроїв неухильно зростає, а безкоштовний зручний сервіс оцінило більшість власників смартфонів, адже крім відомостей про перевіряється пластик з’явилася можливість дистанційної оплати рахунків, контролю та управління заощадженнями, обходячись без відвідування відділення, банкомати і без наявності доступу до комп’ютера.

  Як перевірити баланс карти Ощадбанку через інтернет

  Як і робота з мобільним додатком, запит балансу в Ощадбанку з допомогою інтернету вимагає підключення до інтернету. Щоб отримати доступ до системи Сбербанк Онлайн, необхідно попередньо пройти реєстрацію і отримати доступ до системи.

  Активізація сервісу відбувається після відвідування відділення, звернувшись до будь-якого вільного операціоністу і пред’явивши особистий документ, що засвідчує особу, і саму картку.

  При наявності підключеного доступу в особистий кабінет і наявності працюючого мобільного банку, інформацію отримують протягом 1-2 хвилин.

  Алгоритм Екшн наступний:

 • Авторизація в системі через постійний ідентифікатор і пароль.
 • Після того, як прийде на прив’язаний мобільний телефон повідомлення, що у відкрите поле вводять одноразовий пароль.
 • Далі відкривається повний доступ до платіжного онлайн-ресурсу банку, включаючи інформацію про баланс картки. Якщо кредитних і дебетових карт кілька, можна дізнаватися дані по кожній з них з головного меню, а також на спеціальній вкладці «Карти».
 • Робота з онлайн-додатком скоєно безкоштовна, проста, і вимагає лише авторизації в системі і наявності стабільного доступу до інтернету. Якщо виникли складнощі з операціями в додатку, можна скористатися наочної інструкцією зі скрінами на кожному кроці.

  Відправка смс на короткий номер Ощадбанку

  Щоб бути в курсі залишків за рахунками карток Віза, Мастеркард або Світ, необов’язково мати смартфон. Для будь-якого мобільного пристрою доступна відправка команди для перевірки балансу, за умови підключення мобільного банку.

  Рекомендується підключити зручну опцію відразу при видачі картки, або оформити її не пізніше, звернувшись до відділення фінансової установи з пластиковою карткою і громадянським паспортом.

  Якщо немає можливості відвідати офіс банку, можна виконати процедуру за допомогою дзвінка на гарячу лінію.

  Для тих, хто підключив мобільний банк, щоб перевірити рахунок по карті, досить з прив’язаного номери відправити коротке повідомлення на короткий телефон «900» текстове повідомлення. Існує кілька варіантів введення тексту, проте останніми значеннями в обов’язковому порядку повинні бути вказані останні 4 знака з сберканковской карти:

  • «БАЛАНС 1234», де 1234 – останні цифри з номера пластику;
  • «ЗАЛИШОК 1234»;
  • або латинськими літерами «ОЅТАТОК 1234», «BALANS 1234» або «BALANCE 1234».

  Після відправки короткого команди у відповідь буде отримано повідомлення з інформацією про суму, яка зберігається на рахунку.

  Слід враховувати, що дана опція платна. Отримання даних про сумі за номером рахунку в Ощадбанку коштує 3 рубля за кожну операцію.

  Як дізнатися баланс карти Ощадбанку в банкоматі або терміналі самообслуговування

  Інформація про залишок на карті, отримана через банкомат або термінал, відображає актуальні достовірні дані без необхідності підключення до інтернету або використання додаткових пристроїв і додатків.

  Так як мережа пристроїв самообслуговування та банкоматів Ощадного банку досить широка, можна без праці зустріти потрібний термінал в будь-якому районі міста, включаючи невеликі населені пункти. Банкомати знаходяться у всіх великих торгових мережах, центах, офісних і торгових будівлях і т. д. Знайти відомості про місце розташування банкомату можна на офіційному сайті фінансової установи.

  Перевірена схема Екшн :

 • Вставити пластик в картоприймач.
 • Пройти ідентифікацію за допомогою пароля.
 • Відкрилося меню запропонує пройти в потрібний розділ з посиланням запиту балансу. Знайти цю кнопку в вікні терміналу або банкомату можна зверху зліва.
 • В залежності від бажання держателя пластику, вибирають варіант отримання – вивівши суму на екран, або отримати інформацію на роздрукованій квитанції.
 • Цей спосіб зручний для тих, хто часто користується банкоматами, або перебуває у безпосередній близькості від них. Процедури виконується безкоштовно тільки через пристрої Ощадбанку. При виконанні аналогічної процедури через пристрій іншої фінансової установи буде стягуватися плата за встановленими тарифами.

  Спосіб запитував дані по картці через банкомат часто зЕкшн снюється перед зняттям або відразу після внесення коштів. Слід враховувати, що по кредитній карті інформація про баланс може відображатися з невеликим запізненням, якщо безпосередньо перед операцією зЕкшн снено поповнення.

  Як перевірити баланс на кредитній карті Ощадбанку

  Ніяких відмінностей в способах перевірки балансу картки з кредитним лімітом від Ощадбанку не встановлено, однак є свої нюанси оповіщення.

  Держателю кредитки доступні наступні варіанти контролю:

 • Відправка смс за коротким номером Ощадбанку.
 • Через коротку команду при наявності підключеного мобільного банку.
 • Шляхом дзвінка на гарячу лінію банку.
 • З допомогою комп’ютера, через додаток Онлайн.
 • У мобільному додатку.
 • Терміналах і банкоматах.
 • Використовуючи зручний додаток можна не тільки дізнатися баланс, але і перевірити наявність простроченої заборгованості або про виконанні поточних зобов’язань. Попередньо позичальник оформляє підключення до мобільного банку та інтернет-банку у відділенні фінансової установи.

  Послідовність Екшн при отриманні балансу по рахунку карти Ощадбанку з кредитним лімітом вимагає виконання наступних Екшн :

 • Перейти на офіційний сайт, присвячений послуг інтернет-банкінгу.
 • Увійдіть у систему, ввівши пароль і логін.
 • Ввести одноразовий код безпеки, отриманий на прив’язаний мобільний.
 • В головному меню відобразиться інформація по кредитці. Для отримання більш докладних відомостей про дату і суму платежу, можна перейти у вкладку «Карти».
 • Необхідно враховувати деяку особливість обробки відомостей про транзакції. Після внесення щомісячного платежу, сума не відразу відображається на балансі кредитного карткового рахунку. Як правило, обробка даних та зарахування відбувається протягом кількох годин. Якщо потрібно з’ясувати баланс після внесення регулярного платежу, рекомендовано зробити це, через деякий час.

  Для тих, хто підключив послугу смс-сповіщення про всі прибутково-видаткових операціях, потреба в отриманні відомостей про балансі мінімальна. Користувач телефону зможе в будь-який момент перевірити залишок, надходження або видаток коштів, уточнивши баланс з останнього смс-повідомлення.