Як і де отримати кредитну карту без довідки про доходи?

568

Кредитна картка є виключно зручним інструментом для позичальника, якщо йому терміново необхідні гроші. Незважаючи на те, що відсотки по кредитках досить високі, і іноді доводиться переплачувати до 60% річних, наявність пільгового періоду дозволяє компенсувати витрачені з картки кошти без штрафних санкцій. А так як ліміт порівняно з звичайними позиками відносно невеликий, то цілком реально взяти в банках кредитні карти без довідок про доходи та інших додаткових документів.

Вимоги до позичальників

Незважаючи на те що кредитку можна отримати без особливих проблем, до позичальників пред’являються певні вимоги:

 • вік – від 18 років мінімум (найчастіше – від 21), граничний – 55 для жінок і 60 для чоловіків (при цьому є можливість взяти спеціальні кредитні карти для літніх клієнтів);
 • громадянство – російське;
 • прописка в населеному пункті, де знаходиться відділення банку.

Наявність хорошої кредитної історії бажано, але не обов’язково. У більшості великих банків зразок Ощадбанку або ВТБ24 при простроченнях і великий боргового навантаження картку позичальнику навряд чи видадуть. Але в більш дрібних федеральних і регіональних спробувати удачу варто – там найбільш низький відсоток відмови, так само як при оформленні кредиту через інтернет.

Також бажано наявність постійного місця роботи, якщо такого немає, не проблема, отримати кредит без офіційної роботи також можна, пред’явивши довідки або виписки з неофіційного місця роботи. При наданні довідок про доходи оформлення кредиток відбувається дуже швидко і з підвищеною спочатку сумою. Однак можна обійтися і без додаткових довідок, обмежившись одним паспортом.

Кредитні карти без підтвердження доходу – досить модний тренд. Враховуючи, що у багатьох людей вже є позики або борги за ним, банки йдуть на ризик і видають кредитки без доскональної перевірки позичальника або за спрощеною схемою скорингу.

Пакет документів

Якщо подавати на отримання кредитної картки без довідок та поручителів, то ймовірність схвалення позики трохи нижче.

Щоб отримати картку, в будь-якому випадку необхідно буде надати наступні документи:

 • паспорт з проставленою відміткою про місце проживання;
 • будь-другий документ – права, військовий квиток, посвідчення співробітника силових відомств – головне, щоб він був з фотографією позичальника.

При наданні мінімального пакету можна розраховувати на оформлення картки зі зниженим кредитним клієнтом і більш жорсткими умовами, наприклад, зменшеним грейс-періодом і підвищеними відсотками.

Щоб добитися більш вигідних умов, необхідно надати якомога більше документів, у тому числі таких, що підтверджують наявність роботи і достатнього доходу, або залучити поручителів, або надати виписку зі своєї кредитної історії.

На що потрібно звернути увагу

Щоб оформити кредитку в банківській установі, необхідно для початку уважно ознайомитися з умовами її надання. Цілком може з’ясуватися, що вони не піЕкшн дуть потенційному позичальнику. Варто звернути увагу на наступне:

1. Можна зняти кошти з картки через банкомат (готівкою) і скільки це буде коштувати. У більшості випадків за це доведеться заплатити комісію. Вона може бути фіксованою або залежати від суми зняття. Якщо в плани позичальника входить переведення в готівку кредитки, то на цей пункт варто звернути особливу увагу.

2. Можна розплачуватися кредиткою в інтернеті? Більшість карт дозволяють це зробити – якщо на задній стороні картки вказаний CVV-код, то розплачуватися нею в режимі онлайн допускається.

3. Чи вважається онлайн транзакція покупкою. В деяких випадках, наприклад, при переказі коштів на електронний гаманець, це вважається зняттям готівки, тому процентні ставки і пільговий період можуть бути іншими, ніж при оплаті товару в інтернет-магазині.

4. Яка тривалість пільгового періоду і як він обчислюється. У деяких випадках грейс-період «плаваючий», т. е. залежить від дати платежу і становить, наприклад, 30 днів. Але частина банків прив’язує дату закінчення пільгового періоду до певного числа наступного місяця після зЕкшн снення покупки.

5. Які є бонуси при користуванні карткою, і які переваги вона дає. Деякі банки пропонують кеш-бак навіть на кредитку. Розплачуючись брендованої карткою в магазинах, можна розраховувати на знижку. Всі ці моменти потрібно уточнити, щоб використовувати свій «пластик» з максимальною користю.

6. Ціни за користування і додаткові послуги: вартість річного обслуговування і перевипуску, ціна інтернет-банку, розмір штрафів за прострочення і т. д. Якщо ці значення дуже високі, можливо, варто пошукати інший варіант. Банків, що дозволяють отримати кредитки по одному тільки паспортом, досить багато.

7. Наявність додаткових послуг та їх вартість. Наприклад, мобільного банку. Деякі банки без відома клієнта підключають йому страховку. Її доводиться оплачувати вдвічі – з відсотками, так як вартість щомісячних внесків стягується з тіла кредиту, збільшуючи розмір заборгованості.

Таким чином, з оформленням кредитки поспішати не варто. Необхідно зважити всі за і проти. Не потрібно звертати увагу тільки на сервіс і можливість доставки карти прямо на будинок – це, звичайно, зручно, але за всі зручності доводиться платити.

Алгоритм отримання в банку

Щоб гарантовано, без відмови, отримати кредитку в банку, необхідно ретельно підготуватися до підходу до установи. Після вивчення умов користування карткою і вибору конкретного продукту необхідно прикинути, чи підходите ви під умови банку. В деяких випадках можна зробити приблизний розрахунок кредитоспроможності на сайті установи та з’ясувати мінімальну суму доходу. Трохи більше необхідно буде назвати при заповненні заявки.

Якщо великі федеральні банки зразок Ощадбанку, Газпромбанку, ВТБ24, Банку Москви та інших виробляють скоринг кредитоспроможності клієнта, грунтуючись на даних його кредитної історії і на основі ранній звернень, то менші установи дають оцінку, виходячи зі слів клієнта.

Стаття в тему: в якому банку краще взяти кредитну карту

Отримати кредитку в таких організаціях набагато простіше, так як не потрібно надавати документи. У разі сумнівів менеджер банку дзвонить на роботу позичальника і уточнює, чи Екшн сно заявник там числиться і яку зарплату отримує.

Також можна попросити менеджера увійти в становище позичальника і попросити його вказати в анкеті достатню для отримання позики суму. Як правило, з цим проблем не виникає, так як службовці банку самі зацікавлені у збільшенні кількості клієнтів.

Отже, алгоритм оформлення кредиток без надання повного пакету документів безпосередньо в банках такий:

 • Ви вибираєте відповідний установу та конкретний тип карти, дізнаєтеся додаткові умови.
 • Підходьте безпосередньо до відділення з паспортом і другим документом.
 • Заповнюєте анкету за допомогою менеджера, вказуєте всі особисті дані, бажану суму, розмір доходу і т. д.
 • Очікуєте схвалення або відмови.
 • У ряді випадків рішення буде миттєвим – якщо не потрібна дуже велика сума. Клієнту буде видана стандартна карта з типовими умовами надання позики.

  Стаття в тему: огляд кращих кредитних карт без відмови

  Якщо ж потрібен суттєвий ліміт, то доведеться дочекатися схвалення з боку головного офісу (зазвичай добу), а також 5-7 днів, поки буде випускатися і доставлятися іменна картка.

  Оформлення в режимі онлайн

  Деякі банки, наприклад, Тінькофф Кредитні Системи і Банк Москви, спеціалізуються на видачі кредиток з доставкою додому. Процедура оформлення картки в таких банках гранично спрощена, замовити їх можна прямо на офіційному сайті установи.
  Алгоритм буде таким:

 • Оформляєте заявку в режимі онлайн прямо на сайті. Вказуєте особисті дані, бажану суму на карті, тариф та інші умови, а також зручний час доставки картки на будинок.
 • Прикріплюєте скан паспорта та другого документа за допомогою спеціальної форми і відправляєте анкету.
 • Чекаєте дзвінка фахівця, який уточнить, чи справді ви оформляли заяву, а також деякі параметри. Він скаже, чи було вам схвалена карта, на яких умовах, з яким запасом коштів на рахунку.
 • В день доставки з вами зв’яжеться кур’єр, який погодить з вами час свого прибуття додому.
 • По прибутті кур’єр передасть вам саму карту, умови користування і тарифи. Ви підпишете два примірники договору, один з яких залишиться у вас.
 • Далі залишиться тільки активувати кредитку. Для цього необхідно перейти на сайт банку і вказати реквізити одержаного «пластику». Після активації ви отримаєте ПІН-код – найчастіше у SMS-повідомленні або за допомогою повідомлення кодових цифр роботом по телефону.
 • Замовити кредитку в режимі онлайн – це швидко і зручно, а сучасні засоби зв’язку роблять цей процес безпечним. Проте всі карти, замовлені через інтернет, іменні, тому вам доведеться почекати 7-10 днів, поки «пластик» буде випущений на ваше ім’я і доставлений в місто.

  Правила користування

  Незалежно від того, де ви оформляли кредитку – в Ощадбанку, ВТБ 24, Тінькофф банку, банку Москви, Відкриття або будь-якому іншому закладі, не варто забувати основні правила користування карткою:

 • Гасити всю заборгованість в межах грейс-періоду. Якщо прострочити хоча б на один день, включається тариф, і ви починаєте виплачувати відсотки.
 • Не знімати з картки готівку, якщо в цьому немає крайньої необхідності. У разі переведення коштів пільговий період зазвичай не враховується, так що заборгованість виникає відразу. Плюс доведеться заплатити комісію за зняття.
 • Не кажіть нікому свій ПІН-код і CVV-код. Знаючи ПІН, шахрай може зЕкшн снити платіж в магазині або зняти гроші в банкоматі, знаючи CVV – зЕкшн снити онлайн-транзакцію коштів на свою картку або електронний гаманець, а також оплатити будь-яку покупку в інтернеті.
 • При підключенні інтернет-банку змініть запропоновані банком логін і пароль на свої – знову-таки в цілях безпеки.
 • Налаштуйте підтвердження всіх транзакцій через SMS-код. Так ви захиститеся не тільки від зловмисників, але і від власних помилок – щоб не перевести, наприклад, гроші з кредитки на звичайну дебетову (це вважається зняттям готівки).
 • Уважно користуйтеся мобільним банком, поповнюючи рахунок мобільного телефону або відправляючи переклад. Наприклад, Ощадбанк використовує кошти з кредитної картки, якщо на дебетової не вистачає потрібної суми.
 • Не розплачуйтеся кредиткою в сумнівних інтернет-магазинах, буває, що хакери перехоплюють дані карт по незашифрованному каналу.
 • Для поїздки за кордон оформіть кредитну картку у валюті тієї країни, куди ви підете. Якщо будете розраховуватися рублевої кредиткою, то переплатите за транзакцію. Крім того, банкам властиво «заморожувати» платежі на термін до місяця, і якщо курс за цей час «виросте» в бік збільшення, то доведеться заплатити набагато більше.
 • Вимкніть страховку і додаткові опції, якщо вони вам не потрібні. Зайві витрати будуть зменшувати суму на кредитці і спровокують нарахування відсотків.
 • При погашенні боргу візьміть в банку відповідну довідку.
 • Таким чином, кредитна карта при дотриманні правил безпеки і при правильному використанні – дуже зручний інструмент. У ряді банків, у тому числі таких великих, як Ощадбанк або Тінькофф, можна взяти кредитні карти без довідок та поручителів особисто у відділенні або в режимі онлайн. Немає потреби вдаватися до мікропозик або просити грошей у родичів – на невідкладну покупку гроші завжди під рукою. Якщо вчасно погашати борги, то не доведеться переплачувати банку зайве.