Як оформити кредитну карту Совість в режимі онлайн

807

Кредитні картки надаються клієнтам на умовах процентної ставки за користування банківськими грошима. Картка «Совість» має принципову відмінність, така кредитка надається з безкоштовним обслуговуванням та можливістю брати товари з допомогою неї в розстрочку, тобто абсолютно без переплати відсотків. У цій статті докладно розповімо про такий продукт і з’ясуємо, як оформити карту Ківі «Совість».

Умови картки

Надає таку послугу Ківі Банк. Компанія, яка займається платіжної системи Qiwi. Банк працює з 1993 року і на ринку кредитування фізичних осіб не сильно поширений. Кредитна карта «Совість» дозволяє зЕкшн снювати покупки в розстрочку. Такі операції можливі лише в партнерських організаціях Ківі Банку.

Торгові точки призначають максимальні строки для погашення безвідсоткової позики. Також по карті розстрочки не передбачені річне обслуговування і додаткові комісії. Такі вигідні умови «Совісті» від Ківі можливі завдяки тому, що комісійні внески оплачують самі продавці, якщо клієнт скористався карткою від Ківі.

Адже в будь-якому випадку маржа, закладена в продаж товару, дозволить торговій точці в підсумку отримати свій прибуток. Розглянемо тарифікацію картки.

Найменування Ціна, руб.
Випуск картки
Обслуговування в рік
Перевипуск в зв’язку з втратою картки 690
Сервіс СМС-інформування, особистий кабінет
Доступна сума 5 000-300 000
Ставка на момент розстрочки 0%
Ставка після періоду розстрочення 10%
Штрафні санкції за прострочений платіж 290
Комісія за оплату кредиту
Зняття готівки Неможливо

З тарифу видно, що кредиткою можна користуватися Екшн сно безкоштовно, головне, вчасно вносити щомісячну оплату, інакше банк нарахує штраф 290 рублів і також направити інформацію в бюро кредитних історій.

З мінусів можна виділити, що Ківі Банк сильно обмежує своїх клієнтів у кредитному ліміті, а також не дозволяє знімати готівкові кошти або переводити гроші якимось іншим способом. Кредитка більше створена для тих, хто купує саме товари за рахунок банківського кредитування. Карта «Совість» дозволяє взяти товар у розстрочку.

Оформлення картки

Існує кілька варіантів того, як отримати таку карту розстрочки:

 • Оформити картку «Совість» онлайн за допомогою інтернету через сайт банку Ківі.
 • Оформити кредитну картку на торговій точці в партнерських організаціях.
 • Кожен з таких варіантів оформлення виключає необхідність відвідувати банківський офіс. Це пов’язано з тим, що компанія не має власних відділень на території Росії. Єдиний центральний офіс платіжної системи Qiwi розташований в Москві.

  Але цей факт не створює особливих проблем, так як отримати картку можна прямо вдома. Розглянемо детальніше процес, як оформити кредитну карту.

  На сайті

  Онлайн-заявка на кредит залишається на спеціалізованому сайті для цього продукту https://sovest.ru. Для цього знадобиться:

  • зайти на сайт організації;
  • у правому верхньому куті вибрати розділ «Замовити карту». Він виділено чорним кольором на білому тлі;
  • якщо цей пункт меню не відображається, потрібно клікнути на будь-яке меню «Як користуватися», «Де купувати». Після чого поряд з особистим кабінетом активується розділ «Замовити карту»;
  • спочатку, щоб подати заявку, слід вказати персональні та контактні дані. Важливо не допустити помилки, тому що відомості потрібні фахівцям для перевірки платоспроможності у зовнішніх відкритих джерелах;
  • вже через 10 хвилин передзвонить спеціаліст і уточнить, чи замовляв карту клієнт. Якщо позичальник подавав заявку на кредитну карту, то експерт проінформує про доступних умовах за лімітом кредитування і загальної інформації про договорі;
  • якщо потенційного позичальника влаштовує пропозиція, то Qiwi призначить кур’єра для передачі картки в зручний для клієнта час. Можна оформити доставку поштою або на торгову точку до партнера;
  • крім карти надається договір, який слід вивчити;
  • потім рекомендуємо зареєструватися в особистому кабінеті для отримання своєчасних відомостей про рух грошових коштів та зарахування на рахунок.

  Якщо такий спосіб доставки картки здається занадто складним, то замовте продукт прямо на торговій точці.

  Замовити через партнерів

  Банківську картку можна оформити безпосередньо в магазині, де зЕкшн снюється покупка. Спочатку потрібно уточнити список таких партнерських магазинів. Далі звернутися в один з них. Як правило, вони знаходяться у великих торгових центрах.

  І просити продавця-консультанта оформити кредитку «Совість». При собі знадобиться мати паспорт. Запит буде складено і передано в банк. Після чого банківські фахівці призначать зустріч в магазині для отримання картки. І в цьому випадку потрібен паспорт. Вся процедура займає кілька днів.

  Активація картки

  Після отримання слід активувати карту, так як нею поки що не можна буде розплачуватися. У процедурі активації банк знову перевірить кредитну історію і вже остаточно вирішить, що готовий співпрацювати з позичальником. Інакше і на цьому етапі може наЕкшн ти відмова без пояснення причин.

  У цьому разі банківська установа орієнтуються на законодавство, яке дозволяє комерційним компаніям не видавати гроші, якщо вони вважають, що великі ризики того, що у позичальника не вийде повернути борг. Найчастіше таке рішення приймається в разі поганої кредитної історії, коли клієнт допускав пропуски щомісячних платежів у будь-яких банках.

  Для активації необхідно дотримуватися інструкції:

  • повідомлення відправляється на сервіс за номером 5125;
  • стільниковий номер повинен бути тим же, що був прописаний у заяві при оформленні;
  • у відповіді банківська організація надішле ПІН-код. Це означає, що кредитний ліміт схвалений;
  • збережіть дані, так як вони знадобляться при оплаті за товари.

  Розглянемо партнерські мережі для Ківі Банку.

  Партнери

  У число таких організацій входять багато великі компанії. ЗЕкшн снювати покупки можна тільки в якомусь одному з цих магазинів. У торгових точках, у яких немає партнерської угоди з Ківі, не вийде оплачувати товари з допомогою картки. Розглянемо перелік.

  Магазин Максимальна тривалість кредиту, місяців
  Tervolina 10
  Ельдорадо 4
  Kari 10
  Аерофлот 10
  Юлмарт 10
  М. Відео 4
  Ralf Ringer 10
  Перехрестя 10
  Burger King 10
  Lamoda 10

  Більш повний список, в який входять близько 400 компаній, представлений на сайті банківської організації. Також за допомогою особистого кабінету Ківі інформує про підключення нових мереж до партнерських угод, які стрімко збільшуються.