Як грамотно вибрати металопластикові вікна для котеджу.

9-27-2019

Мова в статті йде про основні принципи вибору пластикових вікон. У ній ми постаралися скомпонувати сучасні прийоми визначення якості вікон та поради про те як вибрати кращі пластикові вікна, вікна з кращого ПВХ профілю. Як відсіяти бракоробів. Хочемо порекомендувати вибрати Металлопластиковые окна

Можна абсолютно виразно стверджувати, що пластикові вікна прийнято вибирати за пластиковим профілем, профілем ПВХ з якого вікна виготовляються. Такий спосіб вибору вікна не є найкращим, однак, профіль ПВХ багато в чому визначає зовнішній вигляд вікна, функціонал і технічні характеристики вікна, тому заслужено розглядається як один з основних критеріїв. Рекомендуємо вибрати Окна Aluplast

Схема вибору вікон
Якість профілю

Якість фурнітури

Якість склопакета

Якість додаткових елементів

Якість фірми-продавця

Якість профілю – це основна складова віконної конструкції. Вибір профілю – процедура досить суб’єктивна, оскільки в його виборі величезну роль відіграє суб’єктивна оцінка зовнішнього вигляду профілю: гладкість, строгість, округлість, матовість, глянцевость, білизна.

Об’єктивна ж оцінка вікна і профілю, зокрема, повинна складатися з наступних простих правил.

Правила вибору профілю ПВХ:

Фірма виробник профілю. Краще компанія зі світовим ім’ям. Заслуженим авторитетом користуються німецькі марки профілю.

Технічні характеристики профілю. Параметри по теплоізоляції. Габарити профілю рами і стулки: висота профілю, глибина, можливість установки того чи іншого склопакета. Можливість використання додаткових елементів. Реалізація складних рішень неможлива вікнами з профільної системи не володіє досить широким набором додаткових елементів, опцій і параметрів.

Правила вибору фурнітури:

Фірма-виробник фурнітури. Краще компанія зі світовим ім’ям. Заслуженим авторитетом користуються німецькі та австрійські марки фурнітури.

Можливість використання додаткових елементів. Реалізація складних рішень неможлива вікнами з фурнітурою не володіє досить широким набором додаткових елементів, опцій і параметрів.

Легкість і зручність в обігу.

Які ручки використовуються для відкривання стулок. Неякісні ручки здатні доставляти кілька неприємних моментів кожен день, якщо не звернути на них увагу при виборі вікон.

Правила вибору склопакета:

Характеристики склопакета. Оскільки склопакет займає близько 80% віконного отвору, саме він визначає теплоізоляційні і звукоізоляційні характеристики вікна в закритому стані. Використовуючи таблиці по тепло і звукоізоляції, яких багато в інтернет, ви легко вибрати оптимальний.

Якість скла. Багато в чому залежить від вибору фірми-продавця.

Можливість використання додаткових опцій. Можливо вам знадобиться: протиударний склопакет, склопакет з тонуванням, склопакет з дизайн склом, склопакет-вітраж.