Як дізнатися ліміт зняття готівки по картці Ощадбанку?

3985

Операції з банківськими картками зЕкшн снюються практично повсюдно, однак у деяких випадках важливо мати готівку. В залежності від типу платіжного пластику вводиться певний ліміт зняття готівки в Ощадбанку.

Навчившись користуватися картою за встановленими правилами, ніяких проблем з переведенням балансу не виникне.

Ліміт для різних типів карт

Ощадбанк випускає більше 40 різних видів пластику, розраховані на самі різні потреби клієнтів, з урахуванням особливостей тієї чи іншої категорії. Наприклад, молодіжні картки припускають знижену плату за обслуговування з підтримкою основних функцій зручного платіжного інструменту, а для клієнтів Ощадбанк Прем’єр встановлені особливі індивідуальні умови, практично не обмежують фінансові операції людей, що мають власний бізнес або займають високооплачувані посади.

Введення ліміту видачі готівки дозволить клієнту контролювати власні фінанси, плануючи готівкові витрати, а Ощадбанку забезпечити безперебійну роботу всієї банківської структури.

Слід розрізняти обмеження з інкасування від доступного до використання балансу:

 • для дебетових продуктів витрати по карті обмежені залишком власних коштів (наприклад, для зарплатних клієнтів доступні гроші в розмірі надходжень від роботодавця);
 • для кредитних карт – відкритою кредитною лінією.

Зняття готівки за карткою Ощадбанку можливо, за умови наявності достатньої суми у банкоматі або касі відділення. У зв’язку з цим, фінансова установа вводить правила з лімітуванням знятих коштів, в залежності від виду пластику, класу, типу підтримуваної платіжної системи Mastercard, Віза або СВІТ (найбільш часто використовується при емісії пластику соціальної категорії).

Організовуючи випуск пластику підвищеного класу з більш дорогим тарифом обслуговування, клієнт сподівається отримати кращий сервіс. Це обумовило розходження в ліміти на зняття коштів з карт класичним, платиновим, золотим. В результаті, можливості платника за елітної картки Visa Platinum і Visa Gold також будуть різними.

Багато залежить і від способу отримання: у банкоматі зберігається тільки певну кількість купюр. Які б не були можливості клієнта, зняти більше 40 купюр за 1 раз не вийде. Якщо врахувати потребу в максимальній сумі, то зняття 40 купюр самого великого достоїнства дозволить перевести в готівку тільки 200 тисяч рублів.

В касі банку також може не виявитися потрібною великої суми, тому операціоніст попросить попередньо замовити видачу готівки перед тим, як зняти гроші через відділення.

Встановлено такі види лімітів по картках Ощадбанку:

 • добові;
 • місячні;
 • одноразова сумам зняття.

Ліміт зняття готівки в день

Ліміт видачі готівки на добу дозволяє зняти гроші з картки не більше певної суми денної. Чим вище клас платіжного інструменту, тим більші можливості вона дає.

Така інформація дозволить заздалегідь спланувати зняття, враховуючи добовий ліміт на зняття готівки з картки, в залежності від типу і класу пластику:

 • класичні звичайні картки дозволяють одержати за день 150 тисяч рублів;
 • студентські, соціальні, брак картки миттєвого випуску обмежують зняття 100 тисячами рублів;
 • підвищений клас обслуговування за золотим картками збільшує ліміт до 300 тисяч;
 • елітний пластик типу Платинум забезпечує видачу до мільйона рублів.

Вищевказані дані наведені при отриманні готівки в банкоматах Ощадбанку у вітчизняній валюті. Якщо переведення відбувається за межами РФ, необхідно встановити прив’язку до іноземної валюти, в якій буде відбуватися зняття.

В касі

Не завжди отримання грошових коштів через банкомат зручно, адже оточуючі люди спостерігають за видачею та подібні операції небезпечні. Якщо потрібна значна сума, слід з’ясувати, який ліміт зняття готівки з картки Ощадбанку у відділеннях. Робота філій регулюється тими ж обмеженнями по зняттю, з невеликими відмінностями:

 • Застосовується місячний ліміт по інкасування, що збільшує шанси отримати відразу всю знімається суму.
 • Працівники відділення просять заздалегідь повідомити про запланований зняття, щоб організувати безпечну видачу повної суми. Ця прохання актуальна тільки при запиті особливо великих сум.
 • При перевищенні щоденного ліміту, решту грошей отримують зі стягненням відсотка. Комісія банку становить 0,5% від величини перевищення.
 • Можна звернутися за переведенням в офіси сторонніх організацій, однак, у такому випадку, відсоток буде стягуватися вже з усієї суми. А відсоток комісійних істотно вище.

  У банкоматі

  Коли потрібна невелика сума, або гроші потрібні терміново, можна скористатися банкоматами Ощадного банку.

  Застосовуючи єдині добові обмеження на зняття готівки, можна отримати гроші від 100 тисяч до 1 мільйона рублів (в залежності від типу картки).

  Стандартні ліміти карти Ощадбанку на зняття іноземної валюти з класичним або універсальним видами:

  • до 4,5 тисяч Євро;
  • до 6,0 тисяч доларів США.

  По золотому пластику Віза та Мастеркард:

  • до 9 тисяч Євро;
  • до 12 тисяч доларів США.

  Платинові продукти Visa або MasterCard:

  • 20 тисяч Євро;
  • 25 тисяч доларів.

  Якщо використовується продукт, випущений дочірньою структурою за кордоном, тарифи та правила безготівкових встановлює сама іноземна організація. Користувачі ощадбанківських платіжних інструментів в Казахстані чи Білорусії за 1 операцію можуть зняти не більше:

  • 50 тисяч рублів або 2 тисяч доларів (за картками типу класичної і вище);
  • 7,5 тисяч рублів або 250 доларів США з пластику типу Maestro або Віза Electron.

  Ліміт зняття готівки в місяць

  Більш важливим при отриманні грошей з картки є місячний ліміт. Навіть, якщо картковий баланс дозволяє знімати великі суми, обмеження з інкасування може не дозволити зняти вище нормальної межі за 1 місяць.

  У відділенні банку

  Обмеження щодо зняття коштів в офісі через касу стосується безкоштовного виконання операції.

  Залежно від платіжної системи і рівня пластику, застосовуються наступні ліміти:

  • мастеркард або Віза Platinum дозволяє переводити суми до 50 мільйонів у вітчизняній валюті, 1,5 мільйона доларів або 1,0 мільйона євро;
  • золоті міжнародні картки Віза та Мастеркард обмежені зняттям в 10 мільйонів рублів, 300 тисяч євро або 400 тисяч доларів;
  • всі інші види пластику Візи, Мастеркард і інших платіжних систем дозволять перевести до 5 мільйонів рублів (для міжнародних платіжних систем ліміти по іноземній валюті – 200 тисяч доларів або 150 тисяч євро).

  Через банкомат

  Коли планується серйозна покупка або інші важливі видатки, слід дізнатися, яка максимальна сума зняття в банкоматі Ощадбанку:

  • неіменний пластик миттєвої видачі Моментум обмежений сумою в 100 тисяч рублів;
  • іменні варіанти Віза Електрон або Маестро також обмежені в 100 тисяч рублів;
  • класичні і стандартні картки мають ліміт в 1,5 мільйона рублів;
  • віза або Мастеркард Голд допоможуть зняти протягом місяця не більш 3 мільйонів рублів;
  • платиновий пластик переводить за місяць у межах 5 мільйонів рублів.

  Крім ліміту по сумі, встановлено граничну кількість операцій з інкасування – не більше 100 розпоряджень.

  Який ліміт на зняття в чужих банкоматах і відділеннях

  Коли немає можливості використовувати банкомати, що належать Ощадному банку, доводиться переводити через пристрої самообслуговування сторонніх банків. Яка кількість коштів буде зніматися через інший банкомат, вирішує фінансова організація, яка встановила пристрій.

  При знятті з допомогою відділень і пристроїв інших фінансових структур, необхідно бути готовим до оплати комісії.

  Можна заздалегідь провести розрахунок суми комісії, використовуючи наступну інформацію:

  • Віза Електрон, Моментум – за отримання готівки через касу чи банкомат іншого організації в зарубіжних поїздках стягується комісія в розмірі 0,75 % від суми;
  • якщо необхідно зняти гроші з картки за допомогою відділення або банкомату іншого банку, враховують комісійні з розрахунком 1% від обналиченной суми, але не менше 100 рублів за 1 розпорядження.

  Для власників карток, випущених з соціальної або студентській програмі, переведення в готівку в інших фінансових установах недоступно. Доведеться відвідати офіс Ощадбанку або знайти найближчий банкомат.

  Як збільшити максимальний ліміт

  Основне призначення пластика – створення комфортного способу готівкових і безготівкових операцій за поточним потребам користувача. З цієї причини зберігати кошти в особливо великих розмірах на картці немає сенсу. Більш логічним і обґрунтованим є відкриття ощадного рахунку. Якщо потрібно отримати велику суму з карти, потрібно лише виконати безкоштовний внутрішньобанківський переказ між рахунками і отримати готівку у відділенні. У цьому випадку, ніяких лімітів не встановлюється.

  Можна збільшити знімається з пластику суму, проте в даному випадку фінансова організація стягує 0,5-відсоткову комісію. Переведення в готівку понад встановленого ліміту допускається по всьому випускається пластику, крім Momentum, де комісія складе 0,75 %.

  Зняти готівку з пластику Ощадбанку найпростіше, адже рідних пристроїв фінансової організації дуже багато. Крім них, є філії, відділення, представництва не тільки в Росії, але і за її межами через дочірні структури. Щоб не зіткнутися з втратою коштів через необхідність сплати комісії, якщо перевищено ліміт, рекомендується заздалегідь уточнювати можливості платіжного інструмента ще на стадії визначення типу і виду картки при оформленні випуску.