Як купити заставне майно банку ВТБ 24

553

Придбати заставне майно ВТБ 24 можуть організації та звичайні громадяни за вигідними цінами, встановленими нижче середньоринкового пропозиції. В базі ВТБ 24 заставне майно представлено в кількох категоріях: нерухомості, транспорту, іншого цінного майна, включаючи обладнання, а участь в аукціоні веде до значної економії витрат.

З допомогою вітрини заставного майна ВТБ достатньо лише бажання оформити право на нову власність, а при відсутності достатніх коштів, залучити позикові можна в самому банку.

Особливості покупки заставного майна ВТБ 24

На офіційному інтернет-ресурсі ВТБ 24 міститься спеціальний розділ, присвячений заставної власності, виставленої на розпродаж. Для зручності користувачів запропоновано спеціальний модуль, що полегшує пошук лотів за заданими параметрами. Каталог розподіляє весь перелік реалізується з фільтрацією:

 • з джерела, що дає право на продаж заставного майна;
 • об’єктів;
 • регіону розміщення і т. д.

У більшості випадків до реалізації заставного майна ВТБ 24 пропонується власність, конфіскована ФССП на підставі застосованої ВТБ санкції. Підставою для конфіскації стало банкрутство власника-боржника, раніше оформив кредитні зобов’язання і порушує їх. Процедура вилучення проведена в суворій відповідності з законодавчими нормами та визнана власністю банку ВТБ 24 з обов’язковим документальним підтвердженням законності права.

Об’єкти реалізації з’являються в базі вітрини у зв’язку з накопиченою заборгованістю за взятими кредитами позичальників. В результаті процедури заарештовані об’єкти виставляються на сайті з початковою ціною на рівні середньої ринкової, однак у потенційного покупця завжди є можливість звернутися з пропозицією знизити вартість лота, а оформити покупку через оплату готівкою або в кредит, який запропонує банк.

Об’єкти продажу на Вітрині

 

На сайті ВТБ 24 можна знайти такі групи товарів, колись оформлені в якості застави за кредитом:

 • нерухомість житлова або комерційна;
 • транспортні засоби для особистого або комерційного використання;
 • водні види засобів пересування (морські, річкові) та авіатранспорт;
 • промислове обладнання.

По кожному з лотів слід детальний опис з основними технічними характеристиками, списком виявлених дефектів, приналежності колишньому власнику.

Визначаючи лот з конфіскату в тій чи іншій групі, слід враховувати деякі особливості кожної з груп товару:

 • Житлові об’єкти включають продаж ділянок, домоволодінь, квартир, часток у частині загального будівлі з вторинного фонду або споруджуваних об’єктів.
 • В якості комерційного нерухомого майна виступають складські приміщення, офіси, точки роздрібних продажів, цілі будівлі, гаражні будови та багато іншого. Крім викупу за готівку, таке майно може бути оформлено в кредит або взято в оренду.
 • Транспортні засоби представлені у найрізноманітніших категоріях – від мототехніки, причепів до вантажних автомобілів або спецтехніки. Стан реалізованих одиниць також може бути різним – від ідеального до розібраного або зі значними пошкодженнями (після аварії).
 • Серед обладнання в конфіскат можуть зустрічатися предмети, що використовуються для організації роздрібних продажів, виробничі лінії, окремі верстати, автомати, каси, окремі види технічних засобів, що використовуються в торгових і промислових цілях.
 • Завдяки участі в аукціоні, у покупця з’являється можливість значно знизити витрати на придбання інтересуемого об’єкта, а сам аукціон проводиться з невеликою кількістю учасників.

  Порядок придбання лотів

  Після того як обраний відповідний об’єкт і погоджені умови угоди, покупець вносить раніше обумовлену суму. Між фінансовою установою і покупцем укладається договір купівлі-продажу. На підставі нового договору новий власник проводить перереєстрацію власності.

  При відсутності достатніх коштів покупець може звернутися в банк із запитом про надання кредитної лінії для оплати заставного придбання. У такому випадку об’єкт знову оформляється заставне майно банку ВТБ до закінчення виплати за отриманим кредитом. Право розпорядження власністю обмежується в силу застави.

  Купити один з зацікавили лотів можна і безпосередньо з сайту банку. У більшості випадків мова йде про продаж нерухомості. Щоб оформити замовлення, потрібно вибрати опцію прямих продажів в чек-боксі і відзначити потрібний лот. Умовою для прямого продажу є наявність на рахунку суми, достатньої для оплати, або потрібно заздалегідь узгодити кредит з цільовим призначенням на оплату лота з конфіскату.

  Реалізація конфіскату через лізинг

  Крім звичайного придбання за власні або кредитні кошти, для користувачів програми Вітрина ВТБ існує можливість оформлення в лізинг. Така ситуація можлива, якщо власних коштів не вистачає на оплату лота, а позичати кошти у банку немає бажання.

  Для отримання автомобіля в лізинг вибирають транспортні одиниці в наступних групах:

  • заставні авто;
  • ТЗ, повернені з лізингу.

  Лізингові операції уповноважена зЕкшн снювати дочірня компанія «ВТБ Лізинг». Слід враховувати, що список машин для отримання в лізинг менш різноманітний.

  Надання пільгової іпотеки

  Щодо нерухомих об’єктів діє ціла програма придбання заставного житла або нежитлового власності в іпотеку. Найбільший інтерес до цього речення у простих фізичних осіб, завдяки можливості придбання за заниженою вартістю необхідного житла з використанням позикових коштів за програмою іпотеки на заставне майно банку ВТБ.

  Використовувати кошти за таким кредитом можна тільки в рамках списку лотів з розділу нерухомості. Пільгові умови включають наступні параметри кредитування:

 • Власність – з вторинного фонду або новобудов.
 • Розмір кредитної лінії – до 8 млн рублів, але не менше півмільйона.
 • Відсоток за пільговою іпотекою 12,0%, якщо покупець згоден на страхування.
 • Погашення кредиту – протягом 30 років.
 • З власних коштів потрібно буде внести лише ½ від вартості майна на продаж.
 • Програма дозволяє отримати нерухомість з найменшими вкладеннями. Знижка при реалізації квартир з конфіскату складає 20% від ринкової вартості, доходячи в окремих випадках до половини ціни. Однак слід бути готовим виявити серед подібних об’єктів житло у віддаленому районі, з наявністю дефектів та іншими претензіями до якості придбання.

  Переваги та недоліки програми

  Пропозиції на сайті Вітрини вигідні на наступних підставах:

 • Вартість лотів, як правило, встановлюється за середньоринковими цінами, проте є можливість знизити початкову суму.
 • Можна не турбуватися про юридичну чистоту – банк влаштовує розпродаж заставного майна при повній легітимності процедури.
 • Зважаючи на те, що об’єкт уже готовий до продажу і перевірений банком, на оформлення угоди піде мінімум часу – усі документи вже зібрані кредитором.
 • Оформлення конфіскату в кредит не вимагає додаткового проведення оцінки, підготовки різних довідок – всі заходи по підготовці до операції виконує фінансова установа.
 • Крім позитивних аспектів, є й недоліки, виявлені при купівлі заставних об’єктів. Власність, виставлена на торги, в основній своїй масі не нова, велика імовірність наявності дефектів і претензій до якості, що ставлять під сумнів вигоду від придбання. При звичайній купівлі майбутній власник виходить з набагато більш широкого асортименту, в той час як на Вітрині вибір набагато вже.

  Враховуючи позитивні і негативні сторони застосування програми Вітрина ВТБ 24, для багатьох споживачів цей проект являє собою реальну можливість стати власником омріяного автомобіля або житла, ведучи ретельний підбір із з’являються у продажу лотів.