Як купити биткоины за ківі

8-3-2019


Хочете співпрацювати з індивідуальними умовами, обмінювати великі суми і спростити процес обміну.

Цікавитеся, як вигідно , купить биткоины за киви і трансфер буде здійснено з максимальним комфортом і безпекою. Адміністрація обмінника має в своєму розпорядженні солідними запасами різноманітних валют, тому переклади виконуються без найменшої затримки. Якщо користувача не задовольняють наявні запаси, то він має право запросити їх поповнення. Заявка оформляється через вкладку і обробляється на протязі години. Сервіс пропонує вигідні котирування, а комісійні становлять невелику суму. Наявність сучасних механізмів захисту гарантує здійснення транзакцій в безпечному режимі. Не варто панікувати у цьому випадку, адже достатньо звернутися за допомогою в службу технічної підтримки, і проблема буде вирішена в самі стислі терміни.
Для початку потрібно відзначити в спеціальних таблицях логотипи і віддаються отриманих активів. Система відкриє форму для перекладу, у верхній частині якої розташований віртуальний калькулятор. Необхідно внести необхідні дані в одне з його полів. Програма автоматично розрахує результат і заповнить залишився вільним розділ. Щоб купити Биткоин за Ківі, потрібно оформити відповідний запит. У спеціальну форму вноситься сума трансферу, електронну адресу, а також реквізити цифрового сховища.
Система перенаправляє користувача на сторінку оплати. Після списання коштів з Ківі – гаманця, необхідно повернутися на обмінник і підтвердити платіж. Тільки при такій умові наші оператори візьмуть заявку в роботу. Віртуальні монети будуть відправлені клієнту протягом п’ятнадцяти хвилин після отримання підтвердження. Слід враховувати, що тривалість зарахування переказу на гаманець безпосередньо залежить від рівня завантаженості мережі першою кріптовалюти. При цьому відвідувачу необов’язково проходити реєстрацію в системі. Але власник верифицированного облікового запису автоматично отримує доступ до додаткових привілеїв. Насамперед, він може поліпшити своє матеріальне становище, отримуючи винагороду за залучення в систему нових клієнтів. Адже вам вже не доведеться кожного разу по – новому вносити в заявку на переклад свої особисті та платіжні реквізити. Програма автоматично заповнить відповідні поля стандартної форми. Відразу після цього користувачеві буде надана знижка на конвертацію в розмірі 0, 05%. Але це лише початковий етап. В подальшому розмір дисконту буде зростати в міру збільшення загального обсягу конвертацій.