Як оформити кредит в Рівному

3-2-2019

Как оформить кредит в Ровном
ПАТ з метою персоналізації сервісів і підвищення зручності користування веб – сайтом.
Також хочемо вам порекомендувати www.moneyveo.ua
Якщо ви не хочете використовувати файли «cookie», змініть настроювання браузера. Отримайте готівку через банкомат або розплачуйтеся пластиковою карткою.
Якщо вам недостатньо запропонованої суми кредиту, попросіть близьких або рідних стати созаемщиками (до 2 – х осіб). Ви зможете отримати кошти в кредит в більшому розмірі.
Можливість знизити розмір залишилися щомісячних платежів. Ви можете безкоштовно скористатися послугою 1 раз протягом терміну кредиту.
Можливість змінити дату платежу на зручну для вас. Ви можете безкоштовно скористатися послугою 1 раз кожні 12 місяців з дати укладання договору.
Прийняте банком позитивне кредитне рішення діє 7 днів. Отримавши підтвердження, порадьтеся з друзями та рідними.
Запросіть менеджера банку для проведення презентації в офісі вашої організації та отримайте спеціальні умови для вас і ваших колег.
Послуга Підключіть будь-яку вашу карту, видану іншим банком, наприклад, зарплатну картку за кредитом. На дату платежу потрібна сума буде автоматично списуватися з вашої картки погасити черговий платіж за кредитом. Відтепер ви не пропустите жодного платежу. Це зручно, і вам не доведеться витрачати особистий час на відвідування банку.
Зниження платежу і процентної ставки за діючими кредитами в інших банках і можливість отримати додаткові кошти готівкою.
Встановіть безкоштовно мобільний додаток і будьте завжди в курсі повної інформації по вашому кредиту. Банк безкоштовно і завчасно нагадає вам за допомогою СМС про майбутній платіж та суму заборгованості. Графік платежів ви завжди можете запитати в клієнтських центрах .
Включений ризик , в тому числі за угодою сторін.
Збірник тарифів для фізичних осіб (діє с.
Умови угоди про простий електронного підпису (редакція 1, діють с.
Документи по продуктам Умови надання споживчих кредитів для договорів, укладених до.
Якщо у вас є питання про кредит готівкою, на них з радістю дадуть відповідь фахівці клієнтської служби .