Як оформити картку з індивідуальним дизайном в Ощадбанку

828

Практично у всіх сферах життя є можливість проявити свою індивідуальність і оригінальність мислення. Це стосується навіть традиційно строгих і незмінних фінансових питань. Якщо вплинути на зовнішній вигляд готівкових купюр немає ніякої можливості, то додати оригінальності дизайну картки для безготівкового розрахунку цілком реально. Таку можливість надає своїм клієнтам Ощадбанк – лідер за обсягами випуску різноманітних пластикових карток у вітчизняній банківській сфері. Для кожного користувача карта Ощадбанку з індивідуальним дизайном стане своєрідною візитною карткою, що вигідно виділяє його із загальної маси.

Як це виглядає

Обрану клієнтом банку зображення поміщається на лицевий бік картки. Поверх нього вибивається ідентифікаційна інформація (номер, ім’я власника, термін експлуатації). Картинку замовник може вибирати самостійно або скористатися великою базою зображень на офіційному сайті Ощадбанку. Перед розміщенням на карті вона буде попередньо перевірена службою безпеки банку на дотримання закону про авторські права і відсутність елементів зі списку обмежень.

Не допускається розміщувати на карті з індивідуальним дизайном Ощадбанку:

 • зображення зареєстрованих логотипів, торгових марок;
 • фото і кадри, захищені законом про авторські права;
 • державну валютну символіку;
 • слова, тексти, цифри і числа;
 • елементи релігійної, расової або етнічної приналежності;
 • фотографії відомих особистостей;
 • зображення зброї, військової техніки, будь-які види заклику до насильства;
 • елементи пропаганди алкоголю, куріння, наркотиків, порнографії, азартних ігор.

Розмір зображення повинен бути не менше 800 х 600 px (оптимально 1035 х 662 px) і не перевищувати обсяг до 10 Мб. Зображення приймаються у форматах JPEG і PNG. Незважаючи на заборону щодо використання персонажів і кадрів з фільмів, існує ряд винятків. Для оформлення індивідуального дизайну карти Ощадбанк пропонує використовувати героїв мультфільмів «Мадагаскар», «Ну постривай!», «Шрек» та багатьох інших популярних картин. Всі вони внесені в банківську базу даних. Зображення з неї вже перевірені і схвалені для розміщення на карті. Їх використання значно прискорює процес виготовлення.

Етапи оформлення

 

Заповнити заявку на розробку Ощадбанком платіжної картки з індивідуальним дизайном можна тільки в режимі онлайн. Це викликано необхідністю завантаження електронної версії зображення. Для початку процедури оформлення необхідно зайти на офіційний сайт фінансової установи (www.sberbank.ru) і перейти у відповідний розділ.

Покрокове заповнення заявки:

 • додавання зображення. Картинку можна завантажити трьома способами: з комп’ютера користувача, з облікового запису соціальної мережі, з банківської бази даних;
 • редагування. У вікні редагування вибране зображення буде нанесено на прототип карти. В цьому режимі є можливість масштабувати картинку, регулювати яскравість, змінювати колір логотипу Ощадбанку;
 • вибір валюти. Є можливість вибрати між рублем, доларом США і євро;
 • збереження і підтвердження дизайну. У режимі попереднього перегляду замовник може ще раз перевірити та зберегти візуальне оформлення карти. Для SMS-підтвердження необхідно ввести номер свого мобільного телефону;
 • заповнення анкети персональних даних;
 • вибір відділення для укладення договору та отримання карти Ощадбанку.

Стаття в тему: скільки коштує зробити карту Ощадбанку

Вартість послуги, термін виготовлення та обмеження

На відміну від безкоштовної стандартної карти, оформлення індивідуального дизайну обійдеться замовнику в 500 рублів. При цьому він повинен бути повнолітнім, мати громадянство РФ і реєстрацію. Допускається виготовлення карти в якості додаткового для дітей старше 7 років. Тип платіжної системи (Visa або Mastercard) обирає замовник.

Після звернення в ощадбанк індивідуальний дизайн карти оформляється в період від 2 до 14 днів. Такий великий часовий діапазон обумовлений необхідністю ретельної перевірки зображення на наявність перерахованих вище обмежень. Значно скоротити термін виготовлення можна, вибравши картинку з бази даних банку.

Підписання договору

Після перевірки персональних даних, внесених в електронну анкету, а також відповідності завантаженого зображення вимогам банку, виготовляється пластикова карта. Про закінчення цього процесу клієнта інформують SMS-повідомленням. Зареєстровані користувачі сайту Ощадбанку можуть відслідковувати статус картки зі свого особистого кабінету. Інформація про успішне закінчення перевірки там з’явиться раніше, ніж прийде повідомлення. Для завершення процедури досить відвідати вибране відділення банку для ідентифікації та підписання договору користування. При собі необхідно мати паспорт.

Можливості оригінальної карти

Зробивши платіжну картку Ощадбанку з індивідуальним дизайном, фінансова установа не обмежило її функціональність. Перелік операцій, доступних для її власників, включає:

 • Вільне переведення в готівку коштів в касах Ощадбанку або мережі банкоматів.
 • Оплату комунальних послуг, відсотків за кредитом, штрафів, орендної плати та ін
 • Використання безготівкового розрахунку для оплати покупок в оптових і роздрібних торгових центрах.
 • Участь у мережних транзакцій (за умови використання захищених ліній і платіжних порталів).
 • Зарахування на рахунок грошових коштів, отриманих від третіх осіб.
 • Виконання безготівкових переказів з використанням номера картки.
 • Настроювання автоматичних шаблонів для регулярних відрахувань або накопичення коштів.
 • Додаткові послуги

  Використання картки з індивідуальним графічним дизайном ощадбанку передбачає доступ до віртуального рахунку через мережу і мобільний додаток, а також дає можливість заощаджувати та накопичувати бонуси.

  Інтернет-банкінг

  Для зареєстрованих користувачів відкритий мережевий доступ до карткового рахунку. Режим «Сбербанк Онлайн» дозволяє управляти коштами: пересилати суми на інші карткові рахунки, оплачувати покупки і послуги в мережі, відслідковувати надходження і формувати накопичення. Використання Інтернет-банкінгу дає можливість закривати свої рахунки і подавати заявки на оформлення нових карт без необхідності відвідувати відділення банку.

  Мобільний банк

  Програма «Мобільний банк» – це найбільш доступний аналог Інтернет-банкінгу. За допомогою смартфона клієнт банку може зЕкшн снювати фінансові операції різної складності через ussd-та SMS-запити. Наявність коротких номерів з певною функцією значно прискорює оплату послуг, переказ грошей або перевірку рахунку. Наприклад, для поповнення телефонного рахунку потрібно лише відзначити в повідомленні бажану суму і відправити його на номер 900. Для переказу коштів на інший мобільний рахунок ця ж процедура доповнюється введенням телефонний номер адресата.

  Послуга «Спасибі»

  Для користувачів карток Ощадбанку ця послуга відкриває можливість накопичувати бали при оплаті покупок в роздрібних торгових точках-партнерах. При використанні бонусів вартість одного бала прирівнюється до одного рубля. На сайті Ощадбанку можна знайти перелік магазинів, які підтримують послугу «Спасибі».

  Карта «Молодіжна»

  Це унікальна пропозиція доступна лише клієнтам банку, вік яких не перевищує 25 років. При стандартній вартості користування карткою 750 рублів в рік сума утримання «Молодіжної» складає всього 150 рублів. На дизайн і функціональність індивідуальної карти ця опція не впливає.

  Поступова популяризація безготівкового розрахунку робить платіжні пластикові карти невід’ємним атрибутом повсякденного життя. За порівняно невелику суму клієнт Ощадбанку може стати володарем карти з унікальним дизайном. Це дозволить проявити свою індивідуальність і зробити її добре впізнаваною.