Як і де взяти іпотеку (кредит) без початкового внеску безробітному з поганою кредитною історією

504

Ціни на нерухомість ростуть, відповідно, щоб обзавестися власним житлом доводиться брати іпотеку. Добре, якщо людина офіційно працює і отримує непогані гроші, але немає 100% гарантії, що і в цьому випадку банк схвалить кредит. А ось як взяти іпотеку без початкового внеску офіційно безробітному, розберемося в цій статті.

Як отримати іпотеку без початкового внеску безробітному?

Якщо немає офіційного заробітку, то це не означає, що у людини немає інших заробітків і що погашати кредит йому нічим. Кредитним установам давно відомо, що більшість населення нашої країни працює або неофіційно, або мають мінімальну офіційну ставку, а решту отримують зарплату в конвертах. Але не всі банки погоджуються співпрацювати з таким кредитором, тому що високий ризик не повернення грошей.

Банки з побоюванням видають кредити навіть працюючим громадянам, а якщо вони дізнаються про будь-які проблеми людини на роботі, то шанс на іпотеку падає в два рази.

Для того щоб отримати гроші потрібно надати цілий пакет документів, в який входить довідка про доходи або інші підтверджуючі документи.

Якщо громадянин працює неофіційно, то у банку його сприймають як неплатоспроможного.

Безробітний може отримати іпотеку, але шанси дуже малі , ще один мінус – підтримки від держави для таких громадян не передбачено.

Неофіційно працювати людина може за договором надання послуг ,наприклад. Для збільшення шансів на кредит можна надати копію даного договору. Так само роботодавець може написати довідку про дохід працівника або в усній формі підтвердити.

Якщо банк схвалить кредит, то обов’язковою умовою буде – внесення першого внеску. Докладно де взяти кредит з поганою кредитною історією читайте тут, де описані способи отримання кредиту без відмови і довідок про доходи.

Не маловажну роль відіграє кредитна історія громадянина, якщо є неоплачені кредити або оплата відбувалася з порушенням термінів, або вже взято кілька кредитів, то банк з більшою ймовірністю відмовиться співпрацювати з таким клієнтом.

Наявність великого особистого майно, а краще нерухомості позитивно позначиться на ухваленні рішення. Майно в цьому випадку послужить заставою, це означає, що якщо кредитор вчасно не погасив кредит або не в стан його погасити банк стає власником нерухомості громадянина і вправі розпоряджатися нею як вважатиме за потрібне, наприклад, продати.

Висновок

Сума кредиту буде розрахована виходячи із місцезнаходження власності громадянина, та яка її реальна вартість. Але і застава не врятує від початкового внеску, його все одно доведеться сплатити.

Отже, отримати кредит офіційно безробітному можна, але складно. При цьому потрібно довести банку свою платоспроможність, можливо залишити в заставу майно і обов’язково сплатити початковий внесок.

Джерело — фінансовий журнал Richpro.ru

Автор — Яковлєва Галина